Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ettepanek moderaatoritele: kiuslik risustaja blokeerida

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Ettepanek moderaatoritele: kiuslik risustaja blokeerida

Postitas:

Oh taevas. Mispoolest see teema parem on kui mis iganes teemas tüli üles kiskumine?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 23:00; 10.09 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks nõme ilkujast teemade solkija on siin tõesti. Tal on ilmselt väga igav elu, et muud meelelahutust tal polegi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Palume kasutajate tehtud ebasobivad postitused märkida funktsiooniga “Teata ebasobivast”. Kui kasutaja on rikkunud perekool.ee kasutajatingimusi, siis selle alusel blokeeritakse tema konto.

Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi suudaks kirja panna kägude kellaajad ja mida nad valesti või foorumlasi solvavalt ütlesid ja kuidas sellega olen mina seotud?

Vaatan, et te keegi ei suuda, seega panen oma mälu järgi kirja, mis seal “basseinis” oli.

Teemaalgataja küsis, et mis soojendaja jne. Ok, normaalne.

Mina olen kägu 19:06. Kiire google, Intex tundus lahe, idee auravas basseinis istuda samuti,

Kirjutasin, mida sülg suhu tõi. Et 130€ ja võiks ju proovida. Lahe idee.

Siis tekkis keegi 06:47 ja temal tekkis küsimus minu hariduse kohta. Mul, muidu TPI põhikool on läbi, selle kohta ta vist ei küsinud.

Läks sõneluseks.

19:22 ta vastas, et kas mul valus ei ole….

Mul valus ei olnud ja saatsin ta sinnasamusesse kell 19:31

Minu tekst õnneks kustutati, sest see ei olnud ka eriti ilus.

NÜÜD; KÄOD, palun kommentaari, mida ma valesti tegin?

Teemat lugesin? Inimest inspireerisin seda Itexi ostma. Haukujale vastu hakkasin?

Mida veel valesti?

Kui keegi vastata oskab, võtame nahktooli teema. JAA siis pärast ka supipoti teema. Misiganes teema.

Ei saa aru, miks sa arvad, et sind selleks kiuslikuks risustajaks peetakse? Minu arust see kiuslik inimene on seesama, kes küsis sinu hariduse kohta jne.

Või tunnistad sa praegu siin üles, et oled kirjutanud ka seal nahktooli ja supipoti teemas?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 21:04; 16.06 21:12; 19.06 18:20;
To report this post you need to login first.

Tere

Palume kasutajate tehtud ebasobivad postitused märkida funktsiooniga “Teata ebasobivast”. Kui kasutaja on rikkunud perekool.ee kasutajatingimusi, siis selle alusel blokeeritakse tema konto.

Perekooli Moderaator

Ei ole ju blokeeritud, ehkki teda on küllap juba kùmneid ja kümneid kordi ebasobivaks märgitud! Pole kahtlustki, et ta rikub jämedalt kasutajatingimusi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju blokeeritud, ehkki teda on küllap juba kùmneid ja kümneid kordi ebasobivaks märgitud! Pole kahtlustki, et ta rikub jämedalt kasutajatingimusi.

Ta ju kuskil uhkustas, et teda ei saa blokkida, ta teeb muudkui jälle uue kasutaja ja tulistab edasi. Ignoreeri parem – väga tõhus vahend.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 23:00; 10.09 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks moded ei võta seda haiget inimest maha ehk blokeeriks ära, kes kõik kommentaarid ebasobivaks märgib?
Mul tekkis juba mõte, et ehk see ebasoovitavaks märkija on ise mode ja omavolitseb mõne kasutaja iga kommentaari kallal? Sellisel juhul tuleks neid märkimisi põhjalikumalt uurida, sest ennegi on mõnel model võim pähe löönud ja tehakse mida soovitakse.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 21:12; 06.10 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see isik siis on?

Jutu järgi jätab mulje, et mingi keskealine töömees, kes peab ennast jube targaks ükskõik mis teemal.

Üks ennasttäis onkel jah. Iseeenesest mees foorumis, kus 90% on naised, on juba niivõrd imelik, et päris ok ta olla ei saa. Ilmselt isiklikud üleelamised ja tragöödiad. Sellest ka siis see kibestumus. Ja kaebama on kõva! Kutsusin ta kohtama, et näha, kas reaalis ka nii kange vennike on, aga muidugi ei julgenud nina välja pista ja tuli tavapärane “mul on muudki teha, kui lolli perekoolikaga kokku saada”. Ühesõnaga argpüks pealekauba. Kiitleb oma 76 kasutajakontoga, ise nokib teisi, kes 5+ postitust teevad, et mõttetu elu ja midagi teha pole.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 09:32; 10.10 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta ükskõik, milline teema ja otsi sealt üles kõige rohkem postitanud kasutaja. Ongi su näited.

Ongi!
Tegin ka ühe ilusa-elu teema ja tüüp läks nii rulli, et kole kohe. Et TEMA olevat originaal pr. Iluselu ja tema hindamatud ideed on pihta pandud 😀 😀 😀
Eks ta oma üksildastes nukrates mõtetes fantaseeri. Iseeensest fantaseerimine pole ju paha, aga see vennike on koostöös kibestumuse, õeluse ja pahatahtlikkusega ääretult tülgastav. Noh, praeguse teema ja meie postitustega saab muidugi suure pai oma egole – asi seegi 😀

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 09:32; 10.10 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd käib ja märgib hoolega jälle kõike siinset ebasobivaks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 19:51; 16.06 20:18; 16.06 20:33; 16.06 20:38; 16.06 20:45; 16.06 20:56; 12.10 09:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ettepanek moderaatoritele: kiuslik risustaja blokeerida