Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB gruppi lisamine ja tänamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: FB gruppi lisamine ja tänamine

Postitas:
Kägu

Soovisin ühe grupiga liituda ja mind kinnitatigi ära.
Paari päeva pärast kommenteerisin ja selle peale sain adminilt (!) noomida, et kõigepealt oleks ikka viisakas tänada, et gruppi vastu võeti.
Loomulikult otsustasin ka kohe lahkuda, kuna ma ei arva, et keegi võõras inimene peaks teist võõrast täiskasvanut nagu last manitsema tulema `a la “miks sa tädi Maiele linnas tere ei öelnud, häbi-häbi!”.

Kas gruppidesse vastuvõtmisel peab tänama? Näitab see tõesti mingit n.-ö. viisakust? Mul pole selle asjaga iial probleeme olnud ja ebaviisakaks pole ka nimetatud.
Kas teie tänate? Miks te tänate?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga imelik, Ei tule selle palegi, et tänada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

PIgem tüütu kui jälgin mõnda gruppi ja siis iga Asta ja aino oma TÄNAN sinna kirjutavad vahele

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan alati haletsusega neid tänamisi gruppides. Eriti selliseid, mis suurte värviliste taustade peale pandud. No keda huvitab, et sind vastu võeti! Pigem ju häiriv, kui on mingi teemaga grupp ja siis iga tulija tänama kukub. Võib olla peaks igaüks “tere hommikust!” ka ütlema iga päev?
Ma oleks ka kohe sellest grupist lahkunud, väga idiootne.
Kohe muidugi saabuvad teemasse Iina Aasamaa ja Maaja Kallast ning leiavad, et kellel kinderstubet polnud, ega see muidugi tänada taipa 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga imelik, Ei tule selle palegi, et tänada.

Ei tuleks jah. Aga paljud tänavad, panevad veel suur pildi ka juurde. No mõne elu on seal FBs, adminnid pevad ennast jumalateks, grupi liikmed nagu jüngrid. Pisut peast lihtsad inimesed.
Järjest rohkem see FB Ratet meenutab, sinna on kolinud igasugu ullikesi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei ole küll tänanud, ei ole isegi mõttesse tulnud. Paar päeva tagasi ühes grupis keegi tänas ja vaatasin seda küll veidi imelikult, et miks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB grupid on debiilsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB grupid on debiilsed.

Oleneb grupist, on väga toredaid gruppe, kus pole ühtki debiilsust kunagi kohanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see oli see lapsehoidjate otsimise grupp vms? Seal pidavat nii olema, et iga postituse algusesse tuleb kirjutada “Tere” kui ei kirjuta, saad kinga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see oli see lapsehoidjate otsimise grupp vms? Seal pidavat nii olema, et iga postituse algusesse tuleb kirjutada “Tere” kui ei kirjuta, saad kinga.

Ei, see oli seotud käsitöö ja meisterdamisega. Kohe kummaline, on ju?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ebanormaalne. Esiteks need tänavad postitused segavad hoopis ja teiseks pole seal midagi tänada. Kunagi kirjutati mulle FB seinale, tänan, et sõbralisti vastu võtsid vms. Blokeerisin kohe oma seinale kirjutamise ära. Kuna aga tegemist enda tuttavatega, siis ei hakka ka noomima, vaid kiire delete postitusele ja asi ants. Mida ma üldse vastama peaksingi sellisele asjale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen vahel näinud neid tänamisi ja ma olen alati mõelnud, et miks nad tänavad. Nüüd ma saan aru, neid sunnitakse 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen vahel näinud neid tänamisi ja ma olen alati mõelnud, et miks nad tänavad. Nüüd ma saan aru, neid sunnitakse 😀

Ei usu, et kõiki sunnitakse. Ma olen ikka väga mitme grupi liige, aga niisugust nõudmist kohtasin esimest korda. Mul on tunne, et kui mind noomiti “oleks ikka viisakas”, siis äkki osad inimesed mõtlevadki nii. No et ongi kole ebaviisakas, kui sa ette ja taha ei täna. Mina tänan ka pigem rohkem kui vähem, aga seda mitte kunagi tobeduste ja/või nõudmiste peale. Igasugune teretamine, tänamine ja edusullepäikestkõigile soovimine foorumis või sotsiaalmeedias on minu arust tarbetu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See tänamine on mingite keskealiste tädikeste subkultuur, kes ei saa päris hästi aru, kuidas sotsiaalmeedia töötab. Enamikes gruppides on need tervitajad ja tänajad natuke kohtlased.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnes grupis mitukümmend tuhat liiget, kui kõik tänaksid, siis muul jutul polekski ruumi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See tänamine on mingite keskealiste tädikeste subkultuur, kes ei saa päris hästi aru, kuidas sotsiaalmeedia töötab. Enamikes gruppides on need tervitajad ja tänajad natuke kohtlased.

Või ongi lihtsalt viisakad inimesed igas keskkonnas. Vanemad inimesed on nad aga sageli küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Või ongi lihtsalt viisakad inimesed igas keskkonnas. Vanemad inimesed on nad aga sageli küll.

Mina olen keskealine ja mina küll sellesse tänajate subkkultuuri ei kuulu. Enamus õnneks siiski ei kuulu, vahel harva olen mõnda sellist tänajat näinud ka neis gruppides, mille sihtgrupp ongi 40-50+ inimesed ei tänata saabudes enamasti.

Ja kohe kindlasti ei ole selline tänamine suurde grupiga liitudes viisakas. Vastupidi, ebaviiskaas on. Kui päriseluga võrrelda, siis ei lähe ju keegi suurele sadu või rohkemgi inimesi ühendavale üritusele (nt mõned suure ettevõtte suvepäevad või mõni kontser vmt) kohale jõudes lavale ja ei karju mikrofonist kõikidele tere, aitäh, et mu siia kutsusite! Kõik saavad aru, et selline tähelepanu nõudmine suurel üritusel on ebaviisakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen keskealine ja mina küll sellesse tänajate subkkultuuri ei kuulu. Enamus õnneks siiski ei kuulu, vahel harva olen mõnda sellist tänajat näinud ka neis gruppides, mille sihtgrupp ongi 40-50+ inimesed ei tänata saabudes enamasti.

Ja kohe kindlasti ei ole selline tänamine suurde grupiga liitudes viisakas. Vastupidi, ebaviiskaas on. Kui päriseluga võrrelda, siis ei lähe ju keegi suurele sadu või rohkemgi inimesi ühendavale üritusele (nt mõned suure ettevõtte suvepäevad või mõni kontser vmt) kohale jõudes lavale ja ei karju mikrofonist kõikidele tere, aitäh, et mu siia kutsusite! Kõik saavad aru, et selline tähelepanu nõudmine suurel üritusel on ebaviisakas.

Need, keda mina olen näinud tänamas ongi just vanemast generatsioonist. See ju ei tähenda, et kõik üle keskealised seda teeksid.

Nemad ei näe internetifoorumit sellisena, et sõna võttes seistakse suure auditooriumi ees. Nad ongi harjunud igas situatsioonis viisakalt tänama, kui nende heaks midagi tehakse. Ning nad ei võta seda ka tähelepanu nõudmisena vaid hoopis viisakusena. Kui keegi neile netietiketti enne tutvustaks, siis nad seda ju ei teeks. Seda tehaksegi kas teadmatusest või harjumusest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Need, keda mina olen näinud tänamas ongi just vanemast generatsioonist. See ju ei tähenda, et kõik üle keskealised seda teeksid.

Nemad ei näe internetifoorumit sellisena, et sõna võttes seistakse suure auditooriumi ees. Nad ongi harjunud igas situatsioonis viisakalt tänama, kui nende heaks midagi tehakse. Ning nad ei võta seda ka tähelepanu nõudmisena vaid hoopis viisakusena. Kui keegi neile netietiketti enne tutvustaks, siis nad seda ju ei teeks. Seda tehaksegi kas teadmatusest või harjumusest.

Jah, ega ma ei tahtnudki sinuga vaielda. Olen ise ka nõus, et kui keegi üldse niimoodi avalikult tänab, siis ta on keskealine või vanem. Ühte inimest tean, kes nii kipub tegema, vanust 50 kanti tal. Temale ma olen proovinud ka netiketti tutvustada, aga ta ei võta seda kahjuks omaks.

Aga jah, kui tõesti tunne on, et kohe kindlasti peab tänama, siis võiks seda teha privaatselt, grupi adminnid on ju näha. Saan aru, et ega siin selle kirjutamine ei aita, need tänajad siin seda ilmselt ei loe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen mitmetes kassigruppides ja olen märganud, et kõige juhmakamad kasutajad on kuskil alates vanusest 50. iga lause jaoks kirjutatakse eraldi kommentaar, selleks, et kogu mõte ära öelda, tuleb kokku näiteks seitse kommentaari. netist võetud pilte näidatakse enda omadena, st ei tulda selle peale, et kirjutada, et pilt on netist, ma ei usu, et see on pahatahtlik käitumine, lihtsalt rumalus. koduotsivate kasside pildi juurde kirjutatakse asjaga mitteseotud kommentaare, näiteks, et minu kassil on hea kodu. kõige juhmimad ujutavad asjaliku foorumi üle netist leitud kassivideotega, päevas nt kümme tükki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma olen mitmetes kassigruppides ja olen märganud, et kõige juhmakamad kasutajad on kuskil alates vanusest 50

Kui vana sa ise oled, veidi üle 20? Muidu on üsna raske mõista, et 50+ vanuses inimesi juba seniilseks pead. Ma võiks ju ka üldistuse teha, et kõige juhmakamad kasutajad on “kassigruppides” näiteks või beebigruppides või mis iganes. Kui sa arvad, et IQ kahaneb logaritmilise skaala järgi, siis ma oleks sinu asemel tuleviku suhtes üsna murelik.
Kägu 50+, gruppidesse ei kuulu, kõik oma teated saadan messengeris või sõnumina konkreetsele inimesele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen mitmetes kassigruppides ja olen märganud, et kõige juhmakamad kasutajad on kuskil alates vanusest 50

Kui vana sa ise oled, veidi üle 20? Muidu on üsna raske mõista, et 50+ vanuses inimesi juba seniilseks pead. Ma võiks ju ka üldistuse teha, et kõige juhmakamad kasutajad on “kassigruppides” näiteks või beebigruppides või mis iganes. Kui sa arvad, et IQ kahaneb logaritmilise skaala järgi, siis ma oleks sinu asemel tuleviku suhtes üsna murelik.

Kägu 50+, gruppidesse ei kuulu, kõik oma teated saadan messengeris või sõnumina konkreetsele inimesele.

see, et kasutajad alates 50+ on nendes gruppides, kuhu mina kuulun kõige juhmimad, on vaieldamatu, nii lihtsalt on. samal tasemel suhtlevad nendes foorumites 3.-4.klassi lapsed. mina mõtlen (vanuse kohta) just vastupidi, et 50 on ju piisavalt täiskasvanu, et juba ära õppida netis suhtlemine, peaks olema just vanus, kus haarad kõike lennult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav dimensioon sul see “keskealine”. Mina olen keskea ülemises otsas ehk üle 50 ja eestpoolt või lugeda, mida ma sellisest tänamisest arvan.
Tänajad on ikka hulga vanemad kui keskealised. Inimesed, kes internetist eriti ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see, et kasutajad alates 50+ on nendes gruppides, kuhu mina kuulun kõige juhmimad, on vaieldamatu, nii lihtsalt on. samal tasemel suhtlevad nendes foorumites 3.-4.klassi lapsed. mina mõtlen (vanuse kohta) just vastupidi, et 50 on ju piisavalt täiskasvanu, et juba ära õppida netis suhtlemine, peaks olema just vanus, kus haarad kõike lennult.

Mina olen 50+ ja võin mürki võtta, et SINA oled minust juhmim.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paari päeva pärast kommenteerisin ja selle peale sain adminilt (!) noomida, et kõigepealt oleks ikka viisakas tänada, et gruppi vastu võeti.

Loomulikult otsustasin ka kohe lahkuda, kuna ma ei arva, et keegi võõras inimene peaks teist võõrast täiskasvanut nagu last manitsema tulema `a la “miks sa tädi Maiele linnas tere ei öelnud, häbi-häbi!”.

Kas gruppidesse vastuvõtmisel peab tänama? Näitab see tõesti mingit n.-ö. viisakust? Mul pole selle asjaga iial peobleeme olnud ja ebaviisakaks pole ka nimetatud.

peobleeme???

Please wait...
Postitas:
Kägu

peobleeme???

Mis sind ohkima pani? Ei tea, et klaviatuuri on e ja r kõrvuti ja mõnikord võib sõrm eksida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen mitmetes kassigruppides ja olen märganud, et kõige juhmakamad kasutajad on kuskil alates vanusest 50.

Misasja, et 50-aastaseks saades muutud juhmakaks? Siis ei julge sulle küll nii kõrge vanuseni elamist soovitada:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen mitmetes kassigruppides ja olen märganud, et kõige juhmakamad kasutajad on kuskil alates vanusest 50.

Misasja, et 50-aastaseks saades muutud juhmakaks? Siis ei julge sulle küll nii kõrge vanuseni elamist soovitada:)

Viiekümnesed pole mitte loomuldasa juhmakamad, vaid nad pole arvuti ja sotsiaalmeediaga nö üles kasvanud ja käituvad oma sisseharjunud tavade järgi. Samamoodi käituvad tänased kolmekümnesed tulevikus nooremate jaoks aegunult.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas gruppidesse vastuvõtmisel peab tänama? Näitab see tõesti mingit n.-ö. viisakust? Mul pole selle asjaga iial peobleeme olnud ja ebaviisakaks pole ka nimetatud.

peobleeme???

Et lihtsalt midagi kirjutada?
Näe, parandasin ära (aitäh tähelepanu juhtimast!). Millest sa nüüd saaksid kinni hakata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viiekümnesed pole mitte loomuldasa juhmakamad, vaid nad pole arvuti ja sotsiaalmeediaga nö üles kasvanud ja käituvad oma sisseharjunud tavade järgi. Samamoodi käituvad tänased kolmekümnesed tulevikus nooremate jaoks aegunult.

Tiigrihüpe toimus umbes 23 aastat tagasi. Siis hakkas ka kodudesse rohkem arvuteid tekkima. Praegused 50sed olid siis samamoodi noored, õppimisvõimalust küllaga. Lihtsalt et kui siit altpoolt lugeda, kuidas juba alla 30sed ennast keskealisteks peavad, siis tõenäoliselt oli osa sellise mõtteviisiga inimesi ka siis.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB gruppi lisamine ja tänamine