Esileht Ilu ja tervis ettevaatust ilusüstidega!

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: ettevaatust ilusüstidega!

Postitas:

käisin täna nö ilusüsti tegemas ja olen tulemusest täiesti pettunud. volüümikate põskede asemel jookseb üle mu näo inetu ja valulik vorp. ma ei tea kaua see kestab? öeldi et 1- 2 aastat. mees juba küsis, mis mu näoga juhtunud on. ma ei julge öeldagi, et lasin süstida ja kulutasin pea 500 euri selle peale. kammisin juuksed poole näo peale, et seda vorpi vähem näha oleks. hüvasti suvi, krunnid ja hobusesabad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.06 22:07; 06.06 11:24; 06.06 15:14; 07.06 13:17; 15.06 12:09; 16.06 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei kirjuta, kus sa teha lasid????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuidas täna tulemus, kas sama kui süstimise päeval? Kus tegite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna on tulemus endine. täiteaine on täiesti vales kohas ja moodustab vorsti.
ei teinud “nurga taga”, arst süstis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.06 22:07; 06.06 11:24; 06.06 15:14; 07.06 13:17; 15.06 12:09; 16.06 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna on tulemus endine. täiteaine on täiesti vales kohas ja moodustab vorsti.

ei teinud “nurga taga”, arst süstis.

Aga siis vudinal kaebust esitama. Ka ilusüste tegeval arstil on kohustus teha seda korralikult.

Ma ei ole küll nende süstidega kursis aga ehk annab seda kuidagi korrigeerida?

Või peadki nüüd siis tõesti alandlikult selle “vorstiga”ringi käima?

Ja kellele täpsemalt meie riigis konkreetne kaebus esitada? On olemas sõltumatu ekspert meditsiini teemadel? Arst ise leiab loomulikult sada põhjendust, miks tema selle eest ei vastuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.06 22:07; 06.06 11:24; 06.06 15:14; 07.06 13:17; 15.06 12:09; 16.06 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin täna nö ilusüsti tegemas ja olen tulemusest täiesti pettunud. volüümikate põskede asemel jookseb üle mu näo inetu ja valulik vorp. ma ei tea kaua see kestab? öeldi et 1- 2 aastat. mees juba küsis, mis mu näoga juhtunud on. ma ei julge öeldagi, et lasin süstida ja kulutasin pea 500 euri selle peale. kammisin juuksed poole näo peale, et seda vorpi vähem näha oleks. hüvasti suvi, krunnid ja hobusesabad!

Mul pole 5 aasta kogemusega ilusüstidega midagi sellist küll juhtunud.
Aga loomulikult võib iga meditsiinislise protseduuriga midagi valesti minna. Hea oleks siiski teada, kus käisid, kui juba sellise probleemiga kirjutasid. Teaks vältida.

Samas ma soovitan sul lasta ehk pisut oodata, äkki on lihtsalt paistes?
Paari nädalaga tavaliselt alles õige tulemus näha ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstide tegevuse järelvalvega tegeleb Terviseamet. Muidu soovitaks Tarbijakaitseametit. Vota molemad korraga ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugeda. Olen 2x süste teinud ja seda kartnud, et nii võib minna…. viimane kord jäi ühel põsel mingi muhk, mis siiski taandus. Pöördu kohe selle med. õe poole, kes süstis, pakkugu paranduseks alternatiive ja teostagu need või maksku raha tagasi. Ole hea ja seisa enda eest, sest see pole mingi naljaasi, kui inimese nägu ära rikutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige tulemus on alles kahe kuu pärast.
Kui Sa pole rahul, siis pöördu ikka tegija poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige tulemus on alles kahe kuu pärast.

Kui Sa pole rahul, siis pöördu ikka tegija poole.

vot seda ma küll ei usu. mõnel juhul on kahe kuu pärast efekt üldse läinud.

antud juhul loodan küll, et äkki on see kõva vorp mu näost paari kuuga kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.06 22:07; 06.06 11:24; 06.06 15:14; 07.06 13:17; 15.06 12:09; 16.06 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna on tulemus endine. täiteaine on täiesti vales kohas ja moodustab vorsti.

ei teinud “nurga taga”, arst süstis.

Kas oli ikka arst või tegi seda siiski õde? Tänapäeval tegelevad ilusüstidega pigem eriväljaõppega medõed, arstid teevad seda pigem harva.

Teiseks, kas sa ikka pöördusid tagasi ja uurisid süstija käest, mis edasi saab? Kui sa pole seda teinud, siis pöördu KOHE ja tegutse KOHE, sest hiljem võidakse öelda, et oled selle ise või kusagil mujal tekitanud. Praegu saaks veel asja ehk kuidagi korrigeerida. Tegutse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige tulemus on alles kahe kuu pärast.

Kui Sa pole rahul, siis pöördu ikka tegija poole.

Mingi väikese süstiga ka või? Ma kujutan ette, et kui noaga lõigutakse, siis võib nii isegi olla, aga süstidega jah, pigem on see tulemus kuudega läinud. Heal juhul päev-paar võib olla imelik, mingi lisapaistetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, miks sa tegija poole ei pöördu? minu tegija rõhutab alati ette ja taha, et kui mingi probleem on, siis kohe märku anda, vaatab üle, korrigeerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on esimene nädal süstitud koht paistes ja kõva, võib isegi olla muhklik. See koht on trauma saanud ja paistetus lööb üles, et võõrprodukti kehast väljutada. Kas nii elementaarset asja inimesed ise enam ei teagi? Ja kas arst siis sellest paistetusest ei rääkinud? Minu teada kõikide iluprotseduuridega öeldakse ette ära, kas ja mitu päeva peab töölt puhkust võtma, mitmendal nädalal saab näha päris tulemust jne. Ilusüst on tühine asi, paistetab paar päeva, kõvad muhud võivad olla nädalakese, edasi läheb normaalseks. Muhklik on sügavate nahaaluste verevalumite pärast, mitte preparaat pole muhuks kogunenud. Alati rõhutatakse, et enne olulisi sündmusi ei tohi süstida ega ammugi mingit raskemat protseduuri teha. Öeldakse seda ka, et esimene nädal oled paistes ja kole ning kui ei ole soovi sellisena inimeste ette sattuda, siis tasuks puhkusepäevad välja võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 18:44; 16.06 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on esimene nädal süstitud koht paistes ja kõva, võib isegi olla muhklik. See koht on trauma saanud ja paistetus lööb üles, et võõrprodukti kehast väljutada. Kas nii elementaarset asja inimesed ise enam ei teagi? Ja kas arst siis sellest paistetusest ei rääkinud? Minu teada kõikide iluprotseduuridega öeldakse ette ära, kas ja mitu päeva peab töölt puhkust võtma, mitmendal nädalal saab näha päris tulemust jne. Ilusüst on tühine asi, paistetab paar päeva, kõvad muhud võivad olla nädalakese, edasi läheb normaalseks. Muhklik on sügavate nahaaluste verevalumite pärast, mitte preparaat pole muhuks kogunenud. Alati rõhutatakse, et enne olulisi sündmusi ei tohi süstida ega ammugi mingit raskemat protseduuri teha. Öeldakse seda ka, et esimene nädal oled paistes ja kole ning kui ei ole soovi sellisena inimeste ette sattuda, siis tasuks puhkusepäevad välja võtta.

avastasid ameerika nüüd v?
ma tean mis on paistetus, ma tean mis on verevalum ja ma olen juba 10 aastat erinevaid ilusüste teinud.
sellepärast saangi väita, et mu näol on täiteaine vales kohas.
hoiatan teisigi, et ilusüst ei lõpe alati ilusa tulemusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.06 22:07; 06.06 11:24; 06.06 15:14; 07.06 13:17; 15.06 12:09; 16.06 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

avastasid ameerika nüüd v?
ma tean mis on paistetus, ma tean mis on verevalum ja ma olen juba 10 aastat erinevaid ilusüste teinud.
sellepärast saangi väita, et mu näol on täiteaine vales kohas.
hoiatan teisigi, et ilusüst ei lõpe alati ilusa tulemusega.

Kordan veel: kui pärast täitesüsti tekib nahaalune muhk või vorp, siis see koht ei markeeri preparaadi asukohta, vaid muhu näol on tegemist sügava nahaaluse verevalumiga. Kui räägime verevalumitest, siis need ei ole ainult nahapealsed sinikad, vaid esinevad ka muhkude ja vorpidena. Just sellega sinul tegu ongi, sest preparaat ise ei saa kõva muhku moodustada. Selle on teinud sinu enda veri sügaval naha all (st sinikat ei ole) ja see taandub loomuliku paranemise käigus.

*Pole küll 10a süstinud, aga olen käinud erinevates ilukliinikutes konsultatsioonil ja täitesüste saamas ning kõik tegijad on mulle selle põhjalikult ära seletanud. Samuti olen olnud 3-5 päeva pärast ühte süstimist kõvade nahaaluste muhkudega ja kui keegi poleks mulle enne seda selgitanud, siis oleksin käsi südamel arvanud, et muhk on tekkinud preparaadist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 18:44; 16.06 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

avastasid ameerika nüüd v?

ma tean mis on paistetus, ma tean mis on verevalum ja ma olen juba 10 aastat erinevaid ilusüste teinud.

sellepärast saangi väita, et mu näol on täiteaine vales kohas.

hoiatan teisigi, et ilusüst ei lõpe alati ilusa tulemusega.

Kordan veel: kui pärast täitesüsti tekib nahaalune muhk või vorp, siis see koht ei markeeri preparaadi asukohta, vaid muhu näol on tegemist sügava nahaaluse verevalumiga. Kui räägime verevalumitest, siis need ei ole ainult nahapealsed sinikad, vaid esinevad ka muhkude ja vorpidena. Just sellega sinul tegu ongi, sest preparaat ise ei saa kõva muhku moodustada. Selle on teinud sinu enda veri sügaval naha all (st sinikat ei ole) ja see taandub loomuliku paranemise käigus.

*Pole küll 10a süstinud, aga olen käinud erinevates ilukliinikutes konsultatsioonil ja täitesüste saamas ning kõik tegijad on mulle selle põhjalikult ära seletanud. Samuti olen olnud 3-5 päeva pärast ühte süstimist kõvade nahaaluste muhkudega ja kui keegi poleks mulle enne seda selgitanud, siis oleksin käsi südamel arvanud, et muhk on tekkinud preparaadist.

paraku pole siin tegu 2 päevaga vaid 2 nädalaga. äkki paraneb see “verevalum” mul aasta aega? nii nagu on lubatud süsti toimeaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.06 22:07; 06.06 11:24; 06.06 15:14; 07.06 13:17; 15.06 12:09; 16.06 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa hädaldad, pöördu arsti juurde. Eriti hea närv või pohhuism elada 2 nädalat oodates ja lootes, selle asemel,et tegija poole pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis ettevaatust ilusüstidega!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.