Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ettepanek: luua uus rubriik: lemmikloomad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ettepanek: luua uus rubriik: lemmikloomad

Postitas:

Kuna lemmikloomad on samuti pereliikmed, siis teen ettepaneku teha Perekooli eraldi rubriik “lemmikloomad”. Usun, et see leiaks kasutust ja oleks vajalik.
Kas see oleks teostatav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 11:34; 09.08 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna lemmikloomad on samuti pereliikmed, siis teen ettepaneku teha Perekooli eraldi rubriik “lemmikloomad”. Usun, et see leiaks kasutust ja oleks vajalik.
Kas see oleks teostatav?

Mina ei ole selle ettepaneku poolt, nii nagu Sulle juba teises teemas vastati, siis lugejaid seal nii vähe, et lõpuks ronitakse ikka tagasi kuhugi üldteemasse oma loomamuredega.
Tervis jms on väga olulised teemad inimestele, aga isegi neis alarubriikides kurdetakse vastuste nappuse üle.

Ei ole selle väitega absoluutselt nõus – vastupidi, kui oleks kindel rubriik, siis koonduksid huvilised sinna kokku. Mil viisil aitaks sinu soovitus mitte teha lemmikloomade rubriiki põhjendusega, et nagunii käiakse ajaviites, et siis parem üldse ei tee uut rubriiki ja las käiaksegi ajaviites? Selles puudub ju igasugune loogika.
Lemmiklooma rubriiki kaeksidki inimesed, kellel sellega asja on. Igati põhjendatud mu meelest ja hetkel ei sobitu ju kusagile. Seda enam, et netiavaruses puudub tegelikult hetkel hea toimiv lemmikloomafoorum ja PK lemmiklooma rubriik koondaks tulevikus kõik huvilised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 11:34; 09.08 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luba ma arvan – sa oled inimene, kes käib harva perekoolis? Vaid sel juhul võiks eraldi foorumitest mingi kasu olla. Kui sa käid tihti, kasvõi päevas korra või paar perekoolis, siis ei kao ükski teema tänapäeval nii kiiresti nurga taha, et sa teda ei näeks. Hetkel on näiteks ajaviitejuttudest alumised 3-4 teemat sellised, kus viimati vastatud eile õhtul. Seega selleks, et mind huvitavate teemade kõigiga kursis olla, vaatan ma päevas mõned korrad ajaviitejuttude nimekirja üle ning avan teemad, mis mind kõnetavad. Kui nüüd sinu lemmikloomateema ajaviitejuttudest ära viia, siis mul ei ole küll mõtteski kõiki perekooli alamfoorumeid hakata läbi kammima. Siis jääb see lemmikloomateema, milles ma ehk ka osanuks kaasa rääkida, minu poolt avamata. Jah, kui ma kord nädalas tulen perekooli, siis on tore, kui on kõik mind huvitavad teemad ühes kohas koos. Nüüd on küsimus, kumbasid kasutajaid perekoolis rohkem on – kas pidevaid hängijaid või korra nädalas läbi astujaid. Arvan, et pidevaid on palju rohkem. Seetõttu ei mõista ma seda teemade silma alt ära viimist sugugi. Hobide alla ei tule kunagi meelde vaatama minna, kui nad oleks ajaviitejuttudes, siis küll vaataks ja vastaks vahel. Sama on ka rahateemadega, kuid neid on tõesti nii palju, et see annab omaette põhjuse nad ajaviite alt ära viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna praegu kõik need loomateemad ajaviitejuttudes on ilmselt sama inimese tehtud, siis ei näe vajadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole vaja,
1) lemmikloomad sobivad väga hästi “hobinurka”
2) spetsiifiliste küsimustega on mõistlik pöörduda vastavatesse lemmiklooma foorumitesse
3) saa oma kinnisideest üle, et perekoolis peaks olema veel rubriik, seda ka põhjusel, et enamik ei toeta seda ja sinu jaoks seda ei tehta.
NB – kodus on 2 kassi ja koer, kuid ei vaja siia selleks eraldi rubriiki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ettepanek: luua uus rubriik: lemmikloomad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.