Esileht Pereelu ja suhted Ex-id Seksid ja pildid

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Ex-id Seksid ja pildid

Postitas:

Jah, paraku oled sina, kes kustutamist nõuab, psühhopaat. Äkki peaks mees laskma ka need aju osad eemaldada, kus eksidest mälestused on?
Mul on ka selline suhe olnud, brr, kui jube see oli – kaaslane soovis kontrollida mu FB-d, oli enda arust õudselt peenetundeline ja ei lugenud mu kirju, aga vaatas, kellega olen viimati suhelnud ja käskis mul endal rääkida, mida ja miks ma nendega kirjutan. Ja suvaliste inimestega suhtlemise järel tegi ta ka tihti märkusi, kus ja kellele liiga pikalt silma olin vaadanud või liiga kauaks juttu rääkima jäänud või liiga elavnenud.
Miks üldse peaks keegi tegema alastipilte oma kaaslastest???? Arusaamatu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ilusat talvist kevadet kõigile.

Oleme elukaaslasega sattunud vaidlusesse, et kas peaks kustutama pildid ,mis on tehtud enne meie tutvumist. Ekside ja teiste vastassugupooltega (kes on endast siivutuid pilte saatnud).

Mehe seisukoht on, et enne seda suhet tehtud pildid on tema isiklik vara ja ta säilitab need tulevikuks, mitte ei allu naise kapriisidele need kustutada.

Mina ehk naine arvan et need pildid oma ex naiste ja suvaliste siivutute neti piltidest peaks kustutama, kuna saame ka varsti lapse ja tal oleks kindlasti neid halb tulevikus vaadata, ja milleks neid pilte yldse mehel vaja on? Kui on mind valinud?

Ootame arukaid nõuandeid, et asjas selgus saada

Kapriizitar ja EiKustuta!

Sellised asjad oleks tulnud läbirääkida ENNE kui otsustasite lapsi tegema hakata. Kui sulle tema siivitud pildid enne meeldisid, neid vaatasid, siis mis nüüd juhtunud on? Selleks ajaks kui laps iseseisvalt pilte vahtima hakkab internetist võimalik, et internet on juba minevik. Ükski eelmine tehnoloogia pole kauaks püsima jäänud, tulevad uued ja hoopis teistlaadsed seisundid. Minu meelest on hetkel mõtetu siia sissetuula “lapse tulevikku”. Pigem rääkige läbi kuidas igapäeva elu koos lapsega hakkab edasi kulgema. Kes koristab, kes käib poes, kuidas käite lapsega jalutamas jne. Rääkige läbi, mis saab siis kui laps nutab ja magada saate vähe. Kas mees on võimeline vajadusel täielikult ema asendama, kui tervislik seisund seda vajab? Milliseid isikuomadusi on vaja selleks, et enda soovid tahaplaanile lükata ja esiplaanile tõsta laps. Sest seda teil ju tuleb teha, vähemalt esimesed aastad. Aga pildid eelmises elust on igaühe enda otsustada, mis ta nendega tegid. Kui need pildid ei takistanud lapsi tegemast, siis miks nad peaks edaspidi takistuseks olema ?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksid on AJALUGU, mis on nii minul, kui minu kaasal. Ma ilmslet ei elaks koos inimesega, kes palub mul oma ajalugu kustutada, unustada vms…

Meil pole sellist seika juhtunud, et üks või teine tahaks öökapil oma eelmise naise/mehe pilte ladustada.

Ka netis on võimalik see nö eelmine elu ju koondada kokku kausta ja kui üks pool on nii labiilne, siis sulgeda see tema silmavaatele.

Aga enda kogemusest ütlen, et aeg on see, mis emotsioone lahustab ja asju ringi hindama paneb. Olen ise lapanud pilte ja neid täiesti sujuvalt minema visanud, kui ka kustutanud. Ometi olid need aastaid mulle kuidagi nii olulised… sedasi täiesti mitte suhtega seotult vaid lihtsalt “isikliku pagasi suhtes”

Siin on suur vahe, kas tegemist on lihtsalt mälestuste, portreede, ühiste ürituste jms, või siivutute piltidega. Ja mitte ainult kunagiste elukaaslaste, vaid ka teiste poolt saadututega. Või sinu jaoks ei ole? Ma arvan, et mu mees vaataks ka imelikult, kui mul telefonis oleks eksmehe riistast pilt.

Ma olen vist nii eakas, et …

Ausalt ma loen ja ei suuda hetkel mõista, miks peaks mul üldse kellegi riista pilt mobiilis/kus iganes olema?

Aga kui ta juba olemas on, siis pidi ju mingi PÕRUTAVALT HEA põhjus olema seda pildistada ja jagada? Ja saaja sai sellest mingi emotsiooni, et seda koheselt/pole senini/ ei kustutanud?

Tänapäeval muidugi ei tea, selliste piltidega saab igasuguseid nõudmisi esitada …

uskumatuuskumatu..

Ja mina ka ei saa aru, miks peaks, aga teemaalgatuses on ju kirjas justnimelt “siivutud pildid”. Ma ei saa ka sellest aru, miks naised peaksid meestele saatma mingisuguseid siivutuid pilte, veel enam vastupidi, aga ometi seda tehakse, ja nüüd mees raiub, et on täiesi normaalne, et suhtes olles on tal need kõik alles.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 14:26; 04.05 15:51; 05.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ilusat talvist kevadet kõigile.

Oleme elukaaslasega sattunud vaidlusesse, et kas peaks kustutama pildid ,mis on tehtud enne meie tutvumist. Ekside ja teiste vastassugupooltega (kes on endast siivutuid pilte saatnud).

Mehe seisukoht on, et enne seda suhet tehtud pildid on tema isiklik vara ja ta säilitab need tulevikuks, mitte ei allu naise kapriisidele need kustutada.

Mina ehk naine arvan et need pildid oma ex naiste ja suvaliste siivutute neti piltidest peaks kustutama, kuna saame ka varsti lapse ja tal oleks kindlasti neid halb tulevikus vaadata, ja milleks neid pilte yldse mehel vaja on? Kui on mind valinud?

Ootame arukaid nõuandeid, et asjas selgus saada

Kapriizitar ja EiKustuta!

Mul pole õrna aimugi, mis minu mehe telefonis toimub. Mis pildid tal seal on, kellega suhtleb. Mind ei huvita ka.
Arvuti on meil ühine, sinna me ei salvesta midagi.

Mind ajab lihtsalt naerma su mehe lause:”säilitab need tulevikuks”??? Et siis mille jaoks täpselt!? ????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See et tal on palju naisi olnud ei tähenda et ta nyyd ka ringi nikuks, tean, et armastab mind ja ei teeks mulle nii aga nii halb tunne kui tean et tal need pildid. Tal ei läheks neid kunagi vaja, lihtsalt näitab oma iseloomu ja ei kustuta.

Isegi, kui ta need nüüd ära kustutab, jääb sulle ju meelde, et tal need üldse olid. Seega sind ei häiri see, et ta neid ei kustuta vaid nende üldine olemasolu.
Kui ta pildid kustutaks, häriks sind nende piltide kunagine olmemasolu ikkagi.

Niiet mingit vahet pole. Lõpetage see lasteaia mängimine, sest sündiva lapse pärast oleks vaja nüüd ise suureks kasvada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Ex-id Seksid ja pildid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.