Esileht Ajaviite- ja muud jutud Facebooki ja instagrami kasutajad on ebakindlad

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Facebooki ja instagrami kasutajad on ebakindlad

Postitas:
Kägu

Olete ebakindlad ja otsite heakskiitu väljast, likede ja kommentaaride näol.

Üritate luua pidevat võltsfassaadi, et olete edukas, heas suhtes ja õnnelik. Kõige rohkem võrdlete ennast tuttavatega ja teis tekitab tuska see, kui näete et kellegil läheb hästi.

See on kõik siiski fassaad ja sisemiselt rahul on vähesed!

Oodake nüüd moment, ma jõudsin just usasse ja laen enda selfi pildi juba lennujaamas ülesse, pohhui mis ma ise arvan usast. Peaasi, et teised juba näeks kus ma pesitsen.

Võtke mask peast ja elage endale

Edit: jube kaua laeb see kallis lennujaama praepilt ülesse krt!

+9
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

FB on sõprade jaoks. Miks tuttavad peaksid midagi heaks kiitma või üldse nägema?

+18
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üritate luua pidevat võltsfassaadi, et olete edukas, heas suhtes ja õnnelik. Kõige rohkem võrdlete ennast tuttavatega ja teis tekitab tuska see, kui näete et kellegil läheb hästi.

Oodake nüüd moment, ma jõudsin just usasse ja laen enda selfi pildi juba lennujaamas ülesse, pohhui mis ma ise arvan usast. Peaasi, et teised juba näeks kus ma pesitsen.

Panen Fb-sse mõne pildi heal juhul kord aastas. Need ajad, kus see oli mingi pildijagamise-kanal, on ammu möödas.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hm. Kui ma ikkagi olen reisil Jaapanis, siis olen ja see ei ole mingi “üritate luua”. Suhe on tugev “4”, edukuses pole vaja kahelda, sest seda ma ka olen. Reisi ka, kes keelab?
Samas on imelik, et inimene halvustab ebakindlaid inimesi. Miks? Kõik ei ole sarnaselt edukad, rikkad, kuulsad, osavad, kindlameelsed. Neid nõrgemaid on ka ja seda on väga-väga nõme lugea, et keegi neid madaldab. Sa oled see “isand, Võrumaal on ka elu?!”? Et proua tahtis vaadata, kuidas vesed matsid rabelevad, aga tuli hoopis välja, et väga toredasti elavad? Nii tõusiklik ja kiuslik!

Mängin kaasa – KUHU sa seda praepilti tahtsid laadida? Ega ometi mitte FB-sse? See on ju ainult ebakindlatele – mida sa seal teed?

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähene vastuste arv, tabasin naelapea pihta. Kibe tõde

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

hammas valutab või?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panen Fb-sse mõne pildi heal juhul kord aastas. Need ajad, kus see oli mingi pildijagamise-kanal, on ammu möödas.

Minu meelest on ka FB eilne päev, elu ja pilte jagati seal 8-10 a tagasi. Aga teemaalgataja ilmselt alles praegu kolis Ratest sinna üle ja hakkas ennast kohe alaväärsena tundma.
IG ongi piltide jagamiseks- kes fotosid näha ei taha, ei tee sinna kontot ja ei külasta.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

pole kombeks enda eraelu kõigile lehvitada. FB sõbralistis on mul ainult 77 inimest, eraelu näitan seal ainult enda lähedastele, hobiteemalisi postitusi näevad lisaks ka hobikaaslased ja sõbrad. mingit ebakindlust ma endal küll ei tähelda sellepärast.

vähe vastuseid on teemas sellepärast, et teemapüstitus on pehmelt öeldes totter. mida siin ikka väga öelda on.

+5
0
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Sama kehtib ka perekoolikägude kohta. Ootavad ju ka plusse oma kommentaaridele. Mõni lausa kurdab, et mille eest miinuseid saab.
JA kes meist ikka täiuslik on? Las olla igasuguseid inimesi. Mul ka fb konto, pole ühtegi pilti seal üleval. miks peakski?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea teemaalgatus ja täpselt nii see ongi..100% nõus! Endal mul pole ei instagrammi ega facebooki.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jp, rohkem kui miljard ebakindlat kasutajat ja nende stalkerit- teemaalgataja üks nendest.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

paistab, et teemaalgataja käis pühapäevakoolis edevusest loengut kuulamas

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keskmine inimene= sad pretender

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen üsna ebakindel kahekümnendates naine. Kole ei ole, aga ma ei arva, et olen kuigi fotogeeniline, mistõttu ei usu, et suudaksin kunagi “tasemel” instagrami kontot luua. Mina näen asja hoopis vastupidiselt: suure jälgijaskonnaga instagrami kasutajad on enesekindlad, kuna julgevad ennast näidata. Positiivne vastukaja vaid võimendab nende enesekindlust.

Pigem on selline enese eksponeerimine lihtsalt kummaline ja mina ei mõista seda. Muu maailm mõistab, no mis seal ikka.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olengi õnnelik ja kõik on hästi. Postitan paar x kuus. Mul on fb 1200 sõpra ja 800 jälgijat, vanus 40+

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Facebooki menu on hääbumas- samamoodi nagu oli kunagi Orkut.
Milleks neid pilte massidena FBsse üles laadida?
Minus ei tekita need laigid ja kommentaarid mingeid emotsioone.
Tuttavatega saan lobiseda Skype teel.
Pildid laen google drivesse,kus pildialbumeid saavad lähedased probleemideta vaadata. Kõik on kenasti ära sildistatud,järjestatud.

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Facebooki ja instagrami kasutajad on ebakindlad