Esileht Veebikonstaabel Facebooki grupis müügiga äri tegemine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Facebooki grupis müügiga äri tegemine

Postitas:
Kägu

Tere,

Ma ei ole kindel, kas see siin on õige koht, kus postitada, aga proovin 🙂

Ühes Facebooki beebiriiete grupis postitab üks naine iga päev kuulutusi beebikaupadega. On vankrid, riided, jalanõud, soojakotid, nii uus kui kasutatud kaup, no aru on saada, et ta teeb seda ärilisel eesmärgil. Kas sellisest peaks kuskile teada andma?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grupi adminnidele? Oleneb mis grupi reeglid on, iseenesest ju beebiriiete müügi grupis beebiriideid müügiks pakkuda tundub täiesti asjakohane. Kui grupp on mingi muu kui müügi teemaline ja vastuolus grupi reegiltele, siis ikka teade adminnidele no ja alati on võimalus grupist ka lahkuda kui see ootustele ei vasta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

alati võid Maksu- ja Tolliametile kaebekirju saata … sarnaselt toimetab näiteks ühe spordiriideid/-tarbeid müüva poeketi omanik, kes on võtnud oma eesmärgiks ühe teatud rõivabrändi FB müügigrupi hävitamise 🙂 inimene uskumatu järjekindlusega kannab EMTAle ette kõikide isikute nimed, kes julgevad antud grupis uusi asju müüa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see võib didri-grupp olla? Jube andmine käib seal. Nagu olekski didri ametlik pood..ma ei viitsinud enam seal olla,sest tahtsin just lasteaeda teiseringi riideid aga no need sajad uued kuulutused päevas????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see võib didri-grupp olla? Jube andmine käib seal. Nagu olekski didri ametlik pood..ma ei viitsinud enam seal olla,sest tahtsin just lasteaeda teiseringi riideid aga no need sajad uued kuulutused päevas????

sa ei eksi 🙂 aga arvestades, et vahel on seal tellimispostituste all 70-90 ostusoovi, siis tundub, et päris palju on ka neid, kellele sobib selline võimalus uute Didriksonsi toodete soetamiseks. kui see kaebupunnist kaupmees oma ärides normaalseid hindu pakuks, siis sellist nõudmist vaevalt oleks. arvata võib, et suure tõenäosusega keelaks ta inimestel ära ka välismaistest netipoodidest tellimise – kui vaid saaks 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhh

Õige..ma tellin ise ka  uued asjad välismaalt ja ma peaksin arutu olema kui siit poest 3x hinnaga ostaks..

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Veebikonstaabel Facebooki grupis müügiga äri tegemine