Esileht Ajaviite- ja muud jutud Facebookis nime vahetamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Facebookis nime vahetamine

Postitas:
Kägu

Tegin omale kunagi facebooki konto, mitte pärisnimega, mitte ka kellegi teise nimega, aga phimõtteliselt hüüdnimega. Sellise nimega kontoga ei saa liituda müügigruppidega. Ma ei leia kohta, kuidas saaks selle hüüdnime vahetada pärisnime vastu. kas keei oskab aidata, kuidas muuta oma facebooki konto nime?

Aitäh!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/help/173909489329079?helpref=faq_content

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üleval paremal väike kolmnurgake, klikkad sellel, avaneb rippmenüü, valid seaded, edasi üldine, nimi – muuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Maru veidrikud on need Ma Ri’d ja Tiina Olen’id.
Miks te oma identiteeti häbenete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina sain hiljuti ehmatuse osaliseks, kui avastasin, et mingi tundmatu minu sõbralistis. Lähemal uurimisel selgus, et inimene oma nime muutnud niimoodi, et tagurpidi kirjutanud oma nime. Tõesti aru ei saa, miks ometi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb näiteks inimese tööst. Meil töö juures on korduvalt juhtumeid, kus tullakse FBsse ahistama, sõimama, rahulolematust väljendama. Meest ei võeta tema töö pärast osadesse gruppidesse vastu. Ka mina olen kannatanud selle tõttu, nimelt ei pääse ka mina mõndadesse gruppidesse sisse või on välja visatud. Tema “kliendid” saavad teda sõimata ja jälitada FB põhjal. Väga paljudel tema töökaaslastel on selle tõttu nimed muudetud ja tema tahaks ka muuta. Meil mõlemal on siiski päris nimed, sest mulle ei meeldi need jaburused.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb näiteks inimese tööst. Meil töö juures on korduvalt juhtumeid, kus tullakse FBsse ahistama, sõimama, rahulolematust väljendama. Meest ei võeta tema töö pärast osadesse gruppidesse vastu. Ka mina olen kannatanud selle tõttu, nimelt ei pääse ka mina mõndadesse gruppidesse sisse või on välja visatud. Tema “kliendid” saavad teda sõimata ja jälitada FB põhjal. Väga paljudel tema töökaaslastel on selle tõttu nimed muudetud ja tema tahaks ka muuta.

miks te oma töökohti sinna üldse kirja panete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oleneb näiteks inimese tööst. Meil töö juures on korduvalt juhtumeid, kus tullakse FBsse ahistama, sõimama, rahulolematust väljendama. Meest ei võeta tema töö pärast osadesse gruppidesse vastu. Ka mina olen kannatanud selle tõttu, nimelt ei pääse ka mina mõndadesse gruppidesse sisse või on välja visatud. Tema “kliendid” saavad teda sõimata ja jälitada FB põhjal. Väga paljudel tema töökaaslastel on selle tõttu nimed muudetud ja tema tahaks ka muuta. Meil mõlemal on siiski päris nimed, sest mulle ei meeldi need jaburused.

Sellisel juhul arusaadav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain aru, et inimene otsitakse nime järgi üles ja tullakse emotsioone välja elama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellisel juhul arusaadav.

Jah, mulle ka käivad närvidele need nimemuutjad ja Olenid, aga mõni põhjendab oma kummalise nime ära päris rahuldavalt. Mis siis ikka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain aru, et inimene otsitakse nime järgi üles ja tullakse emotsioone välja elama.

kirjutas ju, et ameti tõttu ei võeta mingitesse gruppidesse. ju siis ikka on kirjas.
võõras inimene ei saagi ju fb-s sõimama tulla kui sa ise ei taha. ammugi ei pea konto kõigile avalik olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pseudoprobleemid. Täiesti võimalik on peita oma profiililt kõik asjad peale oma nime ja profiilipildi. Peale selle saab teha nii, et sind otsinguga üles ei leiaks. Eks need nutavadki, kes kogu oma elu kõigile vaadata laotavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti palju leiab neid pseudo nimesid igasugustes gruppides nagu soodsad kodused toidud, soodsad retseptid, müüme mööblit, jne. Tausta uurides vaatad et pole mingid advokaadid või tähtsad isikud, kes oma isikut peaks varjama, enamasti 2 lapse kodune ema Raplast või müüja Rimist Jõe vallast (illustreeriv).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb näiteks inimese tööst. Meil töö juures on korduvalt juhtumeid, kus tullakse FBsse ahistama, sõimama, rahulolematust väljendama. Meest ei võeta tema töö pärast osadesse gruppidesse vastu. Ka mina olen kannatanud selle tõttu, nimelt ei pääse ka mina mõndadesse gruppidesse sisse või on välja visatud. Tema “kliendid” saavad teda sõimata ja jälitada FB põhjal. Väga paljudel tema töökaaslastel on selle tõttu nimed muudetud ja tema tahaks ka muuta.

Töökoht ega amet otseloomulikult ei ole kirjas Facebookis. Minu puhul pole see kuskil internetis leitav, mehe puhul on nimi, amet ja muu vajalik info töökoha poolt internetti üles pandud. Peab nii olema. Nagu keegi juba aru sai, siis asi käibki nii, et rinnas oleva nimesildi järgi otsitakse internetist ja Facebookist üles ning tullakse sõimama, jälitama jne. See, et pildid/teave seadetega võõrastele nähtav pole, ei takista ju kirjutamast. Inimesed jätavad nimed meelde, mehe oma saab internetist kontrollida ja võimaluse avanemisel “makstaksegi kätte”. Täisnimedega tervitatakse Raadio Elmaris ja muudes soovisaadetes, öistes jutusaadetes jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, et pildid/teave seadetega võõrastele nähtav pole, ei takista ju kirjutamast.

Aga nende sõimajate messid lähevad messengeris ju teise kausta, kuhu kõik, kes pole sõbralistis, lähevad. Mis vahet seal on siis?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, et pildid/teave seadetega võõrastele nähtav pole, ei takista ju kirjutamast.

Aga nende sõimajate messid lähevad messengeris ju teise kausta, kuhu kõik, kes pole sõbralistis, lähevad. Mis vahet seal on siis?

Kas sind ei häiriks, kui sulle kirjutatakse ja ähvardatakse? Sõimatakse või lubatakse ukse taha tulla, meediasse anda ja mida veel. Või kui näo järgi tuntakse ära ja siis öeldakse, et ma nägin sind seal. Jah, sellest ei pea välja tegema, aga häirib ikka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sind ei häiriks, kui sulle kirjutatakse ja ähvardatakse? Sõimatakse või lubatakse ukse taha tulla, meediasse anda ja mida veel. Või kui näo järgi tuntakse ära ja siis öeldakse, et ma nägin sind seal. Jah, sellest ei pea välja tegema, aga häirib ikka.

Mis töö see selline on, kus kõik inimesed sind vihkavad? Ja lausa nii hullusti, et maniakaalselt jälitavad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid ameteid, kus töötajad puutuvad kokku pättide, vaimuhaigete, ühiskonna põhjakihiga jne, on meil ikka piisavalt. Vihkamine ega jälitamine ei pea igapäevane olema, et see häiriks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis töö see selline on, kus kõik inimesed sind vihkavad? Ja lausa nii hullusti, et maniakaalselt jälitavad?

Äkki on kohtutäitur või inkassomees?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või sita teeninduse õhtusöögi läbiviija?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki on kohtutäitur või inkassomees?

Lisaks veel – hullumaja töötajad, turvamehed, vangivalvurid, politseinikud vb ka, kohtu töötajad, mupo ning teletöötajatel ka kindlasti keeruline, äkki mingi näitleja, kellel kuskil sarjas/filmis paha tegelase roll.
Ärge alahinnake inimesi, küll põhjust leitakse 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peab su mees siis ikka halb töötaja olema, et teda nii massiliselt ja jõuliselt klientide poolt vaenatakse. Võibolla võtaks sellega hoopis midagi ette.

Olen klienditeenindaja erinevates ärides aastast 1991 ehk 26 aastat ja ma olen seni saanud kaks kaebust. Ühe asja eest (ma ei märganud avatud akent ja unustasin selle ka sulgeda pärast mulle tehtud märkust). Teise ilma asjata – kliendil oli paha tuju ja on võimalik, et ta ajas inimesed sassi. Igatahes minu nimele kaebus töökohal laekus.

Kui aga sinu mehega on lausa sellised lood, siis oleks aeg mõelda, miks ta inimestes sellise reaktsiooni esile kutsub. Kui minuga nii oleks, et kliendid mind üldse ei salli, vahetaksin ametit.

Liiga väike silmaring teadmaks, kui palju on selliseid ametikohti, mille esindajad kedagi ärritavad. Maailm ei piirdu teenindajate ja klientidega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liiga väike silmaring teadmaks, kui palju on selliseid ametikohti, mille esindajad kedagi ärritavad. Maailm ei piirdu teenindajate ja klientidega.

Valgusta siis teisi ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise ka kirjutad siin käona, mis häbened oma identiteeti – lao aga pärisnimi letti. 😀 Need Ma Ri’d ja Tiina Olen’id on lihtsalt kuulnud, et pole tark tegu oma pärisnime jt. isikuandmetest internetti jälge maha jätta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No heldeke, on ju ometi võimalik kommenteerimine maha võtta? St. paned ainult oma sõbralisti inimesed linnukese alla, kes saavad sinuga vestelda/ kommenteerida ja asi mutt.

Mind kohe täitsa huvitab, mis jubedates kohtades te töötate, et teid teie isiklikule FB lehele SÕIMAMA (!!!) tullakse? Selline asi on ka võimalik politseile edastada kui küberkiusamine. Miks te ei tee seda, lasete hulludel tegutseda ja peate ise välja mõtlema vahendeid kuidas “ellu jääda”? Absoluutselt arusaamatu!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jälle ei saa aru, MIKS ma peaksin oma täisnime avalikult üles riputama kõigile ja igaveseks? Põhimõtteliselt mulle ei meeldi enda eksponeerimine võõrastele ja täisnime kasutamine mitte kusagil, kus see pole hädavajalik. Facebook ei ole ametlik infokanal, või riigiportaal, et täisnimi oleks vajalik. Ja eriti ei saa ma aru, miks peaks enda pilte, nime ja kõike muud kogu maailmale kuulutama. Ma pole nii edev ilmselt ja neid edevaid, kes endast iga viie minuti tagant uue pildi üles laevad, ärritab see, et mõned pole nii edevad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise ka kirjutad siin käona, mis häbened oma identiteeti – lao aga pärisnimi letti. 😀 Need Ma Ri’d ja Tiina Olen’id on lihtsalt kuulnud, et pole tark tegu oma pärisnime jt. isikuandmetest internetti jälge maha jätta.

Me räägime praegu Facebookist. Loomulikult olen seal ees- ja perekonnanimega. Inimestega pildid on kõik minust, mitte mu lastest, mehest, vanematest jne. Vastutan täielikult iseenda eest, aga seda seal, mitte siin lobafoorumis. Vahet näed, kägu?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me räägime praegu Facebookist. Loomulikult olen seal ees- ja perekonnanimega. Inimestega pildid on kõik minust, mitte mu lastest, mehest, vanematest jne. Vastutan täielikult iseenda eest, aga seda seal, mitte siin lobafoorumis. Vahet näed, kägu?

Ma näen, et sina teeksid nagu vahet, et FB on üks internett ja foorum mingi teine internett. Tegelikult, ülla-ülla, on see sama internett mõlemis ja isegi, kui postitad vaid endast, pole sul mingit garantiid, et keegi su sõbralistist midagi kuhugile edasi ei levita. Tea ja oska sama ka oma lastele õpetada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

minul ka on FB-s nö varjunimi, kuna ei soovi, et tööga seoses oleks ma leitav
kohtutäituril peab olema nimesilt laua või kabineti uksel, maksuametnikul ametitõend nähtaval kohal. samamoodi on nimi rinnas politseinikel, kõikvõimalikel inspektoritel jt kontrollivatel isikutel, meditsiinipersonalil, vanglaametnikel jms.
vaevalt, et keegi viitsiks hakata FB-s taga otsima ja sõimama selveri kassapidajat, kes talle kogemata 20 senti vähem tagasi andis 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jälle ei saa aru, MIKS ma peaksin oma täisnime avalikult üles riputama kõigile ja igaveseks? Põhimõtteliselt mulle ei meeldi enda eksponeerimine võõrastele ja täisnime kasutamine mitte kusagil, kus see pole hädavajalik. Facebook ei ole ametlik infokanal, või riigiportaal, et täisnimi oleks vajalik.

Täpselt samad mõtted. FB on meelelahutuskanal mu jaoks, kus olen huvipakkuvates gruppides ja kasvatan farmimängus tomateid, selleks ei pea ma olema täisnimega leitav kõigile maailma inimestele. Samuti töötan avalikus kohas, eksponeerides seal oma täisnime ning tüütuid kontaktiotsijaid tekib selle tõttu küll ja veel, ka sellega võidelda oma vabast ajast, mida FB kasutamine mu jaoks on, ma ei soovi. Mingeid tumedaid tegusi seal ei tee ega raha-asju-leiba kuskil grupis kerja, lihtsalt meeldib olla tagaplaanil ja teha omi asju liigse tähelepanuta. Ma arvan, et mul on see õigus 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Facebookis nime vahetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.