Esileht Ajaviite- ja muud jutud Exceli õpetajat

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Exceli õpetajat

Postitas:
Kägu

Soovin leiada inimest, kes oleks väga kodus Excelis ja oleks nõus mulle näitame paari tunni kuni päeva  jooksul mõned tegevused minu enda näidatud tabelitega (pivot, v-lookup jms.). Võin tulla juhendaja juurde või leppida kokku kokkusaamise minu juures. Tallinn. Mida kiiremini, seda parem. Kui oled ise see inimene või tead kedagi soovitada, siis palun jäta kontakt ja võtan ühendust. Loomulikult maksan selle eest, pange kirja millise tasu eest oleksite nõus abiks olema. Tänan!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks internetis kättesaadavad õppematerjalid (videod) ei sobi? Täitsa huvi pärast küsin, sest annan koolitusi sarnases valdkonnas.

Loodan, et leiad juhendaja. 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks internetis kättesaadavad õppematerjalid (videod) ei sobi? Täitsa huvi pärast küsin, sest annan koolitusi sarnases valdkonnas.

Ma olen ka sedasi abi saanud, aga ma tahaksin konkreetselt näidata kellelegi, milliste asjadega täpselt on vaja minul töötada ja ehk ta oskaks pakkuda kõige paremad ja lihtsamad võimalused nendeks tegevusteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kohale küll kuhugi tulla ei viitsi, ei tasuga ega tasuta. Kui oskad küsimusi formuleerida, siis siin vastata võin.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ka sedasi abi saanud, aga ma tahaksin konkreetselt näidata kellelegi, milliste asjadega täpselt on vaja minul töötada ja ehk ta oskaks pakkuda kõige paremad ja lihtsamad võimalused nendeks tegevusteks.

oh jah, kogemused selliste inimestega, ega nad midagi õpi, ootavad, et teed nende eest asja ära.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks kohale vaja tulla? Kas läbi Skype ekraani jagamine ei sobi? Mul päevad mööduvad pivoteid ja vlookupe tehes, aga ma Tartus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sellist teemat miinustada? Muidugi on parem õppida, kui õpetaja on reaalselt sinu kõrval näpuga näitamasja teeb kõik puust ja punaseks ette. Ja kui inimene on nõus selle eest maksma, milles probleem? Sama ajuvaba, kui keegi internetis näiteks mingit ehitusteenust otsib ja 5 esimest vastajat kõik kaagutavad, et aga tee ise. Kui ta sooviks ise teha, ei otsiks ta ju ehitajat…

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovin leiada inimest, kes oleks väga kodus Excelis ja oleks nõus mulle näitame paari tunni kuni päeva jooksul mõned tegevused minu enda näidatud tabelitega (pivot, v-lookup jms.). Võin tulla juhendaja juurde või leppida kokku kokkusaamise minu juures. Tallinn. Mida kiiremini, seda parem. Kui oled ise see inimene või tead kedagi soovitada, siis palun jäta kontakt ja võtan ühendust. Loomulikult maksan selle eest, pange kirja millise tasu eest oleksite nõus abiks olema. Tänan!

Kui sul on vaja pivotit või lookupi juba kasutada, järelikult on töö suurte andme mahtudega ja analüüsiga. Sul on vaja õppida probleeme lahendama Excelis. Sul on vaja õppida mõtlema. Nagu keegi eelpool kirjutas, olen näinud selliseid, kes tahavad, et neid õpetatakse. Olen temaga nõus- õpetamine siin pole lahendus. Parim viis õppida on ise huvi tunda. Mis probleem on vaja lahendada, google, youtube. Juhiseid tuleb varrukast. Excel pakub meeletult võimalusi. Ise pead olema uudishimulik.

Parim õpetaja on töökogemus.

+1
-3
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Exceli õpetajat