Esileht Ajaviite- ja muud jutud Facebookis nime vahetamine

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Facebookis nime vahetamine

Postitas:
Kägu

Peab su mees siis ikka halb töötaja olema, et teda nii massiliselt ja jõuliselt klientide poolt vaenatakse. Võibolla võtaks sellega hoopis midagi ette.

Olen klienditeenindaja erinevates ärides aastast 1991 ehk 26 aastat ja ma olen seni saanud kaks kaebust. Ühe asja eest (ma ei märganud avatud akent ja unustasin selle ka sulgeda pärast mulle tehtud märkust). Teise ilma asjata – kliendil oli paha tuju ja on võimalik, et ta ajas inimesed sassi. Igatahes minu nimele kaebus töökohal laekus.

Kui aga sinu mehega on lausa sellised lood, siis oleks aeg mõelda, miks ta inimestes sellise reaktsiooni esile kutsub. Kui minuga nii oleks, et kliendid mind üldse ei salli, vahetaksin ametit.

Ela edasi oma ilusas ja toredas maailmas, kus kõik kliendid on toredad ning teevad kaebusi vaid asja eest. Kõik ametid ja “kliendid” ei ole sellised. Meie mõlema ametid on siin nimekirjades teiste poolt juba välja pakutud ja edaspidisesse vaidlusesse, kas ja kui hästi me oma töid teeme, ma ei lasku. Teeme väga hästi, kuid tavapärase klienditeenindajaga ei anna meie töid võrrelda. Mitte ilmaasjata ei nimeta ma meie “kliente” jutumärkides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See, et pildid/teave seadetega võõrastele nähtav pole, ei takista ju kirjutamast.

Kirjutamast kuhu? Saab lülitada täiesti välja, st sinu konto ei tule välja Google otsingus, sulle ei saa võõrad sõnumitaotlusi saata ning veel vähem näevad sinu fb postitusi või veel vähem neid kommenteerida.

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Facebookis nime vahetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.