Esileht Sünnitus Fertilitases tasuta sünnitusabi?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Fertilitases tasuta sünnitusabi?

Postitas:

Kodulehel on kirjas – Eesti Vabariigi kodanikel EHK kindlustatuse olemasolul on Fertilitases tasuta sünnitusabi, mis sisaldab ema – lapse majutamist 3-4 kohalisse üldpalatisse, kuid ei võimalda tugiisiku osalemist ega vesisünnitust jm. eritingimusi (perepalat, isiklik ämmaemand, naistearst kõrval).
Mind saadeti Pelgulinnas tagasi, et see, et lootevett on vähe, ei ole midagi hullu ja ma võivat nende meelest kasvõi 42 + nädalani oodata (Praegu 40+1)
Vaatasin Fertilitase hindu, kuna Pelguslinna vastuvõtt oli väga morn ja tundsin ennast väga mitteteretulnuna reedesel päeval.
Hakkasin mõtlema, et eelmised kaks sünnitust ajas mees mind kõrval lihtsalt närvi. Üksi sain kõige paremini keskenduda. Saatsin teda kogu aeg sünnitustoast välja, omi asju ajama ja tööle tagasi…Temal oli ainult nabanööri läbilõikamise au.
Kui ma nüüd nõustusksin Fertis sünnnitama – ilma tugisisikuta ja nõustuksin ühispalatiga, kas siis on tõesti kõik tasuta? Ma olen arsti juures nagunii käinud Fertilitases. Ning kui palju neid seal ühispalatis tegelikult on? Kõik ikka valivad enamasti täispaketi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fertilitases pakutakse pigem esmaabi.
Seal peavad sul lapse jaoks riided ja mähkmed omal kaasas olema.
See, et pelgus mingi üks ahv sulle vastu sattus, ei tähenda veel midagi, enamus töötajad pelgus on väga abivalmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Fertilitases pakutakse pigem esmaabi.
Seal peavad sul lapse jaoks riided ja mähkmed omal kaasas olema.
See, et pelgus mingi üks ahv sulle vastu sattus, ei tähenda veel midagi, enamus töötajad pelgus on väga abivalmis. [/tsitaat]

Mina olen mõlemad oma lapsed just Fertilitases sünnitanud ja olen väga rahule jäänud. Kui sa asjast midagi ei tea,siis ära lahmi niisama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Fertis riided ja mähkmed ise kaasa?! Esimest korda kuulen…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Fertis riided ja mähkmed ise kaasa?! Esimest korda kuulen…[/tsitaat]
Jutt on ju tasuta sünnitusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Fertilitases tasuta sünnitusabi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.