Esileht Ajaviite- ja muud jutud Facebooki sarijagajad jagavad oma kogemusi :D

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Facebooki sarijagajad jagavad oma kogemusi :D

Postitas:
Kägu

Juhtusin lugema, päris naljakas. Nii mõnegi tundsin ära, kes pidevalt iga mängu all jagab ja mängib 😀

http://peegel.ut.ee/numbrid/nr-15/facebooki-loosimangud-lihtne-viis-voita-voi-tosine-too

Sa mängid FB mänge?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis siin naljakat on? Hobi nagu iga teine.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus ma elanud olen. Oma hädise jagamisega mul ainult üks võit. Tänan soovitamast! Minu miinus on pluss!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi, kui olin kodune, siis jagasin pikalt(pea aasta). Nüüd aeg-ajalt, mõni üksik loos. Olen väga väga palju võitnud. Spaad, kinkekaarte, ipod, ipad, telefon, telekas(need sellised kallimad võidud), väiksed on ka palju olnud. Arvan nii 100+ kindlasti.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suhtun eelarvamusega. Tööle selliseid ei võta, kui kandideerivad. Jätab inimesest pealiskaudse ja rumala mulje, nn. Teine Eesti.

+12
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sul on vist iga asi millest sa aru ei saa teine Eesti

+12
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suhtun eelarvamusega. Tööle selliseid ei võta, kui kandideerivad. Jätab inimesest pealiskaudse ja rumala mulje, nn. Teine Eesti.

Mulle jätab su sõnavõtt mingi kolmanda Eesti mulje. Nii pealiskaudse tööandja juurde oleks üsna nõme sattuda jah.
Mida sa “teise Eesti” all mõtled üldse? Su putkas on palgal vaid  doktorikraadiga teadlased või vaatad erandkorras ka mõne magistri CV-d? Kindlasti kontrollid, et neil FB kontot polekski, sest taevas appi, äkki jagavadki mõnd mängu.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle jätab su sõnavõtt mingi kolmanda Eesti mulje. Nii pealiskaudse tööandja juurde oleks üsna nõme sattuda jah. Mida sa “teise Eesti” all mõtled üldse? Su putkas on palgal vaid  doktorikraadiga teadlased või vaatad erandkorras ka mõne magistri CV-d? Kindlasti kontrollid, et neil FB kontot polekski, sest taevas appi, äkki jagavadki mõnd mängu.

Inimene, kes on sarijagaja, ei ole peast normaalne. Mingu kuhugi, kus ajusid pole vaja kasutada.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimene, kes on sarijagaja, ei ole peast normaalne. Mingu kuhugi, kus ajusid pole vaja kasutada.

Sa ise pead end  peast normaalseks, kui PKs suvalisi komme kirjutad ja kaaskodanikke “teiseks Eestiks” tembeldad?
Su aju on kindlasti kümneid kordi arenenum tõesti.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jätab natuke rumala mulje kuna a) palju liigub lauspettust (mingi kaalualandamine, päikseprillid jne – kuigi need vist “jagavad” end peale klõpsamist ise), mingid klikifarmid piltidega matemaatikaülesannete jms emotikonipõhiste küsitlustega, mis seejärel müüki lähevad jms

b) jagamismängud ei ole reglementeeritud eriliselt. Üldiselt väga sageli antakse ‘loositav’ auhind sellele, kellel suurem sõbralist või kõige rohkem engagement’i toob. Kahtlasemates kohtades auhinda ei eksisteerigi.

Võib vist aru saada, milline võiduvõimalus on, kes kasu lõikab ja kes “toode” on. Paralleel oleks, nagu käiks Laadapäevade brošüüriga ukselt uksele ja pakuks kõigile naabritele ja sõpradele buklette.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle jätab su sõnavõtt mingi kolmanda Eesti mulje. Nii pealiskaudse tööandja juurde oleks üsna nõme sattuda jah. Mida sa “teise Eesti” all mõtled üldse? Su putkas on palgal vaid doktorikraadiga teadlased või vaatad erandkorras ka mõne magistri CV-d? Kindlasti kontrollid, et neil FB kontot polekski, sest taevas appi, äkki jagavadki mõnd mängu.

Täiesti nõus, tööandjana ma ei võta kunagi tööle (jah, kõik tööandjad teevad sotsiaalmeedias põhjalikku luuret suuremal või vähemalt määral) taolisi sarijagajaid. Enamuses need Tiina Olen jmt kontod näitavad inimese kohta nii mõndagi. Pealegi ei ole  ma huvitatud, et ma võtan tööle inimese, kelle tööpäevad mööduvad fb mänge jagades.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga harva jagan mingit loosi, mulle tunduvad need jagamisi täis profiilidega inimesed peast veidi lihtsad. Teine variant on ka nende mägudega kaasa minemine nagu sisesta oma nimi ja saa teada, kes sa tegelikult oled, sisesta oma sünniaasta ja saad teada mida sa kiirgad jne jne.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ise midagi ei jaga, kuna ma ei taha, et mu sein mingit kräppi täis oleks. Ma ei jaga üldse mitte midagi(ka neid tsitaate). Ja ma ei ole asjade usku, ma ei taha koju endale asju juurde.  Aga ma tean inimesi, kes mängivad neid mänge. Ma ei jälgi nende kontosi enam, st. et ma ei näe neid jagamisi oma seinal. Kui varem ma mõtlesin, et täiesti opakad oma jagamistega, siis praeguseks ma saan aru, et see on hasart. Ma ei anna hinnanguid selle järgi. Kahjutu hobi. 🙂

Aga mis minu jaoks on tobe, on need profiilipildi raamid “mina vaktsineerin” ja muud sellised päevapoliitilised. Eriti tobe oli see must profiilipilt, mida mingid inimesed hakkasid endale profiilipildiks panema. Ma olen paari sellisega suhelnud, neil üldiselt pole absoluutselt enda arvamust nende asjade kohta, vaid nad lihtsalt lähevad massiga kaasa. Mulle üldiselt meeldib, kui inimestel on oma arvamus ja minu jaoks ei oma tähtsust, kas see ühtib minuga või ei.

SEE on see, mille puhul mina hinnanguid annan – massiga kaasa minek.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle jätab su sõnavõtt mingi kolmanda Eesti mulje. Nii pealiskaudse tööandja juurde oleks üsna nõme sattuda jah. Mida sa “teise Eesti” all mõtled üldse? Su putkas on palgal vaid doktorikraadiga teadlased või vaatad erandkorras ka mõne magistri CV-d? Kindlasti kontrollid, et neil FB kontot polekski, sest taevas appi, äkki jagavadki mõnd mängu.

Täiesti nõus, tööandjana ma ei võta kunagi tööle (jah, kõik tööandjad teevad sotsiaalmeedias põhjalikku luuret suuremal või vähemalt määral) taolisi sarijagajaid. Enamuses need Tiina Olen jmt kontod näitavad inimese kohta nii mõndagi. Pealegi ei ole ma huvitatud, et ma võtan tööle inimese, kelle tööpäevad mööduvad fb mänge jagades.

Aga kuidas sa selle inimese konto üles leiad, kui ta nimi on seal Tiina Olen? Või äkki see ongi põhjus, miks mõned inimesed ei pane enda päris nime? Üldiselt sellised “mina olen jumal” suhtumisega tööandjad ongi parem välistada.
Ise olen facebookis oma nimega ja jagan midagi heal juhul kord-kaks aastas, kuid üks sõbranna on täpselt selline, kellest siin juttu. Jagab palju, võidab palju, nimi on veidi moonutatud kujul. Ometi tööalaselt on ta väga pädev ja ametiredelil järjest tõusnud. Praeguseks juba juhtival kohal.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas just sarijagaja aga jagan küll, viimane võit kõrvarõngad, šampoon+ palsam, kinopiletid, teatripiletid ja kontserdipileteid olen ikka kapaga saanud 🙂

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind huvitaks pigem see, et kas teie, kes te neid mänge kaasa teete, ka sellest ettevõttest, kes mängu korraldab, midagi arvate või on see teisejärguline?

Ettevõte korraldab mängu selleks, et saada lehele jälgijaid. Aga jälgijast pole kasu, kui ta pärast mängu lõppu jälgimise maha võtab või jälgib a la tuhandeid lehti, mistõttu ta edaspidi ühtegi jälgitava lehe postitusi ei näegi, sest uudivoogu jookseb päevas sadu postitusi.

Küsin siis teilt, kes te elus vähemalt ühegi mängu kaasa olete teinud – kuivõrd olete huvitatud  sellest ettevõttest, kelle lehel mäng toimub? Või keskendute korraks ainult auhinnale, teete mängu kaasa ja edaspidi on nii see mäng ise kui ka ettevõte unustatud?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sarijagaja pole, võib-olla kord nädalas või harvem. Aastatega olen võitnud päris palju, pakun, et paarkümmend korda. Ma jagan ainult neid asju mida päriselt ka tahan, suvalist ” kaks pakki makarone” ei jaga.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin – jagan ainult siis, kui auhinda päriselt ka tahaksin ehk siis harva. Võitnud pole kunagi midagi. Firma jagatava taga enamasti suuremalt huvi ei paku. Tagantjärele kui loosid läbi on ja vahel satun oma lehte korrastama, siis kustutan jagamisi ja unlike’in/unfollow’n vastavaid lehti.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ise pead end  peast normaalseks, kui PKs suvalisi komme kirjutad ja kaaskodanikke “teiseks Eestiks” tembeldad? Su aju on kindlasti kümneid kordi arenenum tõesti.

On tõesti.

Kui ma midagi soovin, siis lähen ostan selle.

Mu normaalses tutvusringkonnas pole ühtki sellist sarijagajat. Nii palju, kui neid näha, jätavad harimatu  külaharaka mulje. Kes ongi teine Eesti ilmselgelt.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jagan neid loose, mida ma tõepoolest väga tahan võita ja tõesti soovitan. Näiteks mõne kalamehe loose, aga loomulikult ka mitte iga kord. Kokkuvõttes aastas ehk 4-5 ja võitnud pole kunagi midagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen osalenud vaid Rahva Raamatu, Apollo ja Raamatuvahetuse loosides. Neid lehti ma nagunii jälgin ka.  Ühe korra olen võitnud huvipakkuva raamatu.
Mu sõbranna osaleb palju rohkem loosides, alati kui ma fb külastan, on ta mind mitu korda märkinud erinevates loosides – riided, spad, kinkekaardid, telefonid, tõuksid…Ta on siiani vaid 1x võitnud ja siis ka auhinda kätte ei saanud.

+1
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Facebooki sarijagajad jagavad oma kogemusi :D