Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB grupp naistele?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: FB grupp naistele?

Postitas:
tiilep

Kas Fb-s on sellist üleüldist gruppi ainult naistele, kus saaks arutada ja nõu küsida erinevate meigi- ja kosmeetikatoodete kohta, kaalu, tervise, trenni, ja mis iganes muude naiste lemmikteemade kohta?

+3
-18
Please wait...

Postitas:
Melba

Täitsa tõsi – perekoolis on meeste osakaal juba üle 60%, siin enam naisteasju arutada pole võimalik.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
talent

Kas Fb-s on sellist üleüldist gruppi ainult naistele, kus saaks arutada ja nõu küsida erinevate meigi- ja kosmeetikatoodete kohta, kaalu, tervise, trenni, ja mis iganes muude naiste lemmikteemade kohta?

Aga loo siis selline!

0
-3
Please wait...

Postitas:
talent

Täitsa tõsi – perekoolis on meeste osakaal juba üle 60%, siin enam naisteasju arutada pole võimalik.

Mis mõttes? Sind segavad mingid anonüümsed meeskasutajad?

0
-7
Please wait...

Postitas:
kolja

Täpselt nii, see on nüüd meestefoorum, sellepärast siin ainult autodest ja playboy kalendritest räägitaksegi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
anon

On üks grupp, kus on 1100 naist, ja tõepoolest saab igale küsimusele vastuse. Aga sinna saab kutsega, kuidas ma saaks sulle kutse saata kui oleme siin foorumis kõik anonyymsed..

+5
-1
Please wait...

Postitas:
primaka

ma tean ka ühte naistegruppi, kuhu saab kutsega. vist on “naised teavad”.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
on-ce-c

Mehkad, klge, vaatasin üht playboy kalendrit, tsikk nõjatus tsiklil, millel aga sumps üsna hooldamata. Läksin võtsin siis köögist pudelipesuharja ja korraldasin oma tsikli (ilma tsikita) asja ära ja nüüd naine pröögib, et pole võrdõiguslikkust: ainult musta värvi pudeliharjad.
Nalja pärast panin talle TV m/v peale, kisa osas viitasin, et sul on osad pesukaitsmed ka musta värvi, osad valged.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
anon

ma tean ka ühte naistegruppi, kuhu saab kutsega. vist on “naised teavad”.

Seesama jah.

0
0
Please wait...

Postitas:
km70

Et sellist gruppi on vaja toodete müüjatele, sellest saan aru. Haarad ohvril pintsettidega sabast kinni ja lahti enam ei lase. Aga miks tahavad naised vabatahtlikult siseneda kuhugi FB gruppi, et seal oma nime alt isiklikke küsimusi küsida ning vastuste hulgast selekteerida, kes on omakasu peal väljas ja kes siiras soovitaja – selle asemel, et neid küsida perekoolist (näiteks) … vat seda minu mõistus ei võta.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
anon

Perekoolis ei saa postitustele näiteks fotosid lisada. Ja oma nime ja näoga esinedes pole nii palju ärapanemist ja trollimist. Õigupoolest seal grupis pole seda üldse.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
talent

Et sellist gruppi on vaja toodete müüjatele, sellest saan aru. Haarad ohvril pintsettidega sabast kinni ja lahti enam ei lase. Aga miks tahavad naised vabatahtlikult siseneda kuhugi FB gruppi, et seal oma nime alt isiklikke küsimusi küsida ning vastuste hulgast selekteerida, kes on omakasu peal väljas ja kes siiras soovitaja – selle asemel, et neid küsida perekoolist (näiteks) … vat seda minu mõistus ei võta.

Just! 😂

0
0
Please wait...

Postitas:
km70

Perekoolis ei saa postitustele näiteks fotosid lisada. Ja oma nime ja näoga esinedes pole nii palju ärapanemist ja trollimist. Õigupoolest seal grupis pole seda üldse.

Avalikku ärapanemist ehk ei ole, aga mingid tibid seljataga arvatavasti ikka klatšivad kõiki ja kommenteerivad omavahel. Perekool on ikka puhtam koht, siin saad ka ausamaid vastuseid – jah, mõni on ka solvav, aga mind see ei huvita.

Ja fotosid siia kuidagi lisatakse küll, ma pole viitsinud süveneda, kuidas see täpselt käib.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Punkar

Sul pole mõtet teha gruppi naistele. Pigem tee grupp spetsiifilistest huvidest lähtuvalt. Mina olen ka naine aga meikimisteema, kaaluteema ja trenniteema ei lähe mulle üldse korda, sest vaevalt, et selles teemas rahvatantsust ja seinaronimisest räägitakse.

+3
0
Please wait...

Postitas:
piilur

kui soovid meigiteemat, siis selline grupp otsigi või tee ise!

miks sa eeldad, et KÕIK naised on meigist huvitatud? või miks sa arvad, et mehed ei tohiks olla meigist huvitatud?

muuseas, maailma parimad meikarid on mehed.

0
-1
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB grupp naistele?