Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: FIE dekreet

Postitas:

Tere,

Sain arsti käest töövõimetuslehe ehk siis dekreedilehe. Aga ma ei ole kunagi enne pidanud seda täitma. Äkki keegi siin teab kuidas täita seda dekreedi lehe tööandja osa. Kirjutan siia lahtrid, mis vajavad täitmist:

Tööandja reg.kood/isikukood…

Tööandja nimetus…

Kalendrikuu kokkulepitud töötasu töövabastuse alguspäevale eelnenud päeval…

Tööõnnetuse toimumise/kutsehaigestumuse kuupäev…

Ajutiselt terviseseisundile vastava töö või kergemale ametikohale üleviimise periood…

Makstava töötasu terviseseisundile vastava töö või kergemale ameikohale üleviimise ajal…

Ajutiselt tööülesannete täitmisest keeldumine või teenistuskohustuste täitmisest vabastamine…

Puudub õigus hüvitisele perioodil…
Põhjus:
Puhkus
Hooldusleht puhkuse ajal
Ravikindlustuskaitse peatatud
Hooldusleht puhkuse ajal
Töötamine töövabastuse ajal

Kinnitan andmete õigsust Kuupäev…

Tänud, kes oskavad aidata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 12:41; 08.06 14:34; 08.06 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline lahter probleeme valmistab?

Ei oska ju keegi sinu isikukoodi ja nime foorumi kasutajatest välja nuputada.

Tööõnnetuse toimumise, kergema töö üleviimise jms lahtrid jätad tühjaks, millega pole antud juhul mingit pistmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nime ja isikukoodi ma jah oskan ise täita aga küsimus tekkis teiste lahtrite osas, millise neist ma täitma pean.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 12:41; 08.06 14:34; 08.06 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa pole kogu oma FIE-aja jooksul siis ühtegi korda varem haiguslehel olnud?

Tööandja: sina ise+FIE
Töötaja: sina ise

Isikukoodid kõigis kohtades samad

kuna FIEdel palka pole, siis mingeid summasid ei märgi, haigekassa saab andmed otse registritest sinu eelmiste kalendriaastate tulude kohta.

kuupäev, allkiri (nii tööandja kui töötajana)
sinu kui töötaja pangakonto number, kuhu tahad hüvitist.

teed omale täidetud lehest koopia (igaks juhuks)ja originaali viid näpuvahel haigekassa kohalikku kontorisse.
kui väga korralik tahad olla, siis trükid lisaks haigekassa lehelt ka \”haiguslehtede saatelehe\” blanketi ja täidad ära (et haiguslehti 1 antud sinu kui ettevõtja poolt haigekassale sel ja sel kuupäeval ja allkiri).

Kui midagi puudu on, siis haigekassa klienditeenindaja nagunii enne seda vastu ei võta kui pole kohapeal üle kontrollinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest, ma ei ole väga pikalt FIE olnud, seega ei tea veel kõiki asju. Eks ma õpin ja arenen:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 12:41; 08.06 14:34; 08.06 21:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.