Esileht Ajaviite- ja muud jutud Euroopa nats

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Euroopa nats

Postitas:
Kägu

Mis sellele Madisonile on sisse läinud? Miks ta reageerib olmekuritegudele Natsi-Saksamaa juutide hävitamise loosungiga? Kas Madison soovib näidata, et on haritud inimene, kes on läbi lugenud mõned raamatud? Minus ta küll vaimustust ei tekita oma ebaadekvaatse reageeringuga.

+14
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta on kehva hariduse ja piiratud silmaringiga kitsarinnaline inimene, mida sa sealt ootad, osavaid diplomaatilisi nükkeid ja oskust mõttekaaslasi leida või? Ei, ta värvib end niimoodi nurka, et isegi need, kes ehk mõningaid tema vaateid jagavad ei taha temaga koostööd teha.
Seda jälgida on sama ebamugav nagu mõnda mister Beani komöödiat – piinlike olukordade meistrid mõlemad. Üks näitleb, teine ongi selline.

+17
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mnjah, inimesed saavad surma ja Madisoni esimene prioriteet on kuidas seda ära kasutada “liberaalide trollimiseks”. Päris meemimeistrid valitsuses meil. Ja muidugi meedia neelab sööda alla koos õngega. Poliitika on muutunud täielikuks tsirkuseks.

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minus ta küll vaimustust ei tekita oma ebaadekvaatse reageeringuga.

Aga ometigi ju midagi tekitas, et sa lausa kukkusid perekoolis teematama.
Samamoodi neelas selle konksu alla meedia.
Kõik räägivad, et Madison Eestist ja Madison Estnische Konservative Volkspartei.
Poole aasta pärast ei mäleta enam keegi täpselt, mida ta ütles, aga seda mäletatakse, et midagi ütles ja et selline volkspartei on olemas.
Toimib, järelikult.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poole aasta pärast ei mäleta enam keegi täpselt, mida ta ütles, aga seda mäletatakse, et midagi ütles ja et selline volkspartei on olemas.

Poole aasta pärast on ta end mõtlevale osale eurooplasist mällu kõrvetanud aina uute ja uute samalaadsete “gaasikambri mängude” ja “lõplike lahendustega” ning selleks ajaks on ka tema kui telefonivarga ja naiste kajutiustest sissemurdja kuulsus talle Brüsselisse järele jõudnud. Mitte kõik pole valikulise mäluga nagu ekre elektoraat.

+14
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte kõik pole valikulise mäluga nagu ekre elektoraat.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+5
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühesõnaga, Madison sai, mis tahtis. Käod tantsivad tema pilli järgi ja seda ta ka ise ütles: seda ma tahtsingi. Tublid.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on aasta pärl!

+3
-5
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Ma ei loe tema seisukohti. Esiteks ei huvita ja teiseks pole ta minu jaoks mingi arvamusliider. Aga nii palju olen aru saanud, et ega ta peale virisemise midagi teha oska. Mõni inimene on selline vingats, virisen ja irisen pidevalt, jätan mulje, et muudan maailma, aga tegelikult ei tee peale mulli puhumise midagi.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei loe tema seisukohti. Esiteks ei huvita ja teiseks pole ta minu jaoks mingi arvamusliider. Aga nii palju olen aru saanud, et ega ta peale virisemise midagi teha oska. Mõni inimene on selline vingats, virisen ja irisen pidevalt, jätan mulje, et muudan maailma, aga tegelikult ei tee peale mulli puhumise midagi.

No mis pirtsakat sina nüüd mängid. Kõik loevad ja kägude peamised arvamusliidrid on Helmed ja Madison ning üldse ekrekad, kes on konkurentsitult esikohal perekooli teemades. Ja nüüd sulle ei kõlba?

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Vahva, kuidas mõni kaabude tallipoiss oma unistused – brüsselisse, brüsselisse suure palga peale! – teistele inkrimineerib.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3192812:

No mis pirtsakat sina nüüd mängid. Kõik loevad ja kägude peamised arvamusliidrid on Helmed ja Madison ning üldse ekrekad, kes on konkurentsitult esikohal perekooli teemades. Ja nüüd sulle ei kõlba?

Hea iroonia, kahju, et kägude sõnavaras on see mõiste puudu…

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Madison ajab õiget asja. Kuidagi ju peab selle migrandimassi lõpuks Euroopast välja saama ja piirid kinni panema. Inimkaubanduse EL tasemel soodustamine on kuritegelik! Kui me ei tegele selle probleemiga nüüd ja kohe, võtavad Aafrika ja Lähis-Ida migrandid paarikümne aastaga Euroopas totaalselt võimust ja ongi meil jälle ühel hetkel koonduslaagrid tagasi. Küsimus on vaid selles, kas neis istume meie või nemad. Tahab keegi tõesti seda?

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimkaubanduse EL tasemel soodustamine on kuritegelik!

Inimkaubandus ongi vist see majanduskasvu peamine tegur, millest käod ei soovi ilma jääda. Inimkaubandus kõige kõrgemal tasemel, kõige suurema käibe ja kasumiga (petetud ja lollitatud migrantide hordid Vahemerel) ning kõige suurema emotsionaalse väärtusega (homopaaride ilulapsed) – seda käod ostaksid.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahva, kuidas mõni kaabude tallipoiss oma unistused – brüsselisse, brüsselisse suure palga peale! – teistele inkrimineerib.

Vaata, lilleke, siin sa eksid. Mul on täitsa ükskõik, mida see telefonipätt (ma loodan, et see kellegi laim ei olnud, muidu mina ka veel süüdi) seal Euroopas teeb, elab või sureb, vahet pole.

Aga sinu puhul on küll näha, et oled ta eluga detailideni kursis ning ka siin teemas juba kõvasti vahtu üles peksnud. Ju siis ikks pigistab kuskilt kõvasti…
Mul, aga on lihtsalt naljakas. Ajaviitena täitsa ok sind veel peale keerata.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/avalik-kiri-eesti-rahvale-mida-te-olete-teinud-selle-riigiga/

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/avalik-kiri-eesti-rahvale-mida-te-olete-teinud-selle-riigiga/

Nüüd siis lörtsib ekre juba ka Vabadussõda.

Mul on kahju, et kulutasin selle õõnsa, paatosest nõretava sisutühja följetoni lugemisele aega.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd siis lörtsib ekre juba ka Vabadussõda.

Mul on kahju, et kulutasin selle õõnsa, paatosest nõretava sisutühja följetoni lugemisele aega.

No pole hullu. Lähed kooli, omandad ehk ka funktsionaalse lugemisoskuse e. oskuse loetust aru saada ja sellest järeldusi teha. Esimene september pole enam kaugel.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Madisoni südikus ja väljendusoskus. Mul võiks natukenegi sellest olla, elu oleks palju lihtsam.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulake Kukust viimast Keskpäevatundi kui oma arunatuke ei võta.

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Euroopa nats