Esileht Sünnitus Fertilitases sünnitamine. hinnakirja segadus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Fertilitases sünnitamine. hinnakirja segadus

Postitas:

Tere!

Uuest aastast muutis Fertilitas sünnitamise hinnakirja. Internetis on see aga nii segane….või siis mina tumba….igatahes, ei saa sellest sotti.

Enne oli kompleksteenus hind 490.-euri. Nüüd on aga 390.- Ja mina ei saa aru, mis selles 390.- sees sees on. Kas see on sama sisuga..või on erinevad tingmused? Mulle jääb miskipärast mulje, et seal peaks nagu eraämmaka võtma. ja 2 voodipäeva on sees???? Või need veel lisaks?

Ühesõnaga küsimusi palju ja aru ei saa suurt miskit. Vast keegi oskab selgitada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või siis on 340 sünnitusteenus.
Selle sees toitlustamine 2-le, sünnitamine jms.

Juurde pean maksma 40.euri perepalati eest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitamise teenus on 340.-, keisrilõike puhul 440.-.
Juurde lisandub tasu perepalati eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 12:55; 18.01 10:34; 19.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see natuke keeruliselt seal kirja pandud küll, aga mulle seletati kenasti kõik lahti ja nüüd uuesti vaadates, tundub kõik loogiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 12:55; 18.01 10:34; 19.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 340.- on see hind, lisandub esimene ja teine päev peale sünnitust palat koos lisatingimustega 40.-, edasi iga järgnev päev lisandub 100.-. Ja miski ei muutu tingimustes.
Seal ju kirjas mida miski sisaldab.
Maksad 340.- + voodipäevad mida veedad veel haiglas lisaks, kui soovid siis veel võtad ämmaka eraldi tasu eest juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:29; 19.01 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

100 euri päev julm juurde maksta.Ise tahaks peale keisrit vähemalt 5 päeva veel olla.. Aga eks küsin üle,kas nii kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanilise keisrilõike puhul oled haiglas 6 päeva ja siis maksad kokku 620 eurot. Kui jääd kauemaks, siis maksad juurde.
Mina lähen juba täna õhtul Ferti. Homme hommikul on keiser.
Haiglasse tuleb minna eelmisel õhtul (100 eurot), järgmisel hommikul keisrilõige (340 eurot) ja siis kuuendal päeval peaks juba hommiku poole koju saama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 12:55; 18.01 10:34; 19.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Plaanilise keisrilõike puhul oled haiglas 6 päeva ja siis maksad kokku 620 eurot. Kui jääd kauemaks, siis maksad juurde.
Mina lähen juba täna õhtul Ferti. Homme hommikul on keiser.
Haiglasse tuleb minna eelmisel õhtul (100 eurot), järgmisel hommikul keisrilõige (340 eurot) ja siis kuuendal päeval peaks juba hommiku poole koju saama.[/tsitaat]

Ole hea ja anna tagasisidet siia teemasse, ise lähen ka varsti sinna plaanilisele. mulle ütles arst, et 3-4 päeva peale keiserit ehk koju, kõik oleneb, ma väga kaua ei tahaks seal ollagi. Esimesega tulin ka kiirelt tulema, see oli ITK.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:29; 19.01 10:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Fertilitases sünnitamine. hinnakirja segadus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.