Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ettepanek foorumi kohta

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Ettepanek foorumi kohta

Postitas:

Oh sa juudas!

Mida need Kristuse reetnud tegelased siis väitsid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 11:30; 18.12 12:08; 22.12 18:30; 23.12 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pea mingit vaprust üles näitama. lihtsalt teema oli sellest, et inimesed võiksid oma kasutajanimega olla, kuid üleskutsuja ise pani kägu ja paneb jätkuvalt. nagu naz vastuoluline või kuidas. umbes et olge te kõik nimelised, aga vaat mina olen anonüümne kägu edasi. ljoljagaz, nagu ütles minu riigisakslasest tädi.

Ja olles aru saanud, kui palju valu ja vaeva see tekitas, kui kõik kasutasid oma kasutajanime, otsustasin ma jätkata Käona. Usun täiesti, et idee ei ole mõistlik, varem ma sellele ei osanud mõelda. Väga kenasti selgitati, miks see idee peaks saama tagasi lükatud.

Selles teemas on ju mu postitused isikut pidi seotud niikuinii.

Kitahi-hüüdnimelise anonüümse kommentaatori verbaalsed vinjetid on väikeses koguses kahtlemata nauditavad, kuid suuremas koguses hakkavad kombinatoorika traagelniidid läbi paistma. Vaimutsemine on ainult siis asjakohane, kui see on vaimukas. Kui sa tahad minu kallal keelt teritada, ehk teed mõne vastava teema (AnnePan on mu Käo-nimi), mitte ei lase oma logorröad purskuda ettepanekute ja kasutajaabi teemas.

“Kägu panema” on muidugi juba madallend. Mitte kõrgem pilotaaž.

siis ei saaks sinusugused ülbitseda kui anonüümsus kaoks. sa ei saaks oma meest või lähedasi tagakiruda, sest see jääks kõigile meelde. anonüümsena oled nagu lugupeetud inimene, aga muidu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 15:25; 01.01 16:09; 01.01 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seletan: kui ma siseneks iga kord oma kasutajanimega, ütleme näiteks “Pupsik”, siis eri alafoorumites ja eri teemade all avaldan enda elust, perest, tööst, tuttavatest erinevaid fakte. Näiteks lapse kooli, oma elukoha, ameti, vanaisa eesnime, hobi jne… Aga ka seda, et mehel ei tõuse, mul on armuke, olen salajoodik, laps varastas poest, vanaema on dementne, mul avastati rinnavähk jne. Detektiividest foorumlased panevad pildi kokku ja mu tegelik isik saab tuvastatud.
Hobi- või autofoorumis ma ei kirjuta oma tupeseenest, mehe alkoholismist, lapse õpiraskustest!

täpselt!!!!!!
mõtle nüüd oma mehele keda sa haigel kombel tagakirud, mida tema tunneb kui saab teada et seda teeb tema oma naine ja poolt kirumisest on veel väljamõeldius. vanaema on ka dementne ja laps käib vargil ja otust emme pajatab seda tervele eestile.

aga võiks anonüümsus kaduda, siis kaoks ka oma lähedaste hinge sittumine ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 15:25; 01.01 16:09; 01.01 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtle nüüd oma mehele keda sa haigel kombel tagakirud, mida tema tunneb kui saab teada et seda teeb tema oma naine ja poolt kirumisest on veel väljamõeldius. vanaema on ka dementne ja laps käib vargil ja otust emme pajatab seda tervele eestile.

Selgita palun lähemalt, kuidas peaks anonüümses foorumis kirjutatu puhul see kõik avalikuks tulema ning meest haavama?

aga võiks anonüümsus kaduda, siis kaoks ka oma lähedaste hinge sittumine ära.

Sulle mõistetavas keeles vastates – s*ta kinni hoidmine ei kaota kõhuhäda ning kui anonüümset põõsast ei leia, kuhu häda poetada, siis võib häda hoopis hullemate ning avalikumate tagajärgedega olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis on hunnikute kaupa erinevate kägude postitusi selle kohta, kuidas nad vabisedes nutavad, kui mees läheb klassikokkutulekule. Kuidas lisatöö otsimine on alandav. Kuidas normaalne eesti mees ei räägi kunagi midagi peale autoremondi ja “kus söök on”. Kuidas on “õudsalt” ebaõiglane see, et mees peab eelmise naisega saadud lastele raha maksma. Kuidas sajandite kaupa on soovimatu kass viidud sauna taha ja tiiki ja mis nüüd teisiti on. Kuidas vastik ämm tegi jõuluks seapraadi, kuigi teadis, et ma seda ei söö, senimaani ajab nutma. Kuidas naabri koer s**tus trepikotta, sellest oli aru saada, kuna pühkis tagumikku naabri korterinumbriga ajalehega. Kuidas “minu mees ei vaataks sinu poolegi” ja samas kuidas “kõik mehed petavad”. Jaaaaa niii edasi.

Ma lihtsalt tahaksin teada, kas ma elan mingis mullis, et ma selliseid inimesi sellises koguses kusagil peale PK ei näe. Või on siin PKs lihtsalt ülienergilised näpukesed väheste ja samade käte all valmis üha uusi postitusi vorpima, kui vähegi teema paelub. Ega muud, lihtsalt uudishimu.

Ega selliste asjade kasutajanime alt postitamine ju ei aitaks su kognitiiivset dissonantsi kuidagi lahendada ometi. Mis see sulle annaks, kui sa teaksid, et kõiki neid postitusi on kirjutanud üks ja sama isik nimega Mapolekägu12? Mitte midagi. Ebakõla pläriseks ikka edasi, lihtsalt natuke teisel toonil.

Igas muus mõttes, hm. Isiklikult ma selliseid inimesi ei tunne, küll aga neid, kes mõne sellisega hädas on. Ja kui inimene räägib mulle, et ta eksmees ei pea vajalikuks kokkulepitud summas oma lapsi toetada, sest eksmehe uus naine ei luba, siis see eksmehe uus naine on loogiliselt võttes seesama, kes kurdab, et on ebaõiglane, et mees peab ekslastele raha maksma. Järelikult on ta kusagil olemas.

Ja ka mind huvitab, et kui su ettepanek oli tõsine, siis miks ei algatanud sa seda omaenda kasutajanime alt? Mul tekib just selle koha peal kognitiivne dissonants. Quod licet jovi non licet bovi, eh?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll nüüd täpselt aru ei saa, miks sa pärast selliseid mitmeid kirjalikke möönamisi siiski soovid mitu nädalat tagasi lahkunud rongile veel õpetussõnu peale lugeda.

Väga lihtne – sest ma lugesin su sõiduplaani alles praegu ja soovisin ka sõna sekka öelda.

Mina sulle vastasin, sa ole nüüd nii lahke ja ütle ka, miks sa nii vanale teemale vastuseks postitatud kommentaarile üldse pead vajalikuks vastata, kui paarinädalane aegumine on sinu meelest nii suur ja tähtis asi?

Nüüd oleks päris hea sul paar nädalat pausi pidada ja siis surnud teemasse minu suunas veel paar rusikaraputust ja tsimarukene ladinat pookida. Efekt oleks suurem.

Rusikaraputust?
Kuule, see Jupiteri ja härja probleem on sul ikka päris tõsine, ma vaatan, kui sa nii vähesest tahad rünnaku välja lugeda. Et see kibedus ei ole sul paari nädalaga ka üle läinud, oleks ilmselt kohane sulle psühholoogi külastamist soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ettepanek foorumi kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.