Esileht Erivajadustega laps Facebooki gruppi eriliste laste vanematele

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Facebooki gruppi eriliste laste vanematele

Postitas:
Kägu

Kas on sellist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu lehti on FBis ju väga palju, sõltub, mis temaatika sind täpsemalt huvitab. Üleüldiste seast pakuks Puuetega inimeste infokanal, Eesti Eripedagoogide Liit, Ka erivajadusega inimene on inimene, Väikeklassikud, Vaimupuu jmt

Väga palju on aga ntx erinevaid gruppe autistidele või nende vanematele ja ATH-le: Eesti Autismiliit, Eesti Autistide liit, ATH ja pervasiivse arenguhäirega lapsed, ATH ja spektri tugigrupp, Autusmispektri ja ATH vestlusgrupp, ATH lapsed: aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse kasvatamise nipid, Autistide oma pesa, Autism: küsimused ja vastused, Eesti autistlike naiste ühing jne.
Inglisekeelseid on neis teemades ka väga palju ja sisukaid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kiidan FBis Eesti omadest ATH ja pervasiivse arenguhäirega laste gruppi. Seal on palju liikmeid, igapäevased teemapüstitused ja saab head nõu ning ideid.

Inglisekeelsetetest meeldib mulle Autistic Children Support Group. Ka väga rakenduslik ja empaatiline.

Osad grupid on liiga kantseliitsed ja teaduslikku teksti täis. Sellest minu jaoks abi pole, vajan just nutikaid ideid ja tööriistu, et enda erilist paremini mõista ja toetada. Perekool on kaootiline, siin sellist eestlaslikku nokkimist palju ja teemakaugete inimeste lahmi, FBi termagruppidesse koondunud ikka teadlik ja asjast isiklikult puudutatud kaader.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks siia veel ka oma FBi vaieldamatu lemmiku, kust olen oma lapse jaoks palju väärt mõtteid ja abi saanud: Ask autistic adults – resource for parents of autistics 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps Facebooki gruppi eriliste laste vanematele