Esileht Rasestumine ja lapse ootamine FET ilma tablettideta

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: FET ilma tablettideta

Postitas:

Kas siin on kellelgi rääkida edulugusid, kus FET oleks õnnestunud oma tsüklisse ilma tablettideta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul. FET loomulikku õnnestus esimesel korral. Tablettidega tsüklisse ei õnnestunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma ravimiteta ja õnnestus esimesel katsel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tehtud 4 siirdamist loomulikku tsüklisse ja pole õnnestunud ükski. Embrüote hinded on olnud head: A-d ja B-d. Nüüd proovin pikka skeemi ja tablettidega toetatud tsüklisse. Estrofemi ma hästi ei talu, nii et ei tea, mis sellest saab. Mõtlen siin, et kas on õnnestumise protsendis  ka mingi oluline vahe, et kas on loomulikku v tablettidega tsüklisse. Arstid küll ütlevad, et ei ole, rohkem küsimus selles, et tablettidega tsüklit saab ajastada kliiniku lahtiolekuaegadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tablette silmas pead? Mulle tehti letrozooliga ajastatud ovulatsiooni. Ovitrelle süst ka. Toimis. Muid ravimeid polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on pea kõik külmaringid olnud ravimitega, kuna endal kõik toimib. Ka edukas ring oli ravimiteta. Ei näe põhjust rohtu võtta, kui organism ise hormoone toodab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tablette silmas pead? Mulle tehti letrozooliga ajastatud ovulatsiooni. Ovitrelle süst ka. Toimis. Muid ravimeid polnud.

Pidasin eelkõige silmas Estrofemi, ehk siis östrogeeni. Minuteada sellele alternatiivi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tablette silmas pead? Mulle tehti letrozooliga ajastatud ovulatsiooni. Ovitrelle süst ka. Toimis. Muid ravimeid polnud.

Pidasin eelkõige silmas Estrofemi, ehk siis östrogeeni. Minuteada sellele alternatiivi ei ole.

Minul ei olnud mitte ühtki ravimit. Tegin ov teste ja vist oli ka proge test enne. Seejärel ajastati siirdamine ja oligi kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine FET ilma tablettideta