Esileht Hobinurk Film – Call me by your name

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Film – Call me by your name

Postitas:

Käisin vaatamas. Üks parimatest filmidest, mida näinud olen! Nutsin lõpus.
Praegu kirjutadeski ajab nutma. Mulle tuli oma noorus meelde.
Peaksin vist raamatu ka läbi lugea. Raamat on alati parem kui film.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 05:44; 14.03 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamat ei pruugi olla parem. Näiteks “My lovely bones” film oli tohutult hea, aga raamat tublisti alla keskmise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tunne vajadust gei-stooride järele ei filmi ega raamatu kujul, olgu nad kuitahes kvaliteetselt vormistatud. Noorust ka meelde ei tuleta, minu nooruses ei kohanud geisid veel kusagil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 13:32; 15.03 08:43;
To report this post you need to login first.

pole veel näinud, aga vaatan kindlasti. Üks parimaid Hollywoodi filme minu jaoks on senini Brokeback Mountain.
Raamat ei olegi alati parem – nt Inglise Patsient ja Jane Austini juttude põhjal tehtud filmid on palju paremad raamatust.
/tavaline heteronaine, keskealine/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 14:16; 16.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tunne vajadust gei-stooride järele ei filmi ega raamatu kujul, olgu nad kuitahes kvaliteetselt vormistatud. Noorust ka meelde ei tuleta, minu nooruses ei kohanud geisid veel kusagil.

Tunded on ju sarnased, nii heterol kui homol. Arvan, et siin viidati esimesele armumisele mitte konkreetselt homosuhtele.

Just, ise ma homo ei ole, aga just see armumise tunne! See on ju kõigil sama! Minge kindlasti vaatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 05:44; 14.03 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tunne vajadust gei-stooride järele ei filmi ega raamatu kujul, olgu nad kuitahes kvaliteetselt vormistatud. Noorust ka meelde ei tuleta, minu nooruses ei kohanud geisid veel kusagil.

Tunded on ju sarnased, nii heterol kui homol. Arvan, et siin viidati esimesele armumisele mitte konkreetselt homosuhtele.

Just, ise ma homo ei ole, aga just see armumise tunne! See on ju kõigil sama! Minge kindlasti vaatama.

Kinno peab minema armumise tunnet vaatama? 😀 No mina küll ei suuda geiintiimstseene vaadata. Siis võiks mistahes pervertidest filme teha – “armumise tunne” on ju neil sama. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 13:32; 15.03 08:43;
To report this post you need to login first.

Ei tunne vajadust gei-stooride järele ei filmi ega raamatu kujul, olgu nad kuitahes kvaliteetselt vormistatud. Noorust ka meelde ei tuleta, minu nooruses ei kohanud geisid veel kusagil.

Tunded on ju sarnased, nii heterol kui homol. Arvan, et siin viidati esimesele armumisele mitte konkreetselt homosuhtele.

Just, ise ma homo ei ole, aga just see armumise tunne! See on ju kõigil sama! Minge kindlasti vaatama.

Kinno peab minema armumise tunnet vaatama? ???? No mina küll ei suuda geiintiimstseene vaadata. Siis võiks mistahes pervertidest filme teha – “armumise tunne” on ju neil sama. ????

no vaata siis pealegi 50 halli varjundit, see ju palju ilusam ja hingeminevam film…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 14:16; 16.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Film – Call me by your name

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.