Esileht Tööelu, raha ja seadused. FIE-d ,mis valdkonnaga tegelete ja kas olete rahul?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: FIE-d ,mis valdkonnaga tegelete ja kas olete rahul?

Postitas:

Kas oleks kasulik end FIE-ks registreerida kui soovin hakata iluteenusega tegelema?Kuidas see algus yldse on,kas väga raske ja saate kõik makstud jne?
Lihtsalt ise ei tea sellest midagi ja tahaks teada teiste kogemustest kuidas siis on.Olen juba lugenud muidu FIE kohta infi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasjad makstud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasulikum teha oü, mitte fie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna iluteenuste valdkonnas arveid ei anta, maksmine käib sularahas, siis neile sobib see fiendus tõesti. Tasakaalustad tulud-kulud ja maksta eriti ei tulegi. No kui hk kindlustatust tahad, siis sotsi ikka maksad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegutsen IT-valdkonnas FIE-na. Väga hästi saab hakkama ja maksukoormus on oluliselt väiksem, kui palgatöötajana, sest tänu ettevõtlusega seotud kulutustega, mida muidu maksuvabalt kuludesse kanda ei saa (nn \”tööle sõit\” ehk kliendi juurde sõit, töövahendid (k.a. tööriided jms) on maksukoormus oluliselt madalam ja seda just vähenenud tulumaksu näol. Kuna olen ka käibemaksukohuslasena registreeritud, siis on ka tänu sellele asi soodsam ja ma ei ole tarbimisahelas enam viimane.

Kui sul on konkreetseid küsimusi, siis palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. FIE-d ,mis valdkonnaga tegelete ja kas olete rahul?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.