Esileht Tööelu, raha ja seadused. Euribor tõuseb, üksikemad, kuidas hakkama saate ?

Näitan 3 postitust - vahemik 151 kuni 153 (kokku 153 )

Teema: Euribor tõuseb, üksikemad, kuidas hakkama saate ?

Postitas:
Kägu

Lisaks iga päev 12h ränkrasket füüsilist tööd rabav pereisa.

… ja kui pere lahku läheb, peaks see laiskvorst laste ja eksi elatustaseme säilitamiseks veel lisatöö võtma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksikemadus on vaba valik, seega pole vingumiseks põhjust.

mul oli ka valik kas hakkata ükskikemaks või mitte. otsustasin et ei taha! lapsed peavad elama ema ja isaga koos ühes peres. muutsin mõned asjad enda sees ja elan edasi. kõigega saab hakkama, kui ei ole vägivaldne. mina selle mehe valisin, ja see on see sama mees, pole vaja loota midagi muud. mitte mingil juhul ei saa minust üksikema!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksikemadus on vaba valik, seega pole vingumiseks põhjust.

mul oli ka valik kas hakkata ükskikemaks või mitte. otsustasin et ei taha! lapsed peavad elama ema ja isaga koos ühes peres. muutsin mõned asjad enda sees ja elan edasi. kõigega saab hakkama, kui ei ole vägivaldne. mina selle mehe valisin, ja see on see sama mees, pole vaja loota midagi muud. mitte mingil juhul ei saa minust üksikema!

Eelnev kommenteerija pidas silmas üksikemadust, kui saad lapse ilma isa sünnitunnistusele lisamata. Et sellisel juhul oled ise otsustanud lapse ilma meheta saada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 151 kuni 153 (kokku 153 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Euribor tõuseb, üksikemad, kuidas hakkama saate ?