Esileht Tööelu, raha ja seadused. Fb ja turvalisus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Fb ja turvalisus

Postitas:
Turvalisuse huvides on sinu Facebooki konto reklaamimine piiratud, kas on õige saata pilt enda ID kaardist?

 

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma panin airnb-sse ka pildi varsti aeguma hakkavast juhiloast, et enda isikut tuvastada, ID kaardi andmeid küll kuhugi üles ei riputaks. Kus sa oma FB kontot siis reklaamid ja kas piiratud reklaamist ei piisa?

Turvalisuse huvides on õige enda andmeid avaldada nii vähe kui võimalik, pärast maksad kellegi sms laenu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõepoolest mõned platvormid nõuavad pilti dokumendist + näotuvasramiseks selfie. Ise olen sellega kokku puutunud krüptoraha platvormidel ja see on täitsa ok  – seega see iseenesest ei ole midagi ebaharilikku.

Kas ka fb puhul põhjendatud? Esita endale esmalt küsimus, kas sul on seda ägedamat reklaami vaja. Kui on, siis uuri FB lehelt infot privaatsuse ja turvslisuse kohta ja vajadusel kontakteeru supportiga, kas õige asi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Turvalisuse huvides on sinu Facebooki konto reklaamimine piiratud
Tere,

Märkasime sinu Facebooki kontol ……… ebatavalist tegevust ja oleme piiranud selle juurdepääsu reklaamidele. Pettuste ja kellegi teisena esinemise vältimiseks nõuame reklaamijatelt oma identiteedi kinnitamist. Reklaamide jätkamiseks selle kontoga kinnita oma identiteet.

Kõik selle kontoga ühendatud reklaamid, mida esitati, on keelatud, kuni oled oma identiteedi kinnitanud.

 

kas keegi oskaks inglis keeles teha  küsimuse mida peaks suppordile saatma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul jäi hiljuti sellepärast Igniumi konto loomine pooleli, oleksin tahtnud digitaalset kana osta aga ei saanudki. Ignium tahab nii palju andmeid nagunii aga see dokumendi saatmise koht tekitas lõpliku tõrke.

Samas ligesin artiklist, et 650 digikana on müüdud, nii et inimesed siiski jagavad neid andmeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Fb ja turvalisus