Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ettepanek valitsusele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Ettepanek valitsusele

Postitas:
Kägu

Mõtlesin nädalavahetusel kogu olukorrale meie riigis ja mida see tähendab meie pere jaoks. See pidev hämamine teemal meil pole sundvaktsineerimist hakkab ära tüütama. Tehke asi kohustuslikuks. Kellel vastunäidustust pole, see paneb õla alla. Kui x aja jooksul pole ära tehtud viiakse jõuga kohale ja süstitakse ära.

Oleme mehega viimased 3 aastat proovinud last saada. Läbinud 2 ringi IVF’i. Nüüd saime kolmanda kuuriga nii kaugele, et tehti ära punktsioon. AGA siirdamist ei tehta, sest pole vaktsineeritud! Just sellel põhjusel jäi vaktsiin tegemata, lapse soov. Oleme hoidunud kõigist ravimitest ning tervist hoidnud. Vaktsiin on nüüd möödapääsmatu. Toetan teadust! Seda sama teadust, mis ütleb, et vaktsiin on ohutu ja sellel pole mõju viljakusele, kuid ei suuda seletada, miks olenemata korras proovidele, mina rasedaks ei jää.

Neli nädalat tagasi esitas tööandja mehele nõudmise. Vaktsineerid või koondame detsembris. Analüütik tehnoloogia ettevõttes, 70% ajast kodukontoris. Hakkas uut kohta otsima. Leidis huvitava pakkumise. Esimesel vestlusel küsiti: vaktsineeritud? Kui meie teid valime peate ennast ära vaktsineerima. Muidu tööle ei saa.

Me nimetame taimse rasvaga juustu juustulaadseks tooteks.  Teeme selle asja ära: Sundvaktsiin kõigile alates 12. eluaastast. Igas asutuses-ettevõttes tuleb ette näidata covid tõend. Kõik peavad skännima QR’i. Hiljem vaatame kes-kus käib kontroll.digilugu keskkonnast.

Esimene doos laupäeval mõlemal tehtud. Väga hull ei olnud, kerge palavik täna veel.

Parimate soovidega päikest soovides.

PS! Aitäh!

PPS! Jah, kergem sai!

+3
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse teemast aru. Miks teistele peaks tegema vaktsiini kohustuslikuks kui teie ei saa oma eluga ilma vaktsineerimata hakkama? Et kui sina ei saa, ärgu saagu teised ka? Mina saan ideaalselt ilma vaktsineerimata hakkama. Rasedaks olen osanud ise jääda ja töölt ka keegi lahti lasta ei ähvarda vaktsineerimatuse pärast.

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sundvaktsiin kohustuslikuks ainult 40+ inimestele. Nõus.

+1
-18
Please wait...
Postitas:
Kägu

Valitsusel on teine meiliaadress.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

😂😂😂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liiga kärsitud olete. Ja vale asja eest väljas. Kui te last ei saa, siis lapsendage. Üle maailma on diskussioonid sellel teemal, et see vaktsiin võib osutuda lõpuks hoopis kahjulikuks. Seega võib olla mõne aasta pärast tänane olukord hoopis teistsugune ning siirdamist ei teha, kui oled vaktsineeritud.

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda jutukest lugedes leidsin end mõttelt, et võib-olla on sellel ikka põhjus, et kõik lapsi ei saa. Ei peakski saama.

+17
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda jutukest lugedes leidsin end mõttelt, et võib-olla on sellel ikka põhjus, et kõik lapsi ei saa. Ei peakski saama.

Sama mõte.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtlesin nädalavahetusel kogu olukorrale meie riigis ja mida see tähendab meie pere jaoks. See pidev hämamine teemal meil pole sundvaktsineerimist hakkab ära tüütama. Tehke asi kohustuslikuks. Kellel vastunäidustust pole, see paneb õla alla. Kui x aja jooksul pole ära tehtud viiakse jõuga kohale ja süstitakse ära.

Oleme mehega viimased 3 aastat proovinud last saada. Läbinud 2 ringi IVF’i. Nüüd saime kolmanda kuuriga nii kaugele, et tehti ära punktsioon. AGA siirdamist ei tehta, sest pole vaktsineeritud! Just sellel põhjusel jäi vaktsiin tegemata, lapse soov. Oleme hoidunud kõigist ravimitest ning tervist hoidnud. Vaktsiin on nüüd möödapääsmatu. Toetan teadust! Seda sama teadust, mis ütleb, et vaktsiin on ohutu ja sellel pole mõju viljakusele, kuid ei suuda seletada, miks olenemata korras proovidele, mina rasedaks ei jää.

Neli nädalat tagasi esitas tööandja mehele nõudmise. Vaktsineerid või koondame detsembris. Analüütik tehnoloogia ettevõttes, 70% ajast kodukontoris. Hakkas uut kohta otsima. Leidis huvitava pakkumise. Esimesel vestlusel küsiti: vaktsineeritud? Kui meie teid valime peate ennast ära vaktsineerima. Muidu tööle ei saa.

Me nimetame taimse rasvaga juustu juustulaadseks tooteks. Teeme selle asja ära: Sundvaktsiin kõigile alates 12. eluaastast. Igas asutuses-ettevõttes tuleb ette näidata covid tõend. Kõik peavad skännima QR’i. Hiljem vaatame kes-kus käib kontroll.digilugu keskkonnast.

Esimene doos laupäeval mõlemal tehtud. Väga hull ei olnud, kerge palavik täna veel.

Parimate soovidega päikest soovides.

PS! Aitäh!

PPS! Jah, kergem sai!

Selleks peab ju põhiseadust muutma. Ja põhiseaduse muutmiseks lihthääleõigusest ei piisa. Miks sa nõuad põhiseaduse muutmist? Mis sind praeguses ei rahulda ?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma

Tee endale 10 doosi korraga ja ole rahul.

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Frustratsioon on mõistetav.

Põhiseadusekallale minemine on selles osas siiski natuke ekstreemne meede.

Ravimid on tulemas, läheb ka vaktsiini-hype üle.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et teemaalgataja jutu mõte ei jõudnud kägudele kohale. Mina sain temast nii aru, et pigem võiks riik mängida lahtiste kaartidega ja fikseerida asjad ka seadusandlikult nii nagu need tegelikkuses on ehk siis seadustada kohustuslik vaktsineerimine – sest praegu, kui vaktsineerimine on vabatahtlik, on see siiski sisuliselt kohustuslik, st sa ei saa oma elu normaalselt elada ilma et oleksid vaktsineeritud. TA-l oli ka illusioon, et saab, nüüd tundis omal nahal, et ei saa siiski. Sellest ka ettepanek.

Paraku ei ole tema ettepanek demokraatlikus riigis teostatav ja selle otsuse, kas vaktsineerida või mitte, peab tegema iga inimene oma parema äranägemise huvides. Täpselt nii, nagu TA ja tema mees tegid.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma loodan et saate lapse.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

sellest meie meedia vaikib

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

A no las vaikib. Valgustatud inimesed loevad ikka ju eestineni.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole ju esimene liidumaa? Kuid tõesti ega meie ühesuunaline meedia meelsasti seda tüüpi meeleavaldusi ei edasta (imestasin, et üldse vabakat kommenteeriti uudistes). Üle maailma toimuvad vähemal või rohkemal määral protestid selle lolluse vastu. Vabandust, aga lollus see on.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uhh, mida need vabaka-ürituse kritiseerijad nendest ülemailmsetest protestidest arvavad ka. Või pole teadlikudki sellest, et selliseid lubamatuid jõhkruseid korraldatakse?

Selles osas tegi Varro ikka üli viisakalt selle kogunemise ära.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole ju esimene liidumaa?

Ei ole ei esimene liidumaa ega ka mitte esimene riik, neid toimub üle maailma pidevalt, aga sellist pilti, kus meie laulupeoga võrdväärne mass ühel pildil oleks, ei mäleta näinud olevat.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

A no las vaikib. Valgustatud inimesed loevad ikka ju eestineni.

Mida sa oma kommentaariga öelda tahtsid? Ise ka tead?
Sinusugused ju ise muu maailma kohta muudes keeltes infot otsimas ei käi ja aru ei saa, mida kirjutatakse. Kui sa eestineni või objektiivi ka ei loe, siis ei saagi teada, mis maailmas toimub. Kui teaksid, siis ei oleks see sulle üllatus ja “eestineni väljamõeldis”, et kõikjal maailmas toimuvad praegu ulatuslikud protestid.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et teemaalgataja jutu mõte ei jõudnud kägudele kohale. Mina sain temast nii aru, et pigem võiks riik mängida lahtiste kaartidega ja fikseerida asjad ka seadusandlikult nii nagu need tegelikkuses on ehk siis seadustada kohustuslik vaktsineerimine – sest praegu, kui vaktsineerimine on vabatahtlik, on see siiski sisuliselt kohustuslik, st sa ei saa oma elu normaalselt elada ilma et oleksid vaktsineeritud. TA-l oli ka illusioon, et saab, nüüd tundis omal nahal, et ei saa siiski. Sellest ka ettepanek.

Paraku ei ole tema ettepanek demokraatlikus riigis teostatav ja selle otsuse, kas vaktsineerida või mitte, peab tegema iga inimene oma parema äranägemise huvides. Täpselt nii, nagu TA ja tema mees tegid.

TA olen.

Aitäh, et Sina aru said mida ma öelda üritan.

Vaktsineerimine öeldakse, et on vabatahtlik, aga tegelikkus on hoopis midagi muud. Elame linnalähedal maal, majapidamises on pidevalt tööd, seega ei kipu spasse ega kinno. Covid passi puudumine ei ole meie elu ei ole mõjutanud.

Töökohakaotus on samuti vabatahtlik. Tahad tööl olla, vaktsineerid. Kui ülemus tuleks alluva juurde ja ütleks, et kas astud temaga vahekorda või kaotad töökoha. Kas see on vabatahtlik seksuaalvahekord või  vägistamine?

Meenuvad kaheksakümnendad, kui minu ema pidi komparteisse astuma, et oma erialast tööd teha. Astus, vabatahtlikult.

Meie oma mehega ei teinud otsust. Me andsime alla survestamisele. See ei ole demokraatia.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA olen.

Vaktsineerimine öeldakse, et on vabatahtlik, aga tegelikkus on hoopis midagi muud. Elame linnalähedal maal, majapidamises on pidevalt tööd, seega ei kipu spasse ega kinno. Covid passi puudumine ei ole meie elu ei ole mõjutanud.

Töökohakaotus on samuti vabatahtlik. Tahad tööl olla, vaktsineerid. Kui ülemus tuleks alluva juurde ja ütleks, et kas astud temaga vahekorda või kaotad töökoha. Kas see on vabatahtlik seksuaalvahekord või vägistamine?

Meenuvad kaheksakümnendad, kui minu ema pidi komparteisse astuma, et oma erialast tööd teha. Astus, vabatahtlikult.

Meie oma mehega ei teinud otsust. Me andsime alla survestamisele. See ei ole demokraatia.

See, et teie andsite alla survestamisele on ju teie enda probleem, mitte teiste. Arvestades kui palju inimesi on vaktsineerimata, siis ilmselgelt on võimalusi nii elada kui töötada ilma süstimata. See, et Sina neid võimalusi ei oma või näha ei oska, ei tähenda, et teised neid ei omaks või ei näeks.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA olen.

Töökohakaotus on samuti vabatahtlik. Tahad tööl olla, vaktsineerid. Kui ülemus tuleks alluva juurde ja ütleks, et kas astud temaga vahekorda või kaotad töökoha. Kas see on vabatahtlik seksuaalvahekord või vägistamine?

See, et teie andsite alla survestamisele on ju teie enda probleem, mitte teiste. Arvestades kui palju inimesi on vaktsineerimata, siis ilmselgelt on võimalusi nii elada kui töötada ilma süstimata. See, et Sina neid võimalusi ei oma või näha ei oska, ei tähenda, et teised neid ei omaks või ei näeks.

Ma vist hakkan ka edaspidi vaktsiinipassi küsima, et otsustada, kellega üldse suhelda. Ehkki selliselt maailma nägevad inimesed, nagu sina, tunneb ka niisama ära ja teab eemale hoida. Lihtsalt tülgastav.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

AGA siirdamist ei tehta, sest pole vaktsineeritud!

Milline loogiline seletus seda nõuet põhjendab?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA olen.

Mul polnud isegi kolhoosiesimees parteis, teistest rääkimata.

Demokraatia on enamuse võim. Või sinu arust on demokraatia, et kõik teevad sinu tahtmist?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paari päeva eest rääkis mingi ITK tegelane Terevisioonis, et esimesel trimestril koroonasse nakatunutel tihti rasedus katkeb, sest haigus mõjutab platsentat. Eeldan, et kuna nüüdseks on selgunud, et vaktsiinid kaitsevad korralikult ainult ca pool aastat, siis nö tühja töö vältimiseks tahaksid nad, et vähemalt esimesel trimestril korralik vaktsiinikaitse oleks.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paari päeva eest rääkis mingi ITK tegelane Terevisioonis, et esimesel trimestril koroonasse nakatunutel tihti rasedus katkeb, sest haigus mõjutab platsentat. Eeldan, et kuna nüüdseks on selgunud, et vaktsiinid kaitsevad korralikult ainult ca pool aastat, siis nö tühja töö vältimiseks tahaksid nad, et vähemalt esimesel trimestril korralik vaktsiinikaitse oleks.

ahah, ja sind ennast raseduse tekkimine ja püsimine tegelikult ei huvita, aga vaat need arstid, nemad ei taha tühja tööd teha…

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA olen.

Ma vist hakkan ka edaspidi vaktsiinipassi küsima, et otsustada, kellega üldse suhelda. Ehkki selliselt maailma nägevad inimesed, nagu sina, tunneb ka niisama ära ja teab eemale hoida. Lihtsalt tülgastav.

Palun täpsusta, mida selles täpselt tülgastavat on? See on ju fakt, et paljud inimesed on vaktsineerimata ja elavad rahus oma elu. Mis teeb selle fakti väljaütleja tülgastavaks?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ahah, ja sind ennast raseduse tekkimine ja püsimine tegelikult ei huvita, aga vaat need arstid, nemad ei taha tühja tööd teha…

Mis sellel minuga pistmist on? Iga Kägu pole sama inimene siin, mul pole IVFi vaja, sain oma vaktsineerimisotsused muudel alustel teha. Aga kommentaar oli selle kohta, miks HAIGLA on mingi reegli kehtestanud, mitte selle kohta, mida keskmine IVFi läbija sellest arvab.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sellel minuga pistmist on? Iga Kägu pole sama inimene siin, mul pole IVFi vaja, sain oma vaktsineerimisotsused muudel alustel teha. Aga kommentaar oli selle kohta, miks HAIGLA on mingi reegli kehtestanud, mitte selle kohta, mida keskmine IVFi läbija sellest arvab.

oh, rahune maha! käod siin kõik ühte nägu.

mu kommentaar pidi minema teemaalgatajale, kes tundis ennast vaese kannajana, et vaktsineerima pidi. mõeldes, mida kõike ta endale ivf käigus täitsa vabatahtlikult sisse süstinud on, tundub vaktsineerimise kartmine ülimalt kummastav.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleme mehega viimased 3 aastat proovinud last saada. Läbinud 2 ringi IVF’i. Nüüd saime kolmanda kuuriga nii kaugele, et tehti ära punktsioon. AGA siirdamist ei tehta, sest pole vaktsineeritud!

Aeg oleks partnereid vahetada.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ettepanek valitsusele