Esileht Väikelaps Fairy kahjulikkusest…

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Fairy kahjulikkusest…

Postitas:

Tean, fairy on lapse nahale kahjulik aga seda kui kahjulik see tegelikult on, ei kujutanud ettegi. Peseme lapsega koos nõusid ja tavaliselt satub tema katele fairy üsna vähe. Viimasel kahel korral aga on läinud hoogu ja sattus ikka tavalisest rohkem -nii et särk oli ikka metsikult fairyga koos. Selle tulemusena kõht lapsel tulipunane ja niisugune väga jube kiht on ka peal. Ei ole hooletu ema, ärge palun miinustama hakake.lihtsalt ei uskunud,et nii võib juhtuda:(

Lihtsalt teadmiseks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsega tulebki koos tegutseda 🙂
Aga kui see nii on, et ta ei kannata seda, siis ehk ostad midagi looduslikumat? Ma ise kasutan Neutrali sarja kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui meil laps hakkas ühistest sööginõudest sööma, loobusin üldse fairy kasutamisest.
olen kasutanud nt, mayeri nõudepesu vahendeid, ehk olen liiga naiivne, aga need tunduvad väheke leebemad olevat. tegelikkuses jääb see nõudepesu vahend ju nõude peale ka, kuigi sa loputad ja kuivatad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, kui hea, et ma lõpuks nõudepesumasina sain endale. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huhh, kui hea, et ma lõpuks nõudepesumasina sain endale. 🙂 [/tsitaat]

Fairyl ju nõudepesumasina jaoks tabletid olemas, egas need sõbralikumad ole. Sööd pärast sisse neid jääke nõudelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fairy on üks hullemaid nõudepesuvahendeid üldse. See on katseliselt ära tõestatud, et fairy ei tule nõudelt maha ka peale 10-kordset loputamist, loomulikult jääb teda iga korraga vähemaks, aga nõudele jääb ka üksjagu. Soovitan külastada looduspoode ja sealt midagi leida. Mina isiklikult üldse ei poolda kogu aeg pesuvahendiga nõude pesemist, näiteks ma arvan, et tee või kohvisegamiseks kasutatud lusikas ei vaja korralikku pesuvahendiga sisse vahutamist, vaid piisab sooja/kuuma veega lihtsalt üle pesemisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mayerit kulub hullult palju ju. ise kasutan Sodasani nõudepesuvahendit, liitrine pudel peab vastu ca 9 kuud (3 pereliiget).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

endil küll nõudepesumasin olemas, aga faityga likvideerime kodus muud mustust. Näit valged seinad ja tihtipeale satub sinna midagi. Laps on fairyst vahutava käsnaga usinalt nühkinud (mitte küll igapäevaselt) juba aasta vanusest peale ja ei ole mitte midagi juhtunud. Võibolla sinu laps on ülitundlk, kuigi jah kõhule vist ei ole meil see lausa sattunud, küll aga suvel jalgadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru inimetest, kes seda mürki vabatahtlikult ostavad, müügil on ju palju leebemad vahendid. Ise kasutan Neutrali geeli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda kuulen sellistest asjadest….! Kasutan koguaeg just fairyt, sest see peseb hästi nõusid ja kulub vähem, kui näiteks mayerit. Polegi mõelnud, et sööme seda sisse. Täitsa õudne 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kuuldavasti nõudepesumasina pesutabletis veel eriti karm asi see, mis su klaasid jm sädelevaks teeb 😀 siis loputusvahend. Riigid, kus nõudekaid juba aastakümneid kasutatakse, on teinud päris ehmatavate tulemustega uuringuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid räägivad, et lõikuslaual operatsiooni tehes pidi soolestiku seinte järgi kohe aru saama, kes aastaid Fairyga nõusid pesnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huhh, kui hea, et ma lõpuks nõudepesumasina sain endale. 🙂 [/tsitaat]

Hea nali üle pika aja :)) Pesed vaid veega või?
Eeldan, et paned sinna siiski samasuguse nõudepesuvahendi, vaid tableti kujul(teine firma vaid) ja nõudekas ei kontorlli sa kunagi ise, kui hästi ta selle sul maha loputab. Seega, sinu nõud puutuad samamoodi kokku kodukeemiaga. Minu meelest on see tablett vell hullem, kui nt. Mayeri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu enda käedki ei kannat Fairyt, külas ära proovitud.
Saan kohe allergilise reaktsiooni.
Lapsi selle ligi ka ei laseks.
Keegi siin ütleb ,et laps peseb Fairyga tervet tuba nii et vahtu lendab.
Kas see lõhn juba süda pahaks ei aja?Ja tervet tuba.
Ei ole sarkasmina mõeldud,vaid tõsimeeli.
Ise kasutan Miniriski, niipalju kui masina kõrvalt vahest mingi suurem asi vaja peata on.
Aga mina masina poolt.
Aga neile käib ka erinevaid vedelikke-tablette sisse,
Ei pea mingit hirmsat desinfitseerivat mürki panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Fairy kahjulikkusest…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.