Esileht Kodunurk fetajuustu – kust saab normaalset?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: fetajuustu – kust saab normaalset?

Postitas:

Milline on kõige parem ja sarnasem fetajuust meie kaubandusvõrgus, mis sarnaneks kreeka omale?
Need Fetakid on kohutavad juustulaadsed ja need kilepakis jällegi liiga võõra maitsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle endale jällegi just väga meeldib see tetrapakis Fitaki juust, nii mõnus pehme-kreemine. Ma olen uurinud , et selline firma nagu Svensky Kaubanduse As toob juustusid maale ja alles hiljuti hakkasid nad tooma ehtsat Kreeka feta juustu ja jogurteid. Feta juustud siis erinevate lisanditega ka, näiteks koos oliividega, maitserohelisega jne. Need ehtsad Kreeka jogurtid on lihtsalt superhead, soovitan proovida 🙂 aga juustude kohta võibolla oleks kõige targem sinna firmasse helistada ja küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Milline on kõige parem ja sarnasem fetajuust meie kaubandusvõrgus, mis sarnaneks kreeka omale?
Need Fetakid on kohutavad juustulaadsed ja need kilepakis jällegi liiga võõra maitsega.

[/tsitaat]
Osta õige Kreeka feta. Olympus firma. Selveris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 15:56; 06.06 10:00;
To report this post you need to login first.

[small]stef-pojaga kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle endale jällegi just väga meeldib see tetrapakis Fitaki juust, nii mõnus pehme-kreemine. Ma olen uurinud , et selline firma nagu Svensky Kaubanduse As toob juustusid maale ja alles hiljuti hakkasid nad tooma ehtsat Kreeka feta juustu ja jogurteid. Feta juustud siis erinevate lisanditega ka, näiteks koos oliividega, maitserohelisega jne. Need ehtsad Kreeka jogurtid on lihtsalt superhead, soovitan proovida 🙂 aga juustude kohta võibolla oleks kõige targem sinna firmasse helistada ja küsida.[/tsitaat]

Kusjuures tahaksin samuti kiita seda Fitaki juustu. Hea kreemine, mina kasutan seda leiva peal põhiliselt, nagu määrdejuustu.
Kusjuures, sellega seoses tuleb mul meelde hiljutine vestlus ühe tuttavaga, kes väitis, et Valio Forte \”parmesan\” ei kõlba suu sissegi võtta, peale seda, kui oled õiget Itaalia parmesani maitsenud. Kuna mulle endale Valio Forte juust väga meeldib, siis tõesti mõtlesin, et huvitav, prooviks seda õiget parmesani siis. Et kas tõesti on maitsevahe nii erinev. Ja ütlen ausalt: maksin samasuguse juustutüki eest 2x kõrgemat hinda, kuid minu jaoks maitsel küll erilist vahet ei olnud.
Ju siis pole minusuguse matsi maitsemeeled nii tundlikud.
Nii et mulle käib Fitaki ja Forte küll, pole neil häda midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul näiteks lendas see olympus joonelt prügikasti 🙂 no nii jäledat asja pole enne saanud. ja siiamaani otsin sellist, mida pubides salatitesse pannakse – maheda maitsega ja vähesoolane ning pole liiga pudrune.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 20:57; 09.06 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul näiteks lendas see olympus joonelt prügikasti 🙂 no nii jäledat asja pole enne saanud. ja siiamaani otsin sellist, mida pubides salatitesse pannakse – maheda maitsega ja vähesoolane ning pole liiga pudrune.[/tsitaat]
Miks ta nii jäle tundus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 15:56; 06.06 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastik vänge ja roiskunud maitse oli, no nagu mingi varbavahemöks 😀 ja ei olnud kindlasti halvaks läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 20:57; 09.06 13:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk fetajuustu – kust saab normaalset?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.