Esileht Kodunurk FB abi – tag

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: FB abi – tag

Postitas:

Kuidas arvutis, mitte mobiilis tagida kommentaaris inimest (ei ole sõbralistis)? Arvutis see @ ja nime tükkimine ei toimi mul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avad pildi, liigutad noole selle peale, ilmub kastike inimese nõo ümber, kuhu saab kirjutada otsimiseks tema nime.
Aga kas on vaja tag-ida üldse, s.t. kellegi teise pilte üles toppida enda kontole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avad pildi, liigutad noole selle peale, ilmub kastike inimese nõo ümber, kuhu saab kirjutada otsimiseks tema nime.
Aga kas on vaja tag-ida üldse, s.t. kellegi teise pilte üles toppida enda kontole?

Mis need pildid siia puutuvad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimest, kes ei ole sõbralistis, saab täägida ainult juhul, kui sina oled nt grupis administraator ja tema on selle grupi liige. Ühelgi muul juhul sa seda inimest täägida ei saa. Lisaks on võimalik see ka välja lülitada, ehk kui mina ei taha, et keegi mind täägiks, siis ma keelan selle seadetest lihtsalt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sõber ei ole, siis ei saa jah. aga milleks seda @ üldse panna? see pole ju mingil juhul vajalik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 14:44; 03.07 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, olen loll ja vana,aga kuidas siis ikkagi tagida? Kui inimene on sõbralistis.Paljud loosimised nõuavad, et tagiks sõpra…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, olen loll ja vana,aga kuidas siis ikkagi tagida? Kui inimene on sõbralistis.Paljud loosimised nõuavad, et tagiks sõpra…

hakkad sõbra nime kirjutama (suurtähe kasutamine on vajalik), lööb ette kastike tema nime ja profiilipildiga, teed klõpsu ja vajutad enterit. nimi peab sinist värvi jääma. võid perekonnanime ära ka kustutada kui tahad, kui eesnimi jääb sinine, siis on toimiv link

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 14:44; 03.07 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, olen loll ja vana,aga kuidas siis ikkagi tagida? Kui inimene on sõbralistis.Paljud loosimised nõuavad, et tagiks sõpra…

hakkad sõbra nime kirjutama (suurtähe kasutamine on vajalik), lööb ette kastike tema nime ja profiilipildiga, teed klõpsu ja vajutad enterit. nimi peab sinist värvi jääma. võid perekonnanime ära ka kustutada kui tahad, kui eesnimi jääb sinine, siis on toimiv link

Ainult et peab arvestama, et see toimib ainult siis kui too inimene on ‘märkimist’ lubanud oma seadetes. Paljud on selle võimaluse kinni keeranud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk FB abi – tag

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.