Esileht Ajaviite- ja muud jutud Film “Rodeo”

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Film “Rodeo”

Postitas:
Kägu

Kui hea film! Just tuli ETV-st, väga soovitan, kes pole näinud: https://etv.err.ee/968604/rodeo
Kuna olin ise 90ndate alguses alles väike laps, polnud aimugi, kui juuksekarva otsas meie vabadus rippus ja milliseid lükkeid pidi noor Laari valitsus tegema, mis kaugeltki populaarsed ei olnud. Peale seda filmi ütlen mina, et Laar on kõige tublim peaminister läbi aegade. Tänu tema valitsusele sai meist nõukogude lagunenud riikidest tippude tipp ja meid seati terves maailmas eeskujuks ja lootuse andjaks.
Pisut naljakas oli seda näha, kuidas pensionärid tänapäeval täpselt samamoodi hädaldavad kui toona. See jääb vist igavesti nii.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänu tema valitsusele sai meist nõukogude lagunenud riikidest tippude tipp ja meid seati terves maailmas eeskujuks ja lootuse andjaks.

Kahjuks on liiga kauaks loorberitele lebama jäädud ning see eeskuju ja lootus on juba üsna haledaks kulunud.

Pisut naljakas oli seda näha, kuidas pensionärid tänapäeval täpselt samamoodi hädaldavad kui toona. See jääb vist igavesti nii.

See on lihtsalt inimloomus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tuli nii poolteist aastat tagasi välja. Perekooliski hekseldati läbi, pane otsingusse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olin tol ajal noor täiskasvanu, töötasin ametis, kus liikus ka üht-teist infot, mis kõigini ei jõudnud. Aga minagi ei saanud aru, kui raske aeg see oli. Mõtlen esmajoones just majanduslikku raskust. Minul läks siis hästi, olin heas ametis, suhteliselt kõrge palk. Ma sain alles aastaid hiljem aru, et suurel osal rahvast oli sel ajal päris raske toime tulla.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ikka palju väga keerulisi ja ka ebapopulaarseid otsuseid tuli teha ja ellu viia.
Viimasel ajal olen üsna tihti mõelnud, et kui sel ajal oleks juba internetimeedia ja sotsiaalmeedia olemas olnud, ning igal ühel pea kohe võimalus oma arvamust avaldada või siis kellegi oma tsiteerida, oleks vist see riik üles ehitamata jäänud.
Kogu aur oleks läinud vile peale.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasel ajal olen üsna tihti mõelnud, et kui sel ajal oleks juba internetimeedia ja sotsiaalmeedia olemas olnud,

See oli tõesti kasuks. Metsik aeg. Soovitan selle aja kohta lugeda Mihkel Muti raamatut “Rahvusvaheline mees”, kus prototüübid ja tegevus on tvistiga maha kirjutatud päriselust, kui Mutt 91 välisministeeriumis Lennart Meri alluvuses töötas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ta seni jääb nii, kuni on hädas pensionäre. Need, kes on praegu imestajad, on ükskord hädaldajad ja siis imestavad uued noored. Elu ringkäik.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jube raske oli Laari jutust aru saada, võinuks olla subtiitrid. Aga film oli ääretult huvitav.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Film “Rodeo”