Esileht Pereelu ja suhted FB Sõnum

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: FB Sõnum

Postitas:
Kägu

Sellise suhtumisega ei saa ju kunagi kellegagi tuttavaks ????

Kas sa tunned enda suhtes nii? Proovi enda enesehinnangut tõsta, võib ikka kirjutada ????

Jälle see online stalker ahistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise suhtumisega ei saa ju kunagi kellegagi tuttavaks ????

Kas sa tunned enda suhtes nii? Proovi enda enesehinnangut tõsta, võib ikka kirjutada ????

Täielikku jama ajad. Kas olen kusagil öelnud, et soovin tutvuda? Kas olen öelnud midagi enda enesehinnangu kohta? Proovi endas midagi tõsta, et sa teistele enda oletusi ei kirjutaks ja ehk siis hakatakse su kirjadele ka kunagi vastama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugemine ei tee vastamiskohuslaseks.

Kõik ei saa paraku aru sellest, teemaalgatuski ju inimese poolt tehtud, kellele ei mahu pähe, et ta kirjadele ei vastata. Lihtsam nii läbi lugeda, et teisele sellest märki ei jää ja kui pakub huvi, siis saab vestlust alustada, kui ei, siis unustad.

Vahel ma mõtlen, et milleks need naised meestega üldse elavad, kui nad ei tea, kuidas mehed mõtlevad ja käituvad. Mehed ei hakka küll mingeid varjamismänge mängima airplane mode iga. Loevad ja ei vasta on kõige tõenäolisem stsenaarium. Järelikult siis pole lugenud. Või kirjutavad kellegi teisega või tahavad ise kirjutada naistele või on hetkel hõivatud mingi kraani parandamisega.

Kui piirduda tutvumisel vaid suhtlusportaalidega, siis saabki ju juhtuda, et mingi tüüp ei vasta su kirjale. Ega elus ju ka kõik mehed ei taha just sinuga tutvuda. Kõik oleneb, kui laia haardega sa selle tutvumise ette võtad ja kus veel tutvud. Mida laiem haare, seda paremad võimalused kedagi kohata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see online stalker ahistab.

Tegemist 50a naisega, ei saa nagu teismelise raskeks ajaks ka nimetada:) Naine on tänaseks juba 55. Mõtle ka, mida sa kirjutad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see online stalker ahistab.

Tegemist 50a naisega, ei saa nagu teismelise raskeks ajaks ka nimetada:) Naine on tänaseks juba 55. Mõtle ka, mida sa kirjutad.

Mis haiget jura sa  nüüd kirjutad, kes on 55? Kas sina oled 55?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis haiget jura sa  nüüd kirjutad, kes on 55? Kas sina oled 55?

Näiteks hommikul koridoris läheb nagu tühjast kohast mööda.
Lõunal kunagi minu lauda ei tule, teiste juurde läheb istuma.
Kui tuleb minu kabinetti mingile asjale järele, ühtki sõna ei vaheta.

Mingit arusaamatust meie vahel ei mäleta ja naljakas, et vahel mõnda minu uut pilti on Facebookis likenud. Ahjaa, ükskord küsis täiesti lambist ühe mitteolulise tööasja kohta hästi sõbralikult.

Tegemist 50a naisega, ei saa nagu teismelise raskeks ajaks ka nimetada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis haiget jura sa nüüd kirjutad, kes on 55? Kas sina oled 55?

Näiteks hommikul koridoris läheb nagu tühjast kohast mööda.

Lõunal kunagi minu lauda ei tule, teiste juurde läheb istuma.

Kui tuleb minu kabinetti mingile asjale järele, ühtki sõna ei vaheta.

Mingit arusaamatust meie vahel ei mäleta ja naljakas, et vahel mõnda minu uut pilti on Facebookis likenud. Ahjaa, ükskord küsis täiesti lambist ühe mitteolulise tööasja kohta hästi sõbralikult.

Tegemist 50a naisega, ei saa nagu teismelise raskeks ajaks ka nimetada:)

Täiesti selge ju, et sel inimesel midagi on sinu vastu, aga seda võimendades ja ise reageerides tema käitumisele läheb olukord hullemaks sinu jaoks. Lihtsalt ära tee välja, lõpetab ära.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja on see H. Ponn, kes üle päeva end Fb tutvumisgruppides müüb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise suhtumisega ei saa ju kunagi kellegagi tuttavaks ????

Kas sa tunned enda suhtes nii? Proovi enda enesehinnangut tõsta, võib ikka kirjutada ????

Asi, millest osad mehed aru ei saa: see, et naine sinuga tutvuda ei taha, ei tähenda, et ta ühegi mehega tutvuda ei soovi.

Sa peaks ka enda enesehinnangut kontrollima. Mitte keegi ei võlgne sulle vastust, ja kui keegi ei taha sulle vastata, siis tal ongi see õigus. See, kas ja kuidas ta kellegagi tuttavaks saab, pole absoluutselt sinu mure.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted FB Sõnum