Esileht Hobinurk fat bike

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: fat bike

Postitas:

Plaan osta selline ratas pojale(11 aastat) GZR Pedelec Fat 4.0. elame maal ja ümberringi kruusateed. Hea oleks koos matkata ja pikki vahemaid sõita.laps väsib varem, seepärast elektriratas ja tihti on kõvatuul ja ei jõua pikalt vastutuult sõita.Kas selliste näitudega ratas on hea 11 A 36 V Li- on aku.On kellelgi kogemusi?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 09:21; 23.04 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Laps peabki arenema ja trenni tegema ja kui sa ta juba titest peast paned elektirattale ei saa tast edaspidi ka asja. Kuu aega sõidate lphemaid maid ka siis on juba vorm selline, et suudab ka kaugemale sõita.
Pealegi ned fatid on suurema veeretakistusega ja niisamagi raskem sõita nendega. Lapsel peaks ikka lapseratas olema jakui on laisk laps tuleb suuremate ratastega ratas osta. Siis ei pea niipalju väntama, saab vabaveeremisega ka kiiremini edasi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 11:26; 23.04 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20” 11-aastasele?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitme tolline ratas siis 11 aastasele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 09:21; 23.04 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi kogemusi?

Jah on.
Et korralik elektrikas maksab 2000 ja peale.
Ülejäänud on seda vaid nime poolest ja kui see 25kilone hiinakas metsa vahel ära kooleb (üsna tõenäoline), siis on su lumehelves sellega tõsisemas hädas kui vastutuult sõites.

Pigem osta 26″ ratastega hübriid (s.o. siladama rehviga) ja poiss on rahul; saab nii trenni kui ka vastutuult jaksab sõita.
Ja ratas kaalub vaid 13kg.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja üleüldse osta normaalsest poest ratas nagu Veloplus, Joosepi või Jaan Joosepi rattapood, Hawaaii, Team Velopood, Author, Velospets. Nad vähemalt suudavad sind ja su last nõustada ratta raami ja rataste läbimõõdu osas palju paremini, kui kirjeldad kus ja kuidas sa sõitma hakkad ja kui pikad on vahemaad. Rattasõidul ei väsi ju ainult jalad vaid ka käed,turi, kael tagumik. Mida pikem maa seda kangemaks jääd, seda rohkem vaja peatusi seda arglasemalt tee sujub. Seda kiiremini tuleb kopp ette ja järgmine kord laps saadab su kukele kõige oma sõitmiste ja plaanidega. See peab ikka meeldiv olema terve sõidu jooksul. Mingeid hiinakaid ära küll osta ja kui vaja elektriratast siis Eestis ehitatakse neid. Ma arvan, kui kaupled siis praegusel ajal saad mingi soodsama hinnaga oma rattale ka selle paigaldatud aga üldiselt oleks siis ikkagi mõtekas juba motorolleri peale mõelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 11:26; 23.04 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle ratta sõiduraadius on ~20 km. Minu 7 aastane sõidab tavarattaga sama pika ringi ära.
Kui sel 11 aastasel just midagi viga pole, siis küll ei soovita sellist mänguasja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsel just tõesti mingit diagnoosi ei ole, mis takistab tal teha eakohast füüsilist tegevust, siis tundub selline ost küll rohkem kui jabur. Sellises vanuses poisil peab olema ikka ka võhma juba ja tahtejõudu. Minge normaalsesse rattapoodi kohapeale ja laske endale normaalne ratas soovitada. Ja siis hakkab sõitma ja sõidab kuni hakkab jõudma 🙂 Kas tal sõpru ei ole, kellega koos sõita? Äkki sõpradega sõitmine motiveeriks rohkem kui emmega koos. Ise olen maalaps ja kevadest kuni lumeni rataste seljas elsimegi. Ja meil olid tegelt täiesti suvakad rattad, mille keegi oli kuskilt kätte saanud. Päeva jooksul läbisime kümneid kilomeetreid ja kõiksugu teid. Juba järveäärde oli meilt 8km ja suvel juhtus tihti, et käisime nii hommikul kui õhtul, lisaks igalpool mujal 🙂 Emaga poleks ma ka viitsinud selliseid sõite teha, nagu sõpradega tegime. Seega ma pakun on Su lapsel rohkem laiskuse ja motivatsioonipuudusega tegemist, mitte sellega, et tuul liiga teeks. Ja kui tõesti teeb, siis seda rohkem tuleb kasuks liigutamine, et enam ei teeks liiga 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu ratas. Kui mul laps väiksem oli ja matkal käisime, siis vahepeal võtsin ta oma ratta taha nööriga sleppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk fat bike