Esileht Kodunurk Filterkannu tahaks osta

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Filterkannu tahaks osta

Postitas:
Kägu

Filterkannu tahaks osta, millist soovitate? Kuidas kogemused?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga osta siis kui tahad?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostsin üle 20a tagasi Brita kannu (vist oli selline nimi), natuke viitsisin kasutada ka. Enam ei mäleta, miks ma ostsin, olin küll eramajast korterisse kolinud ja algul ei suutnud kraanivett üldse ilma keetmata juua, aga selleks ajaks olin juba täiesti harjunud. No ja siis enam ei viitsinud. Siiani vist kusagil köögikapi tagumises nurgas uus kinnine pakk selle kannu filrteid, kannu ennast pole enam ammu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõikide veefiltrite kohta räägivad spetsialistid sama juttu (olgu see kannu- või veevärgi filter) – vaheta tihti! Sest filtrid koguvad endasse palju aineid, mis on bakterite arenguks väga sobilikud. Need seal elavad ja kasvavad mõnusalt. Ja võib juhtuda, et ka mõni patogeenne leiab seal hea kasvukeskkonna. Nii et võid oma filtreeritud kannuga ka seedehäire saada, kui piisavalt tihti filtrit ei vaheta.
Mis probleem sul muidu veega on?
Nt meil on oma puurkaev, liiga rauane vesi. Espressomasinas ja veekeedukannus kasutame poest ostetud vett, on kokkuvõttes odavam, kui  kannufiltrist läbilastud vesi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nt meil on oma puurkaev, liiga rauane vesi. Espressomasinas ja veekeedukannus kasutame poest ostetud vett, on kokkuvõttes odavam, kui kannufiltrist läbilastud vesi.

Kasutan ka filterkannuvett peamiselt veekeetjas ja kohvi jaoks, et veesete masinaid ei rikuks.

Kuidas poest ostetud vesi odavam on kui filterkannu oma? Üks vahetusfilter maksab keskmiselt 3€ (soodusega, täishinnaga ma neid ei osta) ja vahetan keskmiselt 4-5 nädala järel. Kann ise (Maxfor) maksis mitu aastat tagasi 10€ ringis. Kuna kuumi jooke juuakse meil palju siis pudelivesi (5l pudelid) tuleks siiski kallimad, lisaks veel tekkiv taara.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel on vastik maitse ja näen milline jube sodi koguneb radikate peale õhu niisutamiseks pandud veenõude külgedele ja põhja. Et filterkannuga kallim tuleks kui poest vee (koos plastikumürgiga) ostmine, peaks vist filtrit iga päev vahetama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Espressomasinas ja veekeedukannus kasutame poest ostetud vett, on kokkuvõttes odavam, kui kannufiltrist läbilastud vesi.

Loodan, et ostad siis poest klaaspudelis vett. Vastasel korral ei tea sa üldse, mida sa peale mikroplasti sisse jood, sest pudeltaara tootjad ei ole kohustatud oma plasti täpset keemilist koostist avaldama, pidi ärisaladus olema ja nii on see ka läbi läinud. Mis õudusi sealt vee/vedeliku sisse lekib, või ainult oletada. Mikroplast siis lisaks.

+2
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Filterkannu tahaks osta