Esileht Koolilaps Family Linkis ajad ei klapi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Family Linkis ajad ei klapi

Postitas:
Kägu

Tõmbasin augusti keskel lastele ja endale Family Linki. Ühe lapse telefonis aga pärast paarinädalast normaalset töötamist enam piiranguaeg ja reaalselt kasutatud aeg ei klapi omavahel. Ja mitte niipidi, et laps kuidagi nihverdaks end piirangutest mööda, vaid just vastupdi: laps ei ole telefoni kasutanud (üleval, kus kasutust näitab, on näiteks, et kasutatud 2 minutit ajapiiranguga äppi ja 13 minutit neid, millele ma olen pannud piiramatu kasutuse), aga allpool näitab nt, et telefoni kasutatud 2 tundi ja 21 minutit, telefon suletud (v.a piiramata ajaga äpid). Ja ei ole nii, et laps salaja telefoniga midagi teeb. Isegi nii on olnud, et telefon on öösel meie toas laadijas ja laps magab teises toas — aga hommikuks näitab üleval, et 0 minutit kasutatud, all ajapiirangu juures samas, et kasutatud 1 tund ja 35 minutit, telefon lukus.

Muidugi ma saan talle vajadusel boonusaega anda, aga ma tahaksin ikkagi, et see asi toimiks normaalselt automaatselt. Nt et ta saaks soovi korral oma 1-tunnist telefoniaega kasutada ka siis, kui ma olen tööl ega saa tema telefoni ja boonusaja lisamisega tegelda.

Tegin ära telefonihoolduse, välistasin igasugu rämps- ja viirusprogrammid, panin kinni igasugu ülearused taustal töötavad äpid. Lapsele on õpetatud, et iga kord tuleb telefoni käest pannes kõik äpid sulgeda ja telefoni ekraan välja lülitada. Miski ei toimi. Ikka loeb FL tal ajapiirangu liiga kiiresti täis.

Milles võib küll asi olla? Kellelgi mingeid mõtteid?

0
0
Please wait...

Postitas:
satinella

Kasutasin ka seda Google rakendust, aga ei saanudki lõppude lõpuks aru , mis jura ta näitab. Kas nii pikk viiteaeg teises telefonis (minu) kasutusaegade jälgmisel või muud taolist… Settingud olid ka suht arusaamatud mulle kui üsna it-teadlikule ja inglise keelt oskavale. Igatahes viskasin  selle minema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Koolilaps Family Linkis ajad ei klapi