Esileht Tööelu, raha ja seadused. Finantsnõustamist palun?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Finantsnõustamist palun?

Postitas:

Täitsa juhe koos…Mul vaja see kuu nii palju asju maksta,oleme alati oma maksudega toime tulnud,kuid nüüd kipub asi käest minema. Võtsin selle ülinõmeda arvelduskrediidi kuskil aasta tagasi, selle eest maksan tsirka 8 euri kuus nagu surnud hobust,sest mul kogu aeg konto miinuses, mehel umbes sama summa. Nüüd tahaks näiteks alustuseks sellest arvelduskrediidist lahti saada,kuid leping pikenes automaatselt aasta edasi, sest vajalikku summat so siis 600 eurot mul kontol hetkel ei olnud. Põhiline on see, et mul oleks vaja nii 300 euri kuskilt laenu, kuid ma ei suuda otsustada, mis oleks õige otsus? Sest võlgadesse ei taha jääda. Pank pakub mulle püsimaksega krediitkaarti päris heas summas,kuid ma ei julge vötta. sest see arvelduslaen on mul pidevalt miinuses. Mis oleks kõige õigem otsus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 17:00; 05.05 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, kas 8¤ on siis nii tohutu raha maksta? Laenu küll madalama intressiga ei saa ja millest sa laenu ära maksad? Võtad uuesti arvelduskrediidi või??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 20:57; 05.05 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas laenu ja krediitkaardi tagasimaksmine ei ole siis \”surnud hobune\”? sama teeb välja ju. pakun, et arvelduskrediidi intress on isegi väiksem, oleneb, mis pakett sul on.
ühe laenu tasumiseks ei võeta teist laenu ka siis, kui laen nö. \”põleb\”. sinul ei põle seal midagi, hakka vaikselt ja pisitasa majandades oma eelarvet tasakaalustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli krediitkaart, mehel arvelduskrediit. mõlemad 15000 eeku ning pmst kogu aeg olid mõlemad max määras ka kasutusel:(
tegime siis südame kõvaks, võtsime väikelaenu ning maksime kinni mõlema võlad ning lõpetasime ära nii krediitkaardi kui ka arvelduskrediidi. nüüd väikelaenu jäänud maksta veel alla aasta ning siis on sellega kõik. samas usun, et kui oleks jätkanud vanaviisi, siis oleks võlg ikka olnud 30000 ning maksnud siiani vaid intresse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul oli krediitkaart, mehel arvelduskrediit. mõlemad 15000 eeku ning pmst kogu aeg olid mõlemad max määras ka kasutusel:(
tegime siis südame kõvaks, võtsime väikelaenu ning maksime kinni mõlema võlad ning lõpetasime ära nii krediitkaardi kui ka arvelduskrediidi. nüüd väikelaenu jäänud maksta veel alla aasta ning siis on sellega kõik. samas usun, et kui oleks jätkanud vanaviisi, siis oleks võlg ikka olnud 30000 ning maksnud siiani vaid intresse[/tsitaat]

Kuidas saab arvelduskrediidi enne tähtaega lõpetada? Mul automaatselt pikenes leping järgmise aastani. Nüüd isegi, kui summa on kontol leping ei lõppe

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 17:00; 05.05 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas saab arvelduskrediidi enne tähtaega lõpetada? Mul automaatselt pikenes leping järgmise aastani. Nüüd isegi, kui summa on kontol leping ei lõppe[/tsitaat]

Arvelduskrediidi kasutamine ei ole kindlasti kohustus. Vähemalt ei olnud see sel ajal kui mina seda kasutasin.
Kui sa seda ei kasuta siis ei maksa sa ka intressi- lihtne ju.
Nõme ei ole mitte arvelduskrediit kui selline, aga inimesed kes seda kasutada ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

intresse ei maksa kui ei arv. kred. kasuta, küll on lepingutasu. 10 000 eegilt oli vist 8 eek/kuu, st. tühine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 20:57; 05.05 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kuidas saab arvelduskrediidi enne tähtaega lõpetada? Mul automaatselt pikenes leping järgmise aastani. Nüüd isegi, kui summa on kontol leping ei lõppe[/tsitaat]
Kas kohustuste all pole siis kohta, et lõpeta leping vms?
Kui ma kunagi kasutasin, siis mingi 2 nädalat oli vaja, pärast seda lihtsalt katkestasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on piisav raha olemas kontol siis pöördud panga poole, et soovid lepingu lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Finantsnõustamist palun?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.