Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ettevõtte laen kontori soetamiseks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ettevõtte laen kontori soetamiseks

Postitas:

Tunnistan, olen selles asjas veel võhik. Mul on tehtud kaheinimesefirma, eksisteerib juba 6 aastat, läheb kenasti – nüüd oleks soov võtta ettevõtte arvele laen, et osta väike kontor… Ma olen seda teemar guugeldanud, aga vasteks tulevad kõiksugu laenu pakkuvad ettevõtted, aga tahaks enne mingit üldist pilti saada, et kui realistlik see on; millised piirangud; jne. Intress vist pole nii soodne kui eluasemelaenul?

Ühesõnaga, oleksin tänulik asjalike viidete ja vastuste eest.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 20:58; 04.10 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa nüüd täpsemalt küsid? Kas ettevõte võib saada laenu? Muidugi võib.
Ettevõte võib ka saada arvelduskrediiti, mis on tavaliselt soodsam.
Kõik sõltub ju ettevõtte finantsidest ja käibest.
Astu oma panka sisse ja küsi tingimusi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, miks on vaja 2-inimesega firmale eraldi kontor muretseda. ja veel laenuga.
keskmine üürihind tallinas 1-toalise kontori eest 400+maksud. madalaimad ostuhinnad aga alates 100 tuh eurot.

meil ka väike firma, aga kontor asub meie oma majas. ei pea mõistlikuks ei lisaruume üürida ega osta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, miks on vaja 2-inimesega firmale eraldi kontor muretseda. ja veel laenuga.

keskmine üürihind tallinas 1-toalise kontori eest 400+maksud. madalaimad ostuhinnad aga alates 100 tuh eurot.

meil ka väike firma, aga kontor asub meie oma majas. ei pea mõistlikuks ei lisaruume üürida ega osta.

Milleks?
Elukaaslased otustasid, et tahaks ettevõtte rahadega maja osta ja nimetavad seda nüüd kontoriks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valid äripinna välja, küsid pakkumisi pankadest investeerimislaenule ja vaatad, kas rahavoog katab või mitte.
Lihtne ju!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 10:44; 04.10 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugeldades sa seda infot ei leiagi, mis puudutab ettevõtluslaenude üksikasju. Kui objekt välja valitud, teed panka (vōi mitmesse) investeerimislaenu taotluse ja jääd pakkumist ootama. Intress ei ole kindlasti kodulaenu omaga võrreldav, aga ei tohiks olla ka midagi hullu. Meie saime nt 3%+euribor investeerimislaenu hiljuti. Tähtaeg on lühike, võid arvestada max 10 aastaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugeldades sa seda infot ei leiagi, mis puudutab ettevõtluslaenude üksikasju. Kui objekt välja valitud, teed panka (vōi mitmesse) investeerimislaenu taotluse ja jääd pakkumist ootama. Intress ei ole kindlasti kodulaenu omaga võrreldav, aga ei tohiks olla ka midagi hullu. Meie saime nt 3%+euribor investeerimislaenu hiljuti. Tähtaeg on lühike, võid arvestada max 10 aastaga.

See on väga hea intress!
Praegu on kuulda, et 5% (Coop Pank) ja 3,5 (SEB) kõige madalam esialgne pakkumine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 10:44; 04.10 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin kesklinna korteri kontoriks. LHV laen 4,5%
Nad soovivad veenduda, et oleks püsiv ja kindel rahavoog. Anti 70% hinnast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Ei soovi omale maja osta, nagu üks kommenteerijatest arvas. Korter täiesti ausal teel soetatud.

Tegu oleks ühetoalise korteriga, ideaalne kontoriks. Kui kodu inimesi täis, siis ka mõistetav soov kontoris töötada. Ei näe, et see oleks kuigi mõistlik, et üürida 400+kommud eest pinda…

Aga aitäh asjalikele vastustele!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 20:58; 04.10 22:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ettevõtte laen kontori soetamiseks