Esileht Hobinurk ETV saade Impulss

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: ETV saade Impulss

Postitas:
Kägu

Väga lahja ja igav saade. Üritab olla nagu Pealtnägija oma lookestega ja siis mingi uimane arutelu otsa. Saatejuhid on küll kenakesed, aga sisu pole. Anna Pihl käib saatest-saatesse peale lapsepuhkust ja nüüd on talle oma saade välja leiutatud, see tundubki selle projekti eesmärk olevat. Rohkem ei vaata.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatasin esimese osa ära ja aitas. Oli ikka pastakast väljaimetud skandaaliihalus küll. Ei olnud lugu, ei põnevust, igav ja piinlik. Huvitav miks, sest Pealtnägijas olid tema lood ju asjalikud. Puudub keegi tugevam suunaja?

+10
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu meelest hea saade.

+5
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest hea saade.

????????

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

????????

????????

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Potentsiaaliga ja kui potentsiaal realiseeruks, siis vajalik saade, aga ei ole tõesti “tööle” läinud.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa ma ka pettusin. Nägin reklaami, panin salvestustesse, kuid esimesest saatest rohkem pole vaadanud, ei kõnetanud üldse.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin ühte saadet, seda, kus olid saatekülalisteks Yana Toom, Sveta Grigorjeva ja veel mõned. Minu meelest oli küll ok.

Sari on ju alles algusjärgus. Anna aega atra seada.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene saade oli vaat et kõige huvitavam, edasi on ainult allamäge läinud.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kas peab ALATI vinguma, kui mingi uus saade välja tuleb? Anna siis juhtlõngad ja idee paremaks saateks.

+5
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kas peab ALATI vinguma, kui mingi uus saade välja tuleb? Anna siis juhtlõngad ja idee paremaks saateks.

Keegi pole vingunud. Olen 3 saadet kannatlikult ära vaadanud ja nüüd avaldan arvamust. Saade on kehv. Ja mis ideesid nüüd televaataja andma peaks? Kui saatetegijatel häid ideid ja huvitavaid teemasid pole, siis pole mõtet ka saadet teha.

+8
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eilne saade oli küll kurb, mul oli antud naisest väga kahju.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eilne saade oli küll kurb, mul oli antud naisest väga kahju.

See oli tõesti hästi tehtud lugu, sest seda ei teinud need kaks tibi, vaid teema pakkus ja tegi keegi teine. Mõtlesin, et mõnel inimesel on ikka väga vedanud, et temas on nii palju elujõudu, et igas olukorras suudab edasi elada ja positiivsele keskenduda. Kindlasti on see osaliselt ka inimese enda pingutus ja hoiak, aga kõik inimesed ei saa sellega ka kõige parema tahtmise juures hakkama, päris oma loomuse vastu sa ei saa. Ja sel naisel ka väga vedas, et tal oli pühendunud elukaaslane ja ema, kes teda nii palju aitasid ja toetasid. Väga sooviks, et tema paranemine jätkuks ja tal läheks kõik hästi.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühe saatejuhi vene aktsent nii tugev, et lausa raske on jutu mõtet jälgida, rõhud valede kohtade peal jne. Aga segane saade on see muidu ka.

Näiteks see esmaspäevane uus saade Siin me oleme(?) on palju huvitavam ja paremini tehtud. Seda vaadates on tunda, et saatejuhti päriselt ka huvitab see inimene ja tema probleem.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

impulss üritab olla nagu pealtnägija ja uvfaktor, aga ei küündi kahjuks kummagi asemele.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

impulss üritab olla nagu pealtnägija ja uvfaktor, aga ei küündi kahjuks kummagi asemele.

Ma ei saagi aru, mis ta olla üritab. Elemente on tõesti mitmest erinevast saatest, aga kokku on nagu puder ja kapsad. Ja see venelanna on tõesti väga kaunis, aga väga keeruline on teda kuulata.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda vaadates on tunda, et saatejuhti päriselt ka huvitab see inimene ja tema probleem.

Seda viimast saadet enesetappudest oli ka nii kurb vaadata. See kurvameelne noor kaunis tüdruk, kes võiks kõike teha ja elu võiks olla ees, aga ei ole seda elujõudu. Samas Impulsi noor naine, kes invaliidiks jäi, rõõmustas iga algava päeva üle ja selle üle, et käsi natuke liigub, kuigi selgroog on murtud ja ei saa ise mitte midagi teha. Siis mõtledki, et tugev vaimne tervis on kõige suurem varandus üldse, mis inimesel võib olla.

+7
0
Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Hobinurk ETV saade Impulss