Esileht Rasestumine ja lapse ootamine FB grupp rasedatele 40+

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: FB grupp rasedatele 40+

Postitas:
Kägu

Tere, kas sellise grupi järgi oleks nõudlust?
Ma olen 41 ja kuulun ühte tulevase lapse sünnikuu põhiselt loodud FB gruppi. Kõik on väga tore, kuid enamus emasid seal on 20+ ning probleemid v.a rasedusega seotu on hoopis teised. Peale raseduse ja lapse vanuse ei ole justkui midagi ühist. Kuna meievanustel ilmselt pole tutvusringkonnas lademes lapseootel ja/või beebiga sõbrannasid, siis seda enam oleks huvi saatusekaaslastega suhtlemise vastu. Võib-olla kujuneb sellest hiljem ka päriselus läbikäimine ja tore sõprus emade/laste vahel?

Teeks seega küsitluse: kas sellise FB grupi vastu oleks huvi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõte on hea, kui see siis ka päriselt jääb 40+ grupiks. Siingi küllalt näha, et sellistesse gruppidesse trügivad 35 ja sellised millegipätast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida sa siis veel ootad? Rasedagrupid omgi ju selleks, et oma muresid/rõõme jagada olenemata ema vanusest, laste vanusest ja laste arvust.
Ma olen pisikeses beebigrupis ja väga tore. Mõni on noorem kui mina, mõni on vanem kui mina (35+), mõnel on esimene laps ja mõnel juba neljas/viies, aga me kõik saame läbi ja samastume!
Jagame pilte üksteise lastest ja tegevustest, hoiame arengutele väga pöialt, oleme ka kokku saanud.

Ma arvan et sa ise lased oma vanusel end määratleda ja mõjutada, leiad probleemi seal kus seda pole.
Mis vahe on 40+ või igas vanuses grupis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Novat see ongi see, et kui pole 40, siis ei saagi aru

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen 43 ja ka ei saa aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ei võiks siia sellist gruppi teha? Miks kõik peab olema Facebookis? Raseduse grupis räägitakse päris isiklikest asjadest, kas kõik soovivad tõesti võõrastega seal oma täisnimega suhelda? Ära on tüüdanud see kõige Facebooki kolimine. Siin saab ka hästi rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka päriselus suhtlevad lähemalt ja sõbrustavad omavahel pigem üheealised – kokkupuutepunkte on rohkem. Olge nõus, naistel kes saavad lapse 20ndades või 40ndates on erinevad elud 🙂
Siin on ka väga tore suhelda, aga mõtlen, et FB kaudu saab luua isiklikumat laadi tutvust.
Mul näiteks on esimesed lapsed suured ja nüüd sünnib pisike uuest abielust. Mu sõbrannade ja sugulaste lastest kõige noorem on 6-aastane ja nemadki elavad maal. Kui mu laps nüüd sünnib, siis pole mul kellegagi kärutama minna ega lapsel ühtegi mängukaaslast 😀 Jaa, avalikud mänguväljakud on ka olemas ning mina ei karda suhelda, võimalik et sealtkaudu tekivad ka uued tutvused.
Muidugi ma võin anda meiliaadressi sõnumiga “tere, olen 40+ rase ja otsin sõpru n-linnas” ja võimalik et keegi kirjutabki, kuid kõik inimesed ei sobi omavahel nagunii. FB grupis oleks kergem seda välja selgitada ja ühist keelt leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks miinus sellel grupil kindlasti on, et neid kes üle 40 ja rasedad pole väga palju ja lisaks ei ole kaugeltki kõik FB-s. Võimalus oleks liituda sünniaasta põhisesse FB gruppi ja seal otsida omasuguseid. Mul oli ka paras üllatus kuu grupis, kui vanusest räägiti. Aktiivsemad liikmed olid 16-20 vanused. Mul vanem tütar samavana 🙂
Seal oli temaks just alla 20 grupi moodustamine.
Aga tõsi ta on, et anonüümne foorum on hetkel parem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB-s on muidu olemas grupp emmeks 40 (naistele, kes saanud/saavad lapse olles üle 40), et kui huvi on

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB-s on muidu olemas grupp emmeks 40 (naistele, kes saanud/saavad lapse olles üle 40), et kui huvi on

õudne nimi grupile. relva ähvardusel ka ei liituks sellisega.
aga teemaalgatajale – ma ei ühineks selle grupiga. tegelikult ei ühineks ma ka mingi suvalise FB “rasedad” grupiga. ma saan aru küll, et rasedus on röömus ja helge ja kõik võiks olla roosa ja nunnu, aga ma ei samasta rasedana end kõikide teiste rasedatega, ka mitte 40+ rasedatega. ma lihtsalt olen rase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suur tänu sulle, tundub et see on just selline grupp, millist mina mõtlesin. Liitun 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 40, enam mitte rase, kuid beebiga.
Olen FB vastava kuu beebigrupis, see on väga mõnus grupp, mis sest, et vanused ja taustad väga erinevad. Seal ongi teemadeks lapsed ja nendega seotu, seega vanus ei puutu oluliselt asjasse minu meelest. Muid teemasid arutan sõpradega.
Mul muidugi ka pole sellist olukorda, et kõigil sõpradel lapsed suuremad. Vähemalt kolmel sõbrannal/heal tuttaval on ka beebid. Kõik minuvanused või aastake siia-sinna. Sellepärast võibolla ei tunnegi sellise grupi järle vajadust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Emmetamine on jube tobe. Kas ei võiks olla emaks 40+?

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine FB grupp rasedatele 40+