Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Facebook

Postitas:
Kägu

Fb messenger näitab uut sõnumit, kuid klikates ikoonile, pole uusi sõnumeid. Eest ära ka ei lähe see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Fb messenger näitab uut sõnumit, kuid klikates ikoonile, pole uusi sõnumeid. Eest ära ka ei lähe see.

Kellegi sõnumi request. Keegi, kes pole su listis. Või on keegi reageerinud messengeri postitusele.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Näitab ikoonil, et uus kiri. Klikkan, tühi. Pole spami all ega message request ega ka ühegi sõbralisti kontakti käest. Tühjus kui avada püüan. Ma ei oska mujalt vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Fbl juba mõnda aega mingid errorid, teavitused ei lähe eest ära, uued teavitused ei tule enne, kui refreshida jne.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näitab ikoonil, et uus kiri. Klikkan, tühi. Pole spami all ega message request ega ka ühegi sõbralisti kontakti käest. Tühjus kui avada püüan. Ma ei oska mujalt vaadata.

Käi läbi viimased vestlused, kas on keegi reaktsiooni sinna pannud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul samamoodi. Kõik kirjad loetud, ikka vilgub, et x saatis sõnumi. Muidu eest ei kao, kui panen kõik kinni ja avan uuesti. Paar korda päevas juhtub, aga mitte iga kord.

Fbl juba mõnda aega mingid errorid, teavitused ei lähe eest ära, uued teavitused ei tule enne, kui refreshida jne.

Jep,  nii on juba paar nädalat.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul samamoodi. Kõik kirjad loetud, ikka vilgub, et x saatis sõnumi. Muidu eest ei kao, kui panen kõik kinni ja avan uuesti. Paar korda päevas juhtub, aga mitte iga kord.

Kui arvutis avad, siis fb näitab, et avamata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

äpp maha ja peale tagasi aitas ükskord.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul näitab teinekord lugemata/uue sõnumina minu enda saadetud sõnumit.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul näitab teinekord lugemata/uue sõnumina minu enda saadetud sõnumit.

Mul ka, jube häiriv. Või kui näiteks tahvlist olen läbi lugenud, siis telefonis ikka näitab, et uus sõnum.

+1
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )