Esileht Hobinurk Facebooki sõnumid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Facebooki sõnumid

Postitas:
Kägu

Kas teie olete aru saanud, kui inimene ei ole sõbralistis, kuid saadab sõnumi, siis millal tuleb sõnum n-ö postkasti (kohe on näha) ja millal sõnumi taotluste alla?

Pole sellest loogikast aru saanud. Mul on kaks nn sõpra. Üks neist kustutas mu ise sõbralistist, kuid mõni aeg hiljem kirjutas sõnumi. Mina seda ei märganud, kuid see oli läinud sõnumitaotluste alla. Avastasin paju hiljem.

Teise tuttava kustutasin ise ära. Tema saatis mulle uusaastatervituse. Ja tema sõnum tuli mulle kohe otse messengeri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma küsin oma küsimuse ka kohe siia juurde: millest sõltub, kas võõra inimese sõnum tuleb otse sõnumitaotluste alla või sõnumitaotluste spämmi?

ja miks ostu-müugigruppides on kuulutuse juures mõnikord otselink sõnumi saatmiseks ja mõnikord ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie olete aru saanud, kui inimene ei ole sõbralistis, kuid saadab sõnumi, siis millal tuleb sõnum n-ö postkasti (kohe on näha) ja millal sõnumi taotluste alla? Pole sellest loogikast aru saanud. Mul on kaks nn sõpra. Üks neist kustutas mu ise sõbralistist, kuid mõni aeg hiljem kirjutas sõnumi. Mina seda ei märganud, kuid see oli läinud sõnumitaotluste alla. Avastasin paju hiljem. Teise tuttava kustutasin ise ära. Tema saatis mulle uusaastatervituse. Ja tema sõnum tuli mulle kohe otse messengeri.

Sellega, kes kustutas su sõbralistist, polnud te nähtavasti enne messengeris kirjutanud, teisega aga küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie olete aru saanud, kui inimene ei ole sõbralistis, kuid saadab sõnumi, siis millal tuleb sõnum n-ö postkasti (kohe on näha) ja millal sõnumi taotluste alla? Pole sellest loogikast aru saanud. Mul on kaks nn sõpra. Üks neist kustutas mu ise sõbralistist, kuid mõni aeg hiljem kirjutas sõnumi. Mina seda ei märganud, kuid see oli läinud sõnumitaotluste alla. Avastasin paju hiljem. Teise tuttava kustutasin ise ära. Tema saatis mulle uusaastatervituse. Ja tema sõnum tuli mulle kohe otse messengeri.

Sellega, kes kustutas su sõbralistist, polnud te nähtavasti enne messengeris kirjutanud, teisega aga küll.

Mõlemaga olin varem messengeris suhelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende küsimuste vastuseid teab ainult fb ise, kui sedagi. Neil on nii palju andmeid inimeste kohta, et nad on ka ise tunnistanud, et nad ei tea tegelikult kus ja kuidas neid hallatakse.

Mul on pidevalt sellega häda. Annan mõnes tasuta grupis midagi ära, inimesed saadavad sõnumeid, et ma sooviks. Ega ma neid ühtegi ei tunne rohkem kui teist. Ometigi lähevad mõned sõnumid taotlustesse ja mõned spämmi. Spämmi kohta ei tule mingit märguannet ka, kui spetsiaalselt vaatama ei lähe, ei saa kunagi teada, et keegi sulle kirjutas.

Küll aga lähevad mul eranditult spämmi igasugu tutvumispüüdlused. Ma elan poole kohaga välismaal ja seal kipuvad mehed sellist asja tegema, et kui postitad mõnda gruppi suva teemal (olgu või, et soovitage hambaarsti), siis mingid tondid vaatavad, et oh, mingi naine, blond ja puha, proovin õnne. Ja siis kirjutavad midagi Messengeri, igatahes mitte hambaarstiga seotut. Mul on pildil ainult nägu ja õlad näha, seljas kõrge kraega pluus, päikeseprillid ees ja juuksed kinni. Perekonnanimi on sidekriipsuga, Euroopa kultuuriruumis elav inimene võiks nagu pihta saada, et tõenäoliselt abielus. Sellest FB saab aru küll ja mul tutvuda ei luba. Ja siis need kirjad lähevad spämmi, millalgi leian u 4 tk jälle.  Aga vaat igasugu teiste kirjadega teeb suvakalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kelle oma sõbralistist välja arvasin, saatis mulle jõulutervituse. See tuli otse messengeri, mitte ei tulnud spämmi. Avasin selle sõnumi.

Ma ei saa aru, kas ta oma sõnumites nüüd näeb, et ma lugesin ta sõnumit. Või jääb linnuke ikka halli ringi sisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kas ta oma sõnumites nüüd näeb, et ma lugesin ta sõnumit. Või jääb linnuke ikka halli ringi sisse?

No mis seal oli-accept/decline? Kui polnud, siis näeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Facebooki sõnumid