Esileht Tööelu, raha ja seadused. FIE päevaraamat tuludeklari jaoks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: FIE päevaraamat tuludeklari jaoks

Postitas:
Kägu

Olin eelmisel aastal aasta algusest mõned kuud FIE, siis peatasin selle seniks, kuni olin rasedus- ja sünnituspuhkusel, siis oli taas mõned kuud FIE ning seejärel lõpetasin, st aasta viimased kuud enam ei olnud. Kuidas ma seda päevaraamatus kajastan? Kas teen need kuud, mil staatus peatus ja lõppes, lihtsalt teist värvi ja tühjaks? Ja kui muidu on peakirjas see, et seisuga 31.12…, siis kas ma pean panema selle kuu viimase kuupäeva, mil ma viimast päeva FIE olin või ikka aasta viimase kuupäeva?
Tänud, kes oskab vastata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
zensus

RE: FIE päevaraamat tuludeklari jaoks

Päevaraamat on sinu enda isiklik raamatupidamisdokument, kas selle lahtrid on sul sinised või rohelised, ei huvita küll kedagi.

Tuludeklaratsioonis deklareerid FIE tulud-kulud ettevõtlustulu alajaotuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul on kassapõhine aruandlus, siis sissetulekud-väljaminekud kuupäevaliselt reas ja pole vaja eraldi märkida kuid, mil sa tulu ei saanud. Viimane kuupäev seega ka eelmise aasta viimase laekumise või väljamineku kuupäev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sellepärast küsin, et siiani ma olen seda päevaraamatut pidanud exceli tabelina, kus on kuud välja toodud.

Please wait...
Postitas:
zensus

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma sellepärast küsin, et siiani ma olen seda päevaraamatut pidanud exceli tabelina, kus on kuud välja toodud.[/tsitaat]

Pea kuidas tahad, excelis või mõnes muus programmis.

Tuludeklaratsioonis sisestad ise ettevõtlustulu all koondandmed, mitte ei saada mingeid enda tabeleid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta tabelist lihtsalt tuludeta kuud vahelt välja – näiteks kui aprillist juunini polnud FIE, siis lõika need kuud vahelt välja ja ongi kõik ok.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. FIE päevaraamat tuludeklari jaoks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.