Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ex ja seks

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Ex ja seks

Postitas:
Kägu

Olete te kunagi oma exiga seksinud, hiljem kui kooselu/abielu läbi?
Mina olen, läksime lahku kuna kooselu ei sobinud, mõlemad juba kohtusime teistega aga seksisime ikka temaga. Juhtunud on seda ka hiljem kui tema uue naisega juba koos elas. Mis teha, seks meil hästi klappis ja ma pole veel ühegi mehega uut püsisuhet loonud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Ex ja seks

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olete te kunagi oma exiga seksinud, hiljem kui kooselu/abielu läbi?
Mina olen, läksime lahku kuna kooselu ei sobinud, mõlemad juba kohtusime teistega aga seksisime ikka temaga. Juhtunud on seda ka hiljem kui tema uue naisega juba koos elas. Mis teha, seks meil hästi klappis ja ma pole veel ühegi mehega uut püsisuhet loonud.[/tsitaat]

Ei. Meil seks ei klappinud. Sina pead vaatama, et sa sellesse eksi nö kinni ei jää ja oma uute suhete võimalusi käest ei lase.

Please wait...
Postitas:
Varjatud

Eks on minu jaoks eks, mingeid intiimseid suhteid ei ole, tuttava-sõbra tasandil saame suhelda, aga see on ka kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen jah, jättis mu selle teise pärast maha, sest tal olevat SUUUUR arrrrmastus. No see suur armastus teist (mind) keppimast siiski ei seganud. Ei tasu mind nüüd kohe kividega surnuks loopida, mina tõesti armastasin ja võttis natuke aega, et sellest üle saada. Muide, ise teine naine olla oli etem kui see, keda armukesega petetakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen nn eksiga nahistanud siis kui tema teisi juba sebis. aga ma ei magaks eksiga kui teaksin, et ta on juba kellegi teisega voodini jõudnud. veel enam, kui nad koos elavad

Please wait...
Postitas:
Kägu

never say never, been there, done that, see pidi lausa normaalne olema. Mina ei saanud sellest midagi, lihtsalt inimesega pea aastakümme koos elatud, harjutud, siis juhtuski. Mees ise jäi sõltuvusse, tal ka uus pruut, aga ju siis… Normaalseks seda ei pea ja asi on lõpetatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

oleme jah paraku…. uhke ma selle üle ei ole muidugi, eks tema naisest on kahju, aga seks uue naisega on tal nigel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kägu 14:15 jutt kõlab kuidagi tuttavalt, aga mitte 100%. võimalik et mina olen see suur armastus, aga kuna see ei saa füüsilisel tasandil toimida, siis on ok.
ma ise olen ka eksiga seksinud kui tema oli uues kooselus, ma ise olin on-off suhtes, polnud veel tõsisemaid plaane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen. Paar korda. Lits mees oli aga seks oli hea… Mind eriti ei heidutanud teadmine, et tal lopuks uus naine kodus oli, keda ta minuga pettis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Tema läks uue juurde. Tegin nn paar korda tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks iga pott on oma kaant väärt. 😀
Ju siis ‘roogitavad räimed’ ikka olete.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, korduvalt, kuigi eksil on uus naine juba kodus. Lahkuminek oligi selle uue naise tõttu.
Süütunnet ei tunne. Tema seksis minu mehega, nüüd mina tema mehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimasele – aga siis mees ju ei tee midagi valesti? Ta seksib ju ka ainult OMA nais(t)ega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu keegi juba ütles, et ise teine naine on parem olla kui petetud! Ei tunne süümekaid…mina vaba ja vallalisena võin magada kellega tahan ja ei peta kedagi, mees on see kel peaksid süümekad olema.
Ja kunagi ei teinud see naine probleemi, et minu eksmehega magas samal ajal kui ta minuga veel koos elas…ei tea miks siis nüüd järsku peaks see teda häirima hakkama?:)
Las olla see keegi teine kes seda litsmeest teenindab kodus, peseb pesu ja vaaritab, minule jääb vaid lõbu.
PS kui tekib endal mingi kindel suhe lõpetan selle pulli ära.
Need kes nüüd sõimama tahavad kahata teile ütlus..ära iial ütle iial…mina sain selle ütluse tähenduse alles hiljuti teada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nagu keegi juba ütles, et ise teine naine on parem olla kui petetud! Ei tunne süümekaid…mina vaba ja vallalisena võin magada kellega tahan ja ei peta kedagi, mees on see kel peaksid süümekad olema.
Ja kunagi ei teinud see naine probleemi, et minu eksmehega magas samal ajal kui ta minuga veel koos elas…ei tea miks siis nüüd järsku peaks see teda häirima hakkama?:)
Las olla see keegi teine kes seda litsmeest teenindab kodus, peseb pesu ja vaaritab, minule jääb vaid lõbu.
PS kui tekib endal mingi kindel suhe lõpetan selle pulli ära.
Need kes nüüd sõimama tahavad kahata teile ütlus..ära iial ütle iial…mina sain selle ütluse tähenduse alles hiljuti teada.[/tsitaat]See ja kõik need teised sarnased postitused. Ma pidin kuupäevi vaatama, et veenduda, et ma ise neist mõnda kunagi siia pole kirjutanud, täpselt minu mõtted/tunded. Ehk siis sama siin. 100%.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]olen nn eksiga nahistanud siis kui tema teisi juba sebis. aga ma ei magaks eksiga kui teaksin, et ta on juba kellegi teisega voodini jõudnud. veel enam, kui nad koos elavad[/tsitaat]

Kusjuures magaksid ka siis, vaated on meil kõigil üllad, aga elu on kahjuks teistsugune.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, mitmed korrad sai veel seksitud ning vahepeal kui ei olnud mitu aastat näinud ja kokku juhtusime lõppes asi samuti voodis 😀 ning usun, et pole välistatud, et kunagi veel nii läheks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu näete mis selgus, kõik teie eksid olid petjad, nad petsid teid, pidasid armukesi teie kõrvalt ja jätkasid ka uues suhtes petmist. Ja teie muudkui aga rahuldasite newid mehi nii petmise kui armukeste kõrvalt. Teie meestel vedas, tulid igalt poolt puhtalt välja. Naised ise tolereerivad petmist, pole siis ime, et mehed seda kergelt võtavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul just vastupidi, nii hea meel, et temaga enam seksima ei pea 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Umbes 4 aastat peale lahkuminekut kohtusime juhuslikult klubis ja miskipärast lõpetasime minu juures… Mina olin siis vallaline, aga tema juba abielus… Nüüd pole teda juba 6 aastat näinud ja ausalt öeldes ei tahakski 🙂

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ex ja seks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.