Esileht Pereelu ja suhted Facebook Dating tutvumiseks – kas keegi on kasutanud, millised on muljed?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Facebook Dating tutvumiseks – kas keegi on kasutanud, millised on muljed?

Postitas:
Kägu

Tundub, et süsteem on sama – paremale ning vasakule lükkamine ning matchid. Loodetavasti on seal normaalsemaid inimesi kui Tinderis.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsed inimesed seda rakendust kasutamas? ????

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna kasutas. Täpselt ei tea mitmega kohtus,aga leidis toreda ja väääga norm 46a mehe sealt. 6 kuud koos olnud nüüdseks.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et süsteem on sama – paremale ning vasakule lükkamine ning matchid. Loodetavasti on seal normaalsemaid inimesi kui Tinderis.

kui sa ise ei ole normaalne, siis sa ei leiagi normaalset. sest igale potile on oma kaas ja teised ei sobi

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsed inimesed seda rakendust kasutamas? ????

pigem meeleheitel naised

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pigem meeleheitel naised

Rohkem ikka mehed jälle nagu igas tutvumisportaalis.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pigem meeleheitel naised

Rohkem ikka mehed jälle nagu igas tutvumisportaalis.

kas selle teema tegi siis ka mees?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsed inimesed seda rakendust kasutamas? ????

Tundub väga kibestunud mammi jutt kes on igaltpoolt korvi saanud ja siis nüüd sõimab neid kes kah kasutavad…

See on minu arvamus kommentaarist….

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis rohkem kui tinder. Seal saab mingid parameetrid paika panna, vanus, pikkus, haridus, kas on lapsi, kas joob, suitsetab. Ja siis näidataksegi neid, kes vastavad minu seatud tingimustele. Valik konkreetsem, igasuguseid suvalisi ei pea läbi vaatama. Leidsin normaalse kaaslase sealt.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, parameetreid saab sättida, aga sellegipoolest tundub seal olevat selline natuke teise Eesti või noh… imelik kontingent,sorry,aga nii on. Umbes nagu Flirticus ja muudes vanakooli kohtades. Peaaegu kõik on seal sellised, kellega ma suhet iial ei looks. Isegi kohtuda ei sooviks.

Tinderis on rohkem normaalseid inimesi ka.

Paraku minu kogemus Facebooki tutvmisnurgaga on küll olematu, ses suhtes, et suhelnud ei ole seal eriti üldse ja pilt on seal trööstitum kui Tinderis.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB date on nagu kõik tutvumisportaalid – pasameri on otsatult suur ja pärlid pead ise välja püüdma. Minul õnnestus. Leidsin kaaslase, kes on nagu minu kõik unistused ja paar veel lisaks, millest isegi ei osanud unistada. Kannatust peab muidugi varuma. Prügikalu on palju.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas  keegi teab kust seda teenust kinni keerata saaks? Ma ükskord kogemata tegin, aga mingit meest ma leida ei taha oma ilusat elu segama. Nüüd hüppavad need teated sealt ette, et keegi laikis mind vms. Tahaks selle teenuse ära kaotada aga ei leia kuidagi kohta, kus seda teha saaks

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab kust seda teenust kinni keerata saaks? Ma ükskord kogemata tegin, aga mingit meest ma leida ei taha oma ilusat elu segama. Nüüd hüppavad need teated sealt ette, et keegi laikis mind vms. Tahaks selle teenuse ära kaotada aga ei leia kuidagi kohta, kus seda teha saaks

Kinni saad teenuse sedasi:

Dating keskkonnas otsi paremalt ülevalt hammasratta märki. Seal on seaded. Esimene sakk Täiuslik kaaslane ja teine Üldine. Liigu sinna üldine peale.

Konto osas on koht: Kustuta profiil. Küsib mõne küsimuse ja kinni ta ongi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas portaalis on ühed ja samad mehed…kes otsivad üheöö suhteid.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas portaalis on ühed ja samad mehed…kes otsivad üheöö suhteid.

Suurem enamus on samad jah ja tõesti vaid üheöö suhteid otsimas. Selle parema osa inimkonnast pead lihtsalt ise välja sõeluma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi küll internetis tutvumistega jamada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, parameetrid: pikk, mõistlik ja ei kasuta tutvumisportaale. Pagan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutanud ei ole, aga ma eeldan, et sobib rohkem keskealistele, sest FB kasutajad üldiselt on ju sellises vanuses (ma ise samuti). Nooremad rohkem Instas, Tinderis.

Kui aus olla, siis ma ei ole kunagi ühtegi tutvumisportaali kasutanud, aga ma ei arva, et sealt kindlasti ainult mingeid nõmedaid inimesi leiaks. Mina leidsin oma nõmeda inimese täiesti ilma portaali abita, alguses pettis ära, lausa aasta aega teeskles hoopis teist inimest. Lõpuks osutus tüüpiliseks vägivallatsejaks. Ma oletan, et need, kes kasutavad portaali teenuseid, on juba eos selles osas valvsamad, niisama päriselus tutvudes võib kahtlus kergemini maas olla, ei pane ohumärke nii hästi tähele.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vara võõrandatakse kinkimise teel. kinkija jääb majja elama oma tingimustel. küllalt on lugusid, kus pärandajat hakatakse iga nipiga välja puksima. nagu ka selles teemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen mina seniil või foorumi pisikurat tegutseb…..

komm on mõeldud teemasse, kus jutt üüriraha küsimisest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Facebook Dating tutvumiseks – kas keegi on kasutanud, millised on muljed?