Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB äpp teeb isetegevust

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: FB äpp teeb isetegevust

Postitas:
Kägu

Mul on seadetes määratud, et uudisvoos esitatakse videod ILMA HELITA. Mingil arusaamatul põhjusel on FB nüüd hakanud arvama, et väga äge on suvalise ajavahemiku möödudes salaja heli uuesti sisse lülitada ja ootamatult täiesti ebasobival hetkel pröögatab video häälega mängima. Kontrollin seadeid ja oh imet,  jälle on video heli sisse lülitatud, kuigi ma viimane kord desaktiveerisin. Teen uuesti, paari päeva, nädala või kolme pärast jälle lambist lülitub ise tagasi.

Kunagi seadeid paika sättides oli päris tüütu see koht üles leida, kust sai heli kinni keerata, nüüd leiaks juba une pealt, sest kogu aeg pean käima uuesti välja lülitamas.

Mis krt see on? Ükski teine seade iseenesest ei muutu. Kas keegi oskab soovitada, kuidas see nuhtlus lõpetada?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõni pereliige teeb nalja omast arust? Mul on ka FB videod ilma helita ja on seda kogu aeg, ei muutu iseenesest.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen sama märganud. Praegu on 2-3 kuud korras olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal videol on helinupp juures. Võibolla oled mõnda videot heliga vaadanud ja kui pärast pole heli kinni pannud, siis on järgmine video ka heliga.

Mul pole küll iseenest midagi muutunud.

+4
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB äpp teeb isetegevust