Esileht Tööelu, raha ja seadused. FIE deklaratsioon

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: FIE deklaratsioon

Postitas:

Kui ma eelmisel aastal olin fie alla aastat ja tulu oli 3500 eurot ja sots.maksu maksin 550 eurot siis ma peangi üle 280 euro tagasi maksma? Ei olnud mingeid väljaminekuid mida kirja panna ainult sissetulekud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polnud mingeid väljaminekuid terve aasta? Sa pead ise tulumaksu maksma, mitte ei saa tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TAGASI MAKSMA???

Mitte tagasi, vaid oma tuludelt tuleb sots. ja tulumaks maksta. Sots maks on 33% ja tulumaks on 21%.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ma eelmisel aastal olin fie alla aastat ja tulu oli 3500 eurot ja sots.maksu maksin 550 eurot siis ma peangi üle 280 euro tagasi maksma? Ei olnud mingeid väljaminekuid mida kirja panna ainult sissetulekud.[/tsitaat]

no kuidas siis ettevõtlusega seotud kulusid üldse pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuludesse saab panna näiteks telefoni ja interneti (soovitavalt osaliselt – nt 50%) – tõenäoliselt suhtled ju oma klientidega meili ja telefoni teel, ja autoga seotud kulusid (kui saad tõestada, et sõidad punktist A punkti B), paberit/kirjatarbeid/raamatuid (soovitav osta näiteks alustava FIE vm ettevõtluse käsiraamat ja panna kuludesse :))
Aga jah – FIE maksab maksud lisaks avansilistele tagantjärele st järgmise aasta okt. alguseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. FIE deklaratsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.