Esileht Ajaviite- ja muud jutud Filipp Kirkov Tallink Rootsi kruiisidel đŸ€”đŸ€”

NĂ€itan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Filipp Kirkov Tallink Rootsi kruiisidel đŸ€”đŸ€”

Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt ajaviite teema, aga mida see tĂŒĂŒp töllerdab seal ringi, keegi teab? Ta ei esine ega tee midagi, lihtsalt kĂ€ib ja noolib noori naisi. Mina satun niigi harva sellele kruiisile ja esimest korda nĂ€gin teda veebruar 2018 ja ei teadnud, et mingi venemaa kuulsus, arvasin, et lihtsalt mingi tĂŒrgi creep sattunud sinna ja ĂŒtlesin oma sĂ”brnnadele ka, et nii jube tĂŒĂŒp. Ja nĂŒĂŒd selle aasta mais oli uuesti, samamoodi tĂŒĂŒp lihtsalt töllerdab ringi ja ĂŒritab purjus naisi sebida ja tundub, et Ă”nnetustub, mitmega musitas ja kabistas keset tantsuplatsi. Üritas minuga ka mingit kontakti saada, aga ma pĂ”genesin, sest esiteks tundub see tĂŒĂŒp nii Ă”udne juba oma vĂ€limuselt. Ja sellepĂ€rast teda esimesel korral tĂ€hele paningi. Kuna eesti meedia kirjutab temast mingil pĂ”hjusel palju, siis mul tuleb meelde see vaatepilt rootsi kruiisilt ja olen mĂ”elnud reaalselt, et kes ta on (seda nĂŒĂŒd tean) ja mida ta teeb sealđŸ€”đŸ€”đŸ€” Tegelt ma isegi ei usu, et keegi teab, mida ta seal teeb. Aga ise enam ei taha sattuda sellisel ajal sinna, kui see tĂŒĂŒp seal, minu meelest ta annab tĂ€iega sellist creepy vibe’i aga vĂ”ib olla see tundub ainult mulle..

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

TĂŒĂŒp on omadooihar, seetĂ”ttu tuleb naiste tagaajamine mulle ĂŒllatusena. Aga miks ta ei vĂ”iks seal kruiisilaeval töllerdada?

+13
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt ajaviite teema, aga mida see tĂŒĂŒp töllerdab seal ringi, keegi teab? Ta ei esine ega tee midagi, lihtsalt kĂ€ib ja noolib noori naisi. Mina satun niigi harva sellele kruiisile ja esimest korda nĂ€gin teda veebruar 2018 ja ei teadnud, et mingi venemaa kuulsus, arvasin, et lihtsalt mingi tĂŒrgi creep sattunud sinna ja ĂŒtlesin oma sĂ”brnnadele ka, et nii jube tĂŒĂŒp. Ja nĂŒĂŒd selle aasta mais oli uuesti, samamoodi tĂŒĂŒp lihtsalt töllerdab ringi ja ĂŒritab purjus naisi sebida ja tundub, et Ă”nnetustub, mitmega musitas ja kabistas keset tantsuplatsi. Üritas minuga ka mingit kontakti saada, aga ma pĂ”genesin, sest esiteks tundub see tĂŒĂŒp nii Ă”udne juba oma vĂ€limuselt. Ja sellepĂ€rast teda esimesel korral tĂ€hele paningi. Kuna eesti meedia kirjutab temast mingil pĂ”hjusel palju, siis mul tuleb meelde see vaatepilt rootsi kruiisilt ja olen mĂ”elnud reaalselt, et kes ta on (seda nĂŒĂŒd tean) ja mida ta teeb sealđŸ€”đŸ€”đŸ€” Tegelt ma isegi ei usu, et keegi teab, mida ta seal teeb. Aga ise enam ei taha sattuda sellisel ajal sinna, kui see tĂŒĂŒp seal, minu meelest ta annab tĂ€iega sellist creepy vibe’i aga vĂ”ib olla see tundub ainult mulle..

See ei ole Filipp, kasutab Àra lihtsalt oma sarnasust temaga ja naised sulavad nagu vÔi pÀikese kÀes.

+29
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

See ei ole Filipp, kasutab Àra lihtsalt oma sarnasust temaga ja naised sulavad nagu vÔi pÀikese kÀes.

Kes ta on siis? Ma ei kuulnud, mis keelt rÀÀkis.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=83089671 NĂŒĂŒd on selge, sama tĂŒĂŒp jah.

+6
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma olen ka seda tĂŒĂŒpi Rootsi laeval nĂ€inud, arvasin ka alguses, et tegu on Kirkoroviga.
RÀÀgib vene keeles ning tegelase eesmÀrk ongi Kirkoroviga vÔimalikult sarnane olla ja sellega naisi rajalt maha vÔtta.

+7
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mind imestab jÀlle, et inimene EI TEA, kes on Kirkorov. Nimegi ei oska Ôigesti kirja saada.

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

MÔni naine sulab nagu vÔi selle mehe tÔttu? Uskumatu. See mees on ju nii eemaletÔukav ja ebameeldiv.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=83089671 NĂŒĂŒd on selge, sama tĂŒĂŒp jah.

No Kirkorovi moodi see aferist kĂŒll vĂ€lja ei nĂ€e! 😃 PÄRIS Kirkorovil on isegi oma ĂŒlevĂ”lli olekus stiili ja vĂ€ljapeetust, mida sellel wannabel ei ole. NĂ€eb odav vĂ€lja.

+15
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mu meelest on kĂŒll sarnane. Ma ei teadnudki, et Kirkorov on juba paksuks lĂ€inud. Ma viimati nĂ€gin teda saledana (televiisorist). Huvitav, kumb neist enne paksuks lĂ€ks (Kirkorov vĂ”i see wannabe)?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mu meelest on kĂŒll sarnane. Ma ei teadnudki, et Kirkorov on juba paksuks lĂ€inud. Ma viimati nĂ€gin teda saledana (televiisorist). Huvitav, kumb neist enne paksuks lĂ€ks (Kirkorov vĂ”i see wannabe)?

Äkki vaene wannabe pidi end Kirkoroviga sarnanemiseks paksuks sööma?

+10
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

PÀris-Kirkorov on ju ligi kahemeetrine. See on mingi Ônnetu 184.

+8
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mind imestab jÀlle, et inimene EI TEA, kes on Kirkorov. Nimegi ei oska Ôigesti kirja saada.

Aga “mind imestab” see, et inimene EI OSKA eesti keelt. Õige on: sind paneb imestama, sa imestad, et….
Kui see mingi uus mood on (nagu kunagi oli “aru ma ei taipa”), siis unusta Ă€ra, pole popp.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

.. a kui nÀed laeval Miki hiirt, siis usud kah, et on olemas nagu lives??

+3
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aga “mind imestab” see, et inimene EI OSKA eesti keelt. Õige on: sind paneb imestama, sa imestad, et
.

Kui see mingi uus mood on (nagu kunagi oli “aru ma ei taipa”), siis unusta Ă€ra, pole popp.

Jah, just – mind imestab. KĂ”nekeel, katsu leppida.

https://www.eki.ee/dict/qs2018/index.cgi?C03=1&Q=imestama

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Appi kui nilbe tĂŒĂŒp! Ja Kirkorov ei ole paksmagu, mingu trenni! 😂

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aga, mis sa ise seal laeval pidevalt töllerdad?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No Kirkorovi moodi see aferist kĂŒll vĂ€lja ei nĂ€e! 😃 PÄRIS Kirkorovil on isegi oma ĂŒlevĂ”lli olekus stiili ja vĂ€ljapeetust, mida sellel wannabel ei ole. NĂ€eb odav vĂ€lja.

Lisaks on Kirkorov pikka kasvu. See tĂŒĂŒp tundub suht lĂŒhike.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui hakata uurima, saab muidugi vahest aru, aga sarnane on ta ikka kĂŒll. Pakkus ennast mulle FB sĂ”braks, minu arust nimi oli mitte pĂ€ris Kirkorov, aga mingi sarnane.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Filipp Kirkov Tallink Rootsi kruiisidel đŸ€”đŸ€”