Esileht Ilu Filorga – kogemusi?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Filorga – kogemusi?

Postitas:

Plaan soetada uus näokreem.

Kas soovitate Filorga kreeme, kui jah, siis millist?

Olen 42.a ja pindkuiva nahaga. Testreid apteegis pole, testipurgis ilmselt juba aegunud kraam. Ei taha praegusel ajal ka üldkasutatavas purgis sorkida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 13:02; 30.11 14:40; 25.02 16:24; 05.03 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin päevakreemi (kortsudevastane, kombineeritud) ja oli mingi pumppudeliga seerum vms. – kirun kohe – pump läks katki, kuna ostsin selle välismaal olles, siis ei saanud muud, kui õngitsesin sealt seda määret.

Kui aus olla, siis sobib minule Eucerin paremini, kasutan selle firma kõiki näohooldustooteid – väga hästi imanduvad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle väga meeldib. Time Filler kreemi kasutan juba mitmendat järjest.

pindkuivale nahale äkki Hydra Filler?

nendel kreemidel on 30 ml pakendid ka, ei pea kohe suurt ostma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin päeval Time Filler ja öösel supreme muti corrector serum

 

Minu kuivale nahale ei andnud mingit efekti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim sari üldse!

Näokreem kortsudevastane ja niisutav (näiteks FILORGA HYDRA-FILLER PRO-YOUTH MOISTURIZER CARE 50ML), sama sarja silmakreem, lisaks seerum. Kiidan pesemisvahtu, näokoorija-maski ja mesomaski. Samuti ühekordseid maske. Olen väga rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul time-filler silma- ja näokreem. Silmakreemi puhul vau efekti pole tähendanud, aga otseselt midagi halba ka öelda ei oska. Näokreem seevastu tekitab T tsooni piirkona vistrike, mistõttu määrin seda ainult põskedele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin seda Time Filler kreemi ega meeldinud. Minu meelest ta ei imendunud hästi sisse. Nahal ei olnud mõnus tunne pärast selle pealekandmist. Mõne kreemiga on nahal pärast kohe hea tunne ja teisega mitte. Mul on kuperoosa ja seepärast kasutan päeval rahustavaid kreeme. Olen ka kohe 50, seepärast öösiti kasutan vananevale nahale mõeldud kreeme. Nt oli mul eelmine rahustav päevakreem BioNike oma ja see oli mõnus. Praegu on Avene oma, see ei jäta nahale head tunnet. Kleepjas on.

Aga nagu siitki lugeda, inimeste kogemused on täitsa erinevad. Seega ikka peaksid ise proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud mingit kangasmaski ja paari kreemitestrit. Kunagi ostsin ka päiksekaitse sprei näole, mis oli ebameeldivalt õline. Aga selle pihusti läks kohe katki, nii et pikalt kasutada ei jõudnud, viisin poodi tagasi.
Tundub mingi üleshaibitud jura. Kreemides kõigis silikoon sees. Lisaks on Filorga toodetel minu jaoks väga ebameeldiv lõhn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ca aasta tagasi Ilupäevade ajal Stockmannis olin seal kindla plaaniga peale meeletuid reklaamlubadusi Filorga tooteid osta, aga konsultant ütles, et see rohkem haip, soovitas hoopis Marie Gallandi, millega jäin ka väga rahule. Otsisin just vananemisvastast, mis juba närtsima hakkavat näonahka turgutaks. Filorgad pole proovinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kas keegi teab juhatada, kus oleks neist Filorga erinevatest sarjadest rohkem kirjutatud? et mis vanusele ja mis nahale miski sari mõeldud on. iga toote kirjeldust lugedes tundub, et just seda on vaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen.

Ostsin 1,5 kuud tagasi selle Time Filleri ära. Ma ei tea aga mulle sobib…kortse oleks silmaümbruses ka nagu vähem. Mulle muidugi ka meeldivad toitvamad ja tummisemad kreemid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 13:02; 10.01 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filorgat kommenteerida ei oska. Mulle meeldib Sothys detox seerum ja kreem. Kahjuks Sothyse alesid vist peab ootama kevadisi ilupäevi Stockmannis ja Kaubamajas. Testereid võib küsida, ehk on neil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin ka time filler kreemi.

Kahjuks ei näinud mingit erilist vahet teiste odavamate kreemidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutan Time Filleri seerumit ja kreemi. Mulle meeldis, tegi näonaha siledamaks. Sama liini silmakreemil aga mingit efekti ei märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Filorga – kogemusi?