Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB’s jagamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: FB’s jagamine

Postitas:
Kägu

Mis värk nende jagamistega on, et mõni nii vihaseks läheb? Loen siit-sealt, et keegi on kellegi postitust loata (???) jaganud ja nüüd riid majas? Minu meelest kui inimene otsustab avalikku sotsiaalmeediasse midagi postitada, siis tuleks tal arvestada, et keegi võib seda võtta ja jagada. Just lugesin jälle, kuidas keegu õiendas, et miks tema hommikusöögipuder oli juba ei tea kus mujal grupis.
Kes postitavad ja jagavad – mis teema sellega on? Miks ei või jagada? Need pildid-jutud on nagunii FB omad juba, kui olete nõustunud nendepoolsete tingimustega ja hakanud kasutajaks.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu teada peaks ju FB-s mingi nupp olema, millega saab jagamise ära keelata. Et kui ei taha, et postitust jagatakse, siis kohe vastav märge teha. Tuleb selle nupu kasutamine selgeks õppida.
Aga miks ei soovita jagada, seda ma ei tea.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On tõesti arusaamatu. Tegelikult ma ei saa sellest ka aru, miks osad inimesed kardavad fotodele jääda ja siis neil piltidel kuhugi jagatud saada. Ma olen kole kui öö, aga tänaval ma käin ju iga päev ja olen inimestele nähtav, mis see foto siis teist moodi on?

+2
0
Please wait...

Postitas:
talent

On tõesti arusaamatu. Tegelikult ma ei saa sellest ka aru, miks osad inimesed kardavad fotodele jääda ja siis neil piltidel kuhugi jagatud saada. Ma olen kole kui öö, aga tänaval ma käin ju iga päev ja olen inimestele nähtav, mis see foto siis teist moodi on?

Need pildipelgajad on tõesti kummaline kaader. Lõpuks on nii, et inimene läheb hauda ja mingit fotojäädvustust tast polegi.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud FB’s jagamine