Esileht Ilu filorga tooted

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: filorga tooted

Postitas:

Kas keegi kasutanud Filorga tooteid?

Kuidas hindate?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Midagi halvemaks ei teinud, midagi imeliselt paremaks samuti mitte. Ise enam sellele raha ei kuluta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka neid proovinud ja midagi otseselt ei muutunud. Mulle tundus mõtetu raha raiskamisena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsed tooted. Mingit imet ei teinud, aga millegi üle kurta ka ei saa, tubli keskmine. Soodushinnaga ostes OK, täishinnaga ei ostaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aja jooksul erinevaid Filorga tooteid LF beauty box tellimusega saanud ja kõik ka ära kasutanud. Ongi tegelikult nii, et hea ära katsetada. Ainus asi, mille hiljem peale proovimist ostnud olen on näomask (meso mask), minu kuiva naha paneb särama. Kreemid oluliselt ei kõneta. Seerum kohe üldse ei sobinud, tegi naha veel kuivemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutan ja hindan kõrgelt. viimased paar aastat ainult neid olengi ostnud. eriti kiidan seda koorivat maski

samuti NCEF öist maski

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib väga Filorga näopesugeel Age-Purify. Peale puhastust näonahk on nii mõnus ja särab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti kasutaja, mitmed tooted samast sarjast ca 10 korraga kasutusel. Mulle meeldib ka jumestuskreem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb mis vanuses oled, ega 60-selt ei aita enam midagi, need nii about 40 aastastele, Meso mask väga tõhus ntx

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on Filorga toodetel väga vastik lõhn. Umbes nagu kunagi olid Thalika silmatooted.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu filorga tooted