Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB-s müüja soovib kellegi teise kontole raha !

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: FB-s müüja soovib kellegi teise kontole raha !

Postitas:
Kägu

Olen küllaltki tihe FBs shoppaja, olen märganud et väga suur osa müüjatest soovib et ylekanne tehtaks kellegi teise arvele, lapse näiteks siis.
Kas tõesti siis neil kontod arestitud või on ka mõni muu põhjendus sellele, maksuameti teema näiteks vms ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osadel on lihtsalt feikkontod pseudonimega (mis näeb välja nagu igati normaalne nimi muidu, nt Mari Tamm), et kõik sõbrad ja tuttavad ei näeks, et ta lapse väikseks jäänud hilpudega parseldab vmt. Ise ka ei tahaks, et see info kõigile feedi jookseks, aga kui oma nime alt teha, siis just nii on. Kui aga maksmise aeg käes, siis seda saab teha ainult pärisnimega päriskontole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osades pankades on ülekanded lapse kontolt tasuta ja inimesed kasutavad seda võimalust

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olles ise suhtpalju fb gruppides ostnud-müünud, soovitaks paarikümnest eurost suuremaid oste tehes ainult isikliku kohtumise ja sularahaga üleandmist.

Teisele nimele ülekande tegemine võiks kahtlust äratada küll, aga kuniks tehinguks on 5 eurosed lapse tossud, siis on ebausutav, et sellise summaga keegi kelmust toime paneb.

Saladuskatte all võin ka öelda, et euroopa makse jõuab kohale misiganes sa nimelahtrisse kirjutad kuniks konto nr on õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Saladuskatte all võin ka öelda, et euroopa makse jõuab kohale misiganes sa nimelahtrisse kirjutad kuniks konto nr on õige.

Pangasisesed ei jõua küll, seal toimub kontovastavuse nimekontroll ja kui makse seda ei läbi, siis ei jõua su makse kuskile, vaid saad defektse makse teate. Nii et päris suvalist Jüri Metsa igale maksele külge kirjutada ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pangasisesed ei jõua küll

Kas pankadevaheline siis jõuab Jüri Metsani?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pangasisesed ei jõua küll

Kas pankadevaheline siis jõuab Jüri Metsani?

Pankadevaheline võib jõuda sellele kontole, mis sa kirja panid, olgu sel siis nimeks JÜri Mets või Mati Müts, aga ka ei pruugi – kui kolmas pank nimekontrolli pisteliselt teeb ja ka seal nimi ei klapi, siis saadavad sulle selle makse tagasi. Lihtsalt pangasiseselt käib see kontroll kohe makse tegemisel ja kui nimed ei klapi, siis ei saa sa seda makset äragi kinnitada. Pankadevahelisel arveldamisel läheb lihtsalt kauem aega, kuni see makse ühest pangast teise jõuab ja kehvemal korral veel sealt tagasi ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen küllaltki tihe FBs shoppaja, olen märganud et väga suur osa müüjatest soovib et ylekanne tehtaks kellegi teise arvele, lapse näiteks siis.
Kas tõesti siis neil kontod arestitud või on ka mõni muu põhjendus sellele, maksuameti teema näiteks vms ?

Need, kes müüvad oma lapse asju, lasevad raha lapse kontole kanda, et siis on see lapse raha. Seda on ette tulnud mõned korrad, kui olen midagi ostnud. Teine teema on need, kellel on toimetulekutoetus, lasevad raha kanda kellegi teise kontole, sest nendel võetakse arvesse iga laekunud sent. Isegi kui vanaema kannab 10€, et lapselaps tooks apteegist salvi, siis võetakse see 10€ kui tulu, kuigi see seda ei ole.Nnedele olen ma ostjana samuti vastu tulnud, sest saan aru, kui inimesel on raske aeg. Osad on ausalt öelnud, et lasevad kanda lapse kontole, sest neil endal on kohtutäitur peal ja võtab raha ära, see paneb tavaliselt mõtlema, et kas on usaldusväärne müüja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pangasisesed ei jõua küll, seal toimub kontovastavuse nimekontroll ja kui makse seda ei läbi, siis ei jõua su makse kuskile, vaid saad defektse makse teate. Nii et päris suvalist Jüri Metsa igale maksele külge kirjutada ei saa.

Pangasisene ei ole euroopa makse. Toimib kenasti, võid iseenda kontode vahel järgi katsetada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juba üle 15 aasta kasutan laste kontosid (meil 3 suure vanusevahega last) kõigi maksete tegemiseks ja lasen ka rahasid sinna kanda. Ma pole nii rikas, et pankasid nuumata. Kes kopikat ei korja, see rublat ei näe. Nende 15 aasta jooksul olen päris kopsaka summa säästnud INTERNETImaksete teenustasude arvelt. Mujal maailmas on muide enamasti internetimaksed kõik tasuta, ainult meil kooritakse võõraste pankade poolt seitse nahka. Ja loll rahvas kiidab takka oma nõmedate kahtlustega arestitud kontodest jms jurast jahudes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kogemused halvad . Olen palju ost-müügitehinguid teinud aga need ostud, mille raha paluti lapse kontole kanda sain mööda pükse. Mõlemal juhul ka politseisse avaldused tehtud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina müün ja ostan palju asju facebookis ning kasutan samuti lapse kontot, kui müün lapse asju või kui ostan lapseöle midagi, siis maksan ka lapse arvelt. Pealegi ei pea lapse kontoga tehinguid tehes maksma teenustasu. Miks need inimesed halvemad on, kellel kontod arestitud? Kunagi ei tea, mis elu toob ja kui inimene ilusti seletab siis ma ei usu, et ta eesmärk oleks petta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõuab küll ka pangasisene. Võimalik, et alates mingist summast ei jõua, aga 35 eurot läks kohale nagu naksti. Sõbranna otsis piletid ja küsisin konto numbrit, kuhu ülekanne teha. Olin juba netipanka sisse logitud, kui tema saatis numbri ja enne, kui ta jõudis kirjutada, et see ta lapse konto, tegin mina juba ülekande ära ja paniks saajaks tema nime. ca 5min pärast kirjutas sõbranna, et raha lapse kontol kohal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõuab küll ka pangasisene. Võimalik, et alates mingist summast ei jõua, aga 35 eurot läks kohale nagu naksti. Sõbranna otsis piletid ja küsisin konto numbrit, kuhu ülekanne teha. Olin juba netipanka sisse logitud, kui tema saatis numbri ja enne, kui ta jõudis kirjutada, et see ta lapse konto, tegin mina juba ülekande ära ja paniks saajaks tema nime. ca 5min pärast kirjutas sõbranna, et raha lapse kontol kohal.

Seepärast jõudis, et lapse konto on tõenäoliselt tema hallata. Täitsa suvalist nime pannes ei oleks ülekannet toimunud.

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB-s müüja soovib kellegi teise kontole raha !

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.