Esileht Ilu ja tervis Figuurisõbrad Tartus.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Figuurisõbrad Tartus.

Postitas:

Olen otsustanud liituda Tartus Figuurisõpradega ,no muud moodi ma ei suuda kaalust alla võtta.Tean ,kuus aastat tagasi sain deal 22 kg alla.Kes käinud soovitage ,mul on ülekaal jalad valutavad,väsimus,tahaks alla saada 10 kg.

Jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 22:07; 25.12 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see liitumine toimub? Tahaks ka liituda aga pole kursis teemaga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui elad linnas kus on figuurisõbrad ,seal kohapeal saab liituda.Vaata figuurisõbrad.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 22:07; 25.12 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen otsustanud liituda Tartus Figuurisõpradega ,no muud moodi ma ei suuda kaalust alla võtta.Tean ,kuus aastat tagasi sain deal 22 kg alla.Kes käinud soovitage ,mul on ülekaal jalad valutavad,väsimus,tahaks alla saada 10 kg.

Jagage kogemusi.

Kui palju, siis selle 6 aastaga on võimalik kaalu juurde saada ???
8 aastat tagasi võtsin Figuurisõpradega alla 13kg ja sellest nüüd viimasel paaril aastal tagasi tulnud 5kg.. kuidas on võimalik, et see 20 kg tagasi nii vähese ajaga?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 18:39; 27.12 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen otsustanud liituda Tartus Figuurisõpradega ,no muud moodi ma ei suuda kaalust alla võtta.Tean ,kuus aastat tagasi sain deal 22 kg alla.Kes käinud soovitage ,mul on ülekaal jalad valutavad,väsimus,tahaks alla saada 10 kg.

Jagage kogemusi.

Kui palju, siis selle 6 aastaga on võimalik kaalu juurde saada ???

8 aastat tagasi võtsin Figuurisõpradega alla 13kg ja sellest nüüd viimasel paaril aastal tagasi tulnud 5kg.. kuidas on võimalik, et see 20 kg tagasi nii vähese ajaga?

See küsimus ei aita ju teemaalgatajat kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega siin mingit suurt raketiteadust ju pole. Tuleb ikka oma peas asjad korda saada ja asi käsile võtta.

Olen see kägu, kes irooniliselt kirjutas… ja tean, millest räägin… need 5 kg viimasel paaril aastal on minu enda tekitatud- kelle siis veel???… Tean, et asi on selles, et tööl ei pea õigeid söögivahesid ja olen hakanud süsivesikutega patustama… ei ole kaalunud toitu 7 aastat.

Teemaalgatajale toetuseks ei tea kahjuks Tartu kohta midagi rääkida, aga saan enda kogemusest rääkida seda, et kaalulangetamisel on väga oluline käia iganädalaselt kohal grupis  – kahjuks koroona ajal ei oska öelda, kuidas see korraldatud on- igal juhul on mentori tugi ja “kriitiline silm” iganädalaselt väga oluline.   Ulmelist soovikaalu ei ole mõtet panna- ise võib olla panekski alguseks 5 kg (mingi paari- kolme kuuga saaks tulemuse) ja kui see ületatud, siis veel jääks sabaots.

Veel võiks teha vereanalüüse, et kindel olla, kas väsimus pole tingitud nt. raua taseme langusest.

Teemaalgataja, loodan, et võtad endas jõu kokku!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 18:39; 27.12 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohapeal grupis käimist ei oska kommenteerida, aga hakkasin sügisel Figuurisõprade programmi kasutama (online kaudu) ja see toimib. Kaotanud pole palju, 3-5 kilo, aga need olid need nö viimased, mida on raske maha raputada. Näiteks Fitlapi järgi süües, mida varasemalt kasutasin, jäi kaal ühel hetkel seisma ja jäigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Figuurisõbrad Tartus.