Esileht Pereelu ja suhted Ettepanek lapselt ja tema elukaaslaselt

Näitan 14 postitust - vahemik 121 kuni 134 (kokku 134 )

Teema: Ettepanek lapselt ja tema elukaaslaselt

Postitas:

Kui kolm laenumakset volas, saadab pank hoiatuse. Tagatise omanikule ka, tasumiseks vajalike rekvisiitide ning summadega. Kui jääb tasumata, tuleb pangapoolne lepingu lopetamine. Ja siis alles sundmüük läbi täituri.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellest loost nüüd on saanud, teemaalgataja? Kas noored on maha rahunenud, välja kolinud, muid lahendusi leidnud? Kas suhted on paranenud või lõplikult hukas?

Hiljuti võtsin ma laenu, et aidata oma vanemal pojal korteri sissemaksu raha kokku saada. Tema tuli ja küsis ilusti. Arvestas võimalusega, et ma ehk ei saa aidata. Ma sain. Pojal on korter nüüd käes ja kõik on hästi. Aga kui oleks tuldud sellise ultimaatumiga, siis oleks küll väga pahasti olnud.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 00:19; 09.07 18:01; 29.09 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vormistaksin ilmselt kah kirjaliku vastuse väljaprinditud kujul, mis kõlaks nii: kahjuks oled sa kõigest tütre elukaaslane ja teiseks, pole sa majanduslikult ka kindlustatud, seega peaksid väiksemasse linna odava korteri vaatama, soovitavalt oma isikliku raha eest. Mõeldes oma tulevastele lastelastele. Heade soovidega, Mari vanemad.

Ilma naljata, see noormees tuli su tütrele sinu enda rahaga kosja.

+34
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda saate jamadest teada siis, kui tuleb teade teie maja sundmüügi kohta (pangad nimelt ei teata tagatiseks oleva kinnisvara omanikele, et laenuvõtjatel on maksmisega raskusi). Selleks hetkeks on pangal villand saanud ja teie pakkumine, et hakkate ise laenu maksma, neid enam ei huvita.

See jutt ei vasta kohe kindlasti mitte tõele!

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.07 14:08; 11.07 14:35; 11.07 14:58; 11.07 17:25; 11.07 20:53; 13.07 14:25; 29.09 12:35; 14.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kindlasti ei kasvatanud minu lapsi vanavanemad. Ma kolisin poisi juurde 17-aastaselt (tema oli aasta vanem) ja alustasime täiesti iseseisvat elu. Olime oma vanematest materiaalselt sõltumatud kui ka emotsionaalselt.

täitsa huvitav, millega tegelesid 25 a tagasi kooli kõrvalt 17- ja 18aastane, et said endal vanematest sõltumata nii elukoha ürida kui ka kõik muud kulud kaetud?

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täitsa huvitav, millega tegelesid 25 a tagasi kooli kõrvalt 17- ja 18aastane, et said endal vanematest sõltumata nii elukoha ürida kui ka kõik muud kulud kaetud?

18-aastasel oli kool läbi 25 aastat tagasi. Võis juba tööl käia vabalt.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täitsa huvitav, millega tegelesid 25 a tagasi kooli kõrvalt 17- ja 18aastane, et said endal vanematest sõltumata nii elukoha ürida kui ka kõik muud kulud kaetud?

Miks üürida? Mul näiteks oli oma korter juba 10-aastaselt. Väikestviisi äriga-osta odavalt ja müüa kallilt-hakkasin tegelema 14-aastaselt.
Ise kolisin välja 18, raha oli sel ajal juba piisavalt.

+2
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 19:14; 03.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koosta kirjalik ettepanek maksta viimase kahe aasta eest üüri (nõudeõigus on ju 3 aastat), kui nad oma juttu ja tüli ei lõpeta.

ma panustan sellele, et nad pole 2 aasta jooksul midagi säästnud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohsajutt, küll on kohatu. Ise olen ka noor, aga niiviisi küll ei teeks. Üks asi on vanematelt selle kohta küsida, aga teine asi on juba detailne plaan välja mõelda, kuidas asja organiseerida.

Me kord mõtlesime mehega osta ühe väikse uusarenduse maja (mehe vanemate kodu lähedal) ja siis mehe ema ütles, et kui meil kord lapsed tulevad, siis saaksime selle maja nende omaga ära vahetada. See ei kõlanud isegi nagu küsimus. Ma üldse ei tahakski mingit vahetust.. neil on suur maja, aga see on hästi külm, remontimata jne. Mina eelistan siiski enda maitse järgi seatud maja, mida suudan ka üleval pidada ja mis kuskilt nurgast ei hallita jne.

Me oleme aga mehega nt seda küll arutanud, et kui peaksime kord oma maja ostma ja kui leiaksime sellise diili, kus on maalapil kaks majakest, siis võtaksime minu üksiku ema tema soovi korral sinna elama. Ta on alati tahtnud oma maja saada, aga pole selleks võimalust olnud. Eks ema panustaks sellisel juhul oma korterimüügist saadud rahaga ka selle ostu (seda ei oleks palju, ta elab väikealevikus, seega korraliku maja puhul oleks see summast ehk 5%), aga vaevalt me seda temalt nõuaks. Pigem jätaksime ta korteri alles, sest kunagi ei tea, mis juhtub.. äkki ta sooviks sinna tagasi minna vms.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav oleks teada, kuidas teemaalgataja peres olukord lõpuks lahenes. Teema algatamisest on tänaseks möödas enam kui pool aastat. Kuidas suhted lapsega ja ta elukaaslasega jne.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.07 20:53; 08.07 22:01; 01.03 22:02; 12.03 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kes teist kahest viimasest postitajast nüüd Õhtulehte teema on treinud?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kes teist kahest viimasest postitajast nüüd Õhtulehte teema on treinud?

Sa tõsimeeli mõtled, et perekooli loevad vaid kaks ajakirjanikku? Pakun, et siin on neid vaikivalt kordades rohkem. Saada link, mis õhtulehe artiklit mõtled, loeks ka huviga.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.07 20:53; 08.07 22:01; 01.03 22:02; 12.03 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin selle Naistelehe rubriigiat “Lugejakiri”:
https://naisteleht.ohtuleht.ee/994560/lugejakiri-tutar-ja-vaimees-tahavad-meie-maja-muuki-panna-et-endile-uut-osta

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kindlasti ei kasvatanud minu lapsi vanavanemad. Ma kolisin poisi juurde 17-aastaselt (tema oli aasta vanem) ja alustasime täiesti iseseisvat elu. Olime oma vanematest materiaalselt sõltumatud kui ka emotsionaalselt.

täitsa huvitav, millega tegelesid 25 a tagasi kooli kõrvalt 17- ja 18aastane, et said endal vanematest sõltumata nii elukoha ürida kui ka kõik muud kulud kaetud?

Mina lõpetasin keskkooli 17-aastaselt. Kooli ajal käisin pea igal suvel tööl. Kohe pärast keskkooli lõppu läksin tööle ning elatasin end täielikult ise. Mees käis ka tööl. Oi, elujärg ja -kvaliteet oli ikka väga viletsake võrreldes tänasega, aga saime hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.07 14:08; 11.07 14:35; 11.07 14:58; 11.07 17:25; 11.07 20:53; 13.07 14:25; 29.09 12:35; 14.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 121 kuni 134 (kokku 134 )


Esileht Pereelu ja suhted Ettepanek lapselt ja tema elukaaslaselt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.